Przeniesienie numeru do Plusa

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

6 miesięcy za 0zł dotyczy przeniesienia z sieci innego dostawcy usług telekomunikacyjnych, na którym są świadczone usługi telekomunikacyjne na podstawie umowy zawartej w formie pisemnej (usługi typu mix i abonament) do sieci Plus („MNP z ofert abonamentowych").
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Marta_Plus »

raisa00,
raisa00 pisze:Play może robić problem z cesją, bo będą widnieć w systemie i rozwiązanie umowy i cesja..
Jeśli Play nie wydał numeru z uwagi na niezgodność danych, to odrzucił także rozwiązanie umowy, zatem najprawdopodobniej Twój numer nie przejdzie automatycznie na kartę. Pozostanie on dalej jako abonament z umową na czas nieokreślony. W tym wypadku nie powinnaś mieć problemu z dokonaniem cesji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
klaudii_g85
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2018, o 17:25

nie udane przeniesienie nr z sieci play do sieci plus

Post autor: klaudii_g85 »

witam
6.09.2018miał zostać aktywowany nr, który przenosiłam z sieci play. Niestety przeniesienie się nie udało i cały czas korzystam z tymczasowego nr sieci Plus. od 1,5miesiaca próbuję sie dowiedzieć o przyczyne nie przeniesienia mojego starego nr do obecnego operatora. pod czas rozmowy telefonicznej od konsultanów dostałam informacje, że nr.obecnej karty sim, nie został poprawnie przypisany do mojego starego nr. , kazano zgłosic mi sie do punktu stacjonarnego, tam dostałam informację, że umowa została przypisana poprawnie i jest to jakiś bład systemowy.... wykonałam kilkanascie telefonów do BOA sieci PLUS, byłam kilkakrotnie w salonie.... za każdym razem jest pisana kolejna reklamacja, kolejne zgłoszenie techniczne... a sprawa jak stała w miejscu tak stoi.... prosze mi powiedziec co mam zrobic, żeby mój właściwy nr aktywował się w sieci plus, z kim powinnam sie skontaktować, żeby definitywnie zakończyc proces przeniesienia nr.... nie ukrywam,ze zaczyna to byc coraz bardziej męczace i flustrujace.... z góry dziękuje za pomoc
Ostatnio zmieniony 19 paź 2018, o 17:45 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki- podobny temat.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

Witaj klaudii_g85,
klaudii_g85 pisze:6.09.2018miał zostać aktywowany nr, który przenosiłam z sieci play.
Twój numer jest jeszcze aktywny u poprzedniego operatora?
klaudii_g85 pisze:za każdym razem jest pisana kolejna reklamacja, kolejne zgłoszenie techniczne...
Czy posiadasz numery tych zgłoszeń?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Kritania
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 paź 2018, o 11:04

Umowa przez telefon

Post autor: Kritania »

Witam wczoraj rozmawiając z konsultantką zawarlam umowę z przeniesieniem numeru. I tu moje pytanie nie dostałam żadnego emaila z potwierdzeniem Ani z numerem zgłoszenia. Nie wiem nic co się dzieje w tej sprawie. Pani powiedziała że kurier będzie w piątek tj jutro. Gdzie mogę sprawdzić jakikolwiek status?
Ostatnio zmieniony 25 paź 2018, o 11:31 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki- podobny temat.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Kritania,
Kritania pisze:wczoraj rozmawiając z konsultantką zawarlam umowę z przeniesieniem numeru.
Kritania pisze:Gdzie mogę sprawdzić jakikolwiek status?
jeśli zamówienie realizowane było telefonicznie, to proszę o kontakt w tej sprawie z naszym Działem Obsługi Klienta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Kritania
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 paź 2018, o 11:04

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Kritania »

Witam gdzie moge poprosic o zmianę emaila. Państwa konsultant w umowie sporządzanej na odleglosc napisał zły email. Proszę o jego zmianę na prawidłowy. Proszę również o ponowne wysłanie wszelkich pism jakie były wysyłane. Pisałam do eboka ale nie ma odpowiedzi
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Kritania,
Kritania pisze:Pisałam do eboka ale nie ma odpowiedzi
Podaj mi proszę numer sprawy, poproszę o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Kritania
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 paź 2018, o 11:04

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Kritania »

W emeilu mam tylko taki numer [#330572]
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Marta_Plus »

Kritania,

dziękuję - to właściwy numer. Już poprosiłam o zajęcie się Twoją sprawą.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Kritania
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 paź 2018, o 11:04

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Kritania »

Kiedy będę wiedziała co i jak? Bo nie dostaje żadnych wiadomości od plusa a przenosi łam numer i nic nie wiem.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Marta_Plus »

Kritania,
Kritania pisze:Kiedy będę wiedziała co i jak?
W możliwie najszybszym czasie. Przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedź.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kzystof
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2018, o 15:59

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: kzystof »

Witam, chciałbym zapytać o przeniesienie numeru.
Mam kilka numerów w innej sieci (zarejestrowane na jedną osobę i opłaty są na jednej fakturze). Pytanie brzmi: czy mogę przenieść jeden numer do Plusa bez utraty umowy na pozostałe numery? Czy muszę najpierw "oddzielić" ten numer od pozostałych?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

Witaj kzystof,
kzystof pisze:czy mogę przenieść jeden numer do Plusa bez utraty umowy na pozostałe numery? Czy muszę najpierw "oddzielić" ten numer od pozostałych?
na każdy numer zawarta jest oddzielna umowa. Zatem jeśli na numerze, który zamierzasz przenieść kończy się umowa to możesz go przenieść do Plusa. O szczegóły oferty, którymi objęty jest dany numer, pytaj proszę swojego operatora.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lavenderlbn
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2018, o 17:17

Nieaktywny numer tymczasowy

Post autor: lavenderlbn »

Przenosze numer z abonamentu w orange na czas nieokreslony do plusa. Dzisiaj otrzymalam karte sim i umowe. Moj numer tymczasowy lapie zasieg ale uslugi sa ograniczone - nie moge wykonywac zadnych polaczen ani wysylac wiadomosci. Czy ten numer potrzebuje czasu na aktywowanie sie lub musze zrobic cos konkretnego zeby zaczal dzialac?
ODPOWIEDZ