Aktualizacja oprogramowania telefonu.

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Android 6.0

Post autor: Krzysiek_Plus »

maciek12304, nie posiadamy żadnych nowych informacji na ten temat.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
deldwo
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2016, o 09:05

Android i P8 lite

Post autor: deldwo »

Witam

Związku z tym, iż kończy się wrzesień, chciałem się zapytać czy są jakieś nowe informacje kiedy dostaniemy długo oczekiwana aktualizacje.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Android 6.0

Post autor: Basia_Plus »

Witaj deldwo,
Krzysiek_Plus pisze:deldwo, zgodnie z informacjami z poprzednich postów, proszę o kierowanie kolejnych pytań związany z aktualizacją do producenta sprzętu.

Na forum na obecną chwile nie udzielamy już żadnych informacji na ten temat.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maciek12304
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 25 mar 2016, o 14:20

Huawei P8 Lite Android 6.0

Post autor: maciek12304 »

Jak z aktualizacją? Podobno ciągle trwają testy? Proszę o zapytanie się stosownych osób o aktualizacje do tego modelu. Dziękuję

Ps.Producenta się pytałem i mówił że wciąż czekamy i rozmawiał z wami i testy trwają , chcę się dowiedzieć od was jakiś informacji , jakiejkolwiek
Ostatnio zmieniony 13 paź 2016, o 16:38 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Android 6.0

Post autor: Magda_Plus »

Odpowiedź w postach powyżej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Klisu
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2016, o 21:47

Brand a aktualizację

Post autor: Klisu »

Witam serdecznie. Planuję przeniesienie numeru do sieci Plus i wybranie oferty solo za 49,99zł z telefonem Honor 8 z dopłatą 1049 zł. Mam jednak pytanie co do oprogramowania telefonu. Czy wgrany jest soft brandowany przez Plusa? Czy wpływa to na szybkość dostępności aktualizacji OTA od Huawei? Finalnie, czy czy telefon posiada simlocka? Nurtuje mnie fakt oprogramowania bo mam złe doświadczenia, kiedy to na aktualizację systemu u poprzedniego Operatora musiałem czekać prawię półtora roku od czasu premiery owego systemu.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2016, o 11:05 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Android 6.0

Post autor: Magda_Plus »

Klisu Twój telefon jest wyposażony w aktualny system operacyjny Android 6.0 typu open.
Zatem aktualizacje oprogramowania są zależne od producenta telefonu i to na tej stronie http://www.hihonor.com/pl/support/softw ... index.html powinieneś szukać ewentualnych nowych aktualizacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maloniak
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2016, o 16:11

Android 6.0

Post autor: maloniak »

witam,

w związku z tym, że poprzedni temat został zamknięty chciałbym się dowiedzieć jak jest na chwile obecną z androidem 6 dla telefonów brandowanych Huawei P8 Lite
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Android 6.0

Post autor: Magda_Plus »

maloniak,
Magda_Plus pisze:Zgodnie z tym, co napisałam wcześniej aktualizacje oprogramowania udostępnia producent telefonu.

W związku z tym, wszelkie pytania związane z dostępnością aktualizacji lub terminem ich udostępnienia proszę kierujcie do producentów telefonów.
Wątek zamykam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sumix
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 07:51

Aktualizacje poprawek bezpieczenstwa a brand

Post autor: sumix »

Hej,

2 telefony Samsung A5 (2016). Jeden z brandem Plusa drugi bez brandu. Ten z brandem Plusa ma poprawki z 1 lipca. Ten z wolnego rynku ma poprawki bezpieczeństwa z 1 października.

Rozumiem, ze smartfony brandowane przez Plusa (lub innych) maja gorszy poziom zabezpieczeń niż te na wolnym rynku.
Brandowane smartfony nie są wiec pełnowartościowymi produktami, ponieważ nie posiadają wsparcia operatora, który jest odpowiedzialny za zatwierdzanie bradowanych firmware.
Operator po przez zaniechanie wydawania bieżących poprawek działa na niekorzyść swojego abonenta przenosząc na niego ryzyko używania niezabezpieczonego sprzętu.

Jak moge na to wplynac ? Czy to jest gdzies regulowane ?
Ostatnio zmieniony 24 lis 2017, o 18:04 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Aktualizacja oprogramowania telefonu.

Post autor: Basia_Plus »

Witaj sumix,

odpowiedź w postach powyżej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kurpielpawel14
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 27 mar 2018, o 15:32

P20 Pro - na kiedy jest przewidziane uaktualnienie systemu

Post autor: kurpielpawel14 »

Na wstępie poproszę o odpowiedź. Mam P20 Pro w abonamencie. Na następny dzień po zakupie dostałem uaktualnienie systemu w wersji CLT-L29 8.1. 0.152(C432) GPU Turbo i od ostatniej aktualizacji cisza. 2 tygodnie temu przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych, od razu po restarcie dostałem łatkę (POLKOMTEL. PL 8.1.0.5(CT) Moje pytania brzmi, jaką wersja systemu jest dostępna obecnie w Plusie i jaka jest wymagana do uaktualnienia Androida w wersji 9.0? Proszę mnie nie zbywać że tym zajmuje się inny dział, tymbardziej że z tym działem nie ma kontaktu. Skoro Plus udostępnia uaktualnienia swoim abonentom a z drugiej strony konsultanci infolini BOK nie mają zielonego pojęcia w zaawansowanych kwestiach technicznych, to coś tu jest nie tak i wygląda na lekkim i lekceważącym podejściu do klienta, bo jak mam rozumieć reklamowanych urządzeń "Telefon pracuje na najnowszej wersji systemu" Żeby tylko się dobrze sprzedały? Do w/w formułki marketingowej powinno się dodać - w dniu zakupu!!!
Ostatnio zmieniony 29 paź 2018, o 11:52 przez Ewa_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dołączyłam do istniejącego wątku.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aktualizacja oprogramowania telefonu.

Post autor: Ewa_Plus »

kurpielpawel14,
- dla HUAWEI P20 Pro dostępna jest aktualna wersja systemu – Android 8.1.
Aktualna wersja oprogramowania to: CLT-L29 8.1.0.156(C432patch03) GPU Turbo, aktualizacje dostarczane są onlinowo (do pobrania i instalacji).

Aby dostać aktualizacje do Android 9.0 należy instalować kolejne uaktualnienia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Arkovianin
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 21 sie 2015, o 21:54
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

p20 lite aktualizacja

Post autor: Arkovianin »

Witam, czy operator będzie aktualizował łaskawie telefony P20 lite do androida 8.1 i 9 czy ma to w głębokim poważaniu??
Ostatnio zmieniony 7 sty 2019, o 10:43 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki- podobny temat.
Służę pomocą

Co mam?
Sieć: PLUS, P4
Telefon: Xiaomi Mi10 lite 5g
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Aktualizacja oprogramowania telefonu.

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Arkovianin,

aktualizacje oprogramowania udostępnia producent aparatu. W związku z tym, wszelkie pytania związane z dostępnością aktualizacji kieruj proszę bezpośrednio do producenta telefonu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Zablokowany