Numer 2699

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
aab
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 gru 2011, o 23:25

Numer 2699

Post autor: aab »

1. Od jakiegos czasu otrzymujemy smsy o mozliwosci przedluzenia umowy. Jako numer kontaktowy podawany jest bezplatny numer 2699. Po polaczeniu z tym numerem, automat podaje informacje zeby zadzwonic pod 2601.

2. Na stronie znalazlem nastepujaca oferte - Masz Smartfon w Firmie w sklepie internetowym. Niestety przy przedluzeniu przez internet, cena abonamentu jest wyzsza niz podana w regulaminie przy zakupie w sklepie internetowym. Do wyboru jest tez ograniczona lista telefonow.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Numer 2699

Post autor: Joanna_Plus »

aab,

proszę odezwij się do mnie przez ten formularz. Podaj numer telefonu, którego dotyczy przedłużenie umowy + ewentualny numer kontaktowy. Poproszę wówczas konsultanta o kontakt z Tobą.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
JarekL
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2014, o 18:52

Re: Numer 2699

Post autor: JarekL »

Hej.
Mam podobnie - nie mogę połączyć się z 2699, a jestem sporo po zakończeniu okresu zobowiązania i zależy mi na dobrej ofercie z dobrym telefonem - a konkurencja nie śpi.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Numer 2699

Post autor: Ewa_Plus »

JarekL,
- na ten numer można dodzwonić się tylko z numeru, na który przyszła wiadomość SMS informująca o możliwości kontaktu pod nr 2699.
Jeśli chcesz to mogę poprosoić DUK o kontakt z Toba w sprawie oferty, podeślij mi w tym celu swój numer telefonu oraz numer kontaktowy przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
muff
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2018, o 20:15

Re: Numer 2699

Post autor: muff »

Witam. Wiem, że odgrzewam sprzed 4 lat wątek, ale chciałem się spytać czy można się jeszcze jakoś skontaktować z DUK?
Chciałem dać ostatnią szansę Waszej sieci, jednakże "reprezentant" w BOKu zaprezentował mi standardową ofertę ze strony, mówiąc, że jest "niemożliwe" to co oczekuje. Mam już ofertę z innej sieci, gdzie jest to jak najbardziej możliwe jednakże nie chciałem po raz kolejny przenosić numeru, dlatego chciałem porozmawiać z DUK.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Numer 2699

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj muff,

prześlij proszę numer telefonu, którego dotyczy sprawa (+ ewentualny numer kontaktowy) na adres: specjalista_plus@plus.pl. W temacie napisz słowo FORUM oraz podaj swój nick. Przekażę wówczas prośbę o kontakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ