Aktualizacja oprogramowania telefonu.

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
pumex1
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 cze 2013, o 16:04

Re: Android 6.0

Post autor: pumex1 »

Przepraszam, że będę sarkastyczny, ale przejrzałem ostatnie 3 strony tego wątku i...
Magda_Plus pisze:nie dysponujemy dokładnym terminem. Czekamy na informacje [ciach..]
Basia_Plus pisze:wysłałam zapytanie. Czekam na informację zwrotną.
Basia_Plus pisze:prawdopodobnie pojawi się
Basia_Plus pisze:Nadal czekamy na informacje zwrotne odnośnie aktualizacji.
Basia_Plus pisze:Ostateczny termin jest uzależniony od producenta i może on jeszcze ulec zmianie.
Magda_Plus pisze:w dalszym ciągu czekamy na odpowiedź.
Ewa_Plus pisze:wysłałam zapytanie, ciągle czekamy na informacje odnośnie aktualizacji
Magda_Plus pisze:zapytaliśmy, czekamy na informacje.
Magda_Plus pisze:w dalszym ciągu nie dysponujemy konkretną datą udostępnienia nowej wersji oprogramowania.
Magda_Plus pisze:czekam na informacje.
Krzysiek_Plus pisze: niestety nie otrzymaliśmy jeszcze żadnej odpowiedzi od producenta w tej sprawie.
Ewa_Plus pisze:Wrócę tutaj, gdy tylko otrzymam odpowiedź.
Jakoś mnie w tym kontekście nie dziwi, że według zestawienia Samsunga - zostaliście z Play chyba ostatnim operatorem w Europie, który nie udostępnił jeszcze użytkownikom Samsunga S5 Androida 6.0.1. I oczywiście nie wiecie kiedy udostępnicie :roll:

Mam u Was usługę od 1997 roku, więc przyzwyczaiłem się :) otwieram popcorn i przyglądam się dalej :mrgreen:
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Android 6.0

Post autor: Magda_Plus »

pumex1 pisze: I oczywiście nie wiecie kiedy udostępnicie :roll:
Jak zapewne wiesz aktualizacja oprogramowania jest udostępniana przez producenta telefonu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pumex1
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 13 cze 2013, o 16:04

Re: Android 6.0

Post autor: pumex1 »

Magda_Plus pisze:
pumex1 pisze: I oczywiście nie wiecie kiedy udostępnicie :roll:
Jak zapewne wiesz aktualizacja oprogramowania jest udostępniana przez producenta telefonu.
i jesteście z Playem jedynymi telcomami w EU, którym Samsung go nie udostepnił, tak? :mrgreen:
No ja bardzo proszę... XEO - czyli czysta instalacja jest dostępna do użycia od ponad miesiąca.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Android 6.0

Post autor: Magda_Plus »

pumex1 kilkakrotnie pisaliśmy jak wygląda w skrócie historia udostępniania aktualizacji oprogramowania.

http://plusforum.pl/viewtopic.php?p=188941#p188941
http://plusforum.pl/viewtopic.php?p=189017#p189017
http://plusforum.pl/viewtopic.php?p=163614#p163614

Ogólnie rzecz ujmując:
Krzysiek_Plus pisze:producent udostępnia aktualizacje w pierwszej kolejności na telefony nie brandowane, następnie dla poszczególnych operatorów.
Operator realizuje tylko testy nowego softu co zazwyczaj nie trwa dłużej niż tydzień, następnie producent według własnego harmonogramu udostępnia aktualizacje dla poszczególnych operatorów.
Zgodnie z tym, co napisałam wcześniej aktualizacje oprogramowania udostępnia producent telefonu.

W związku z tym, wszelkie pytania związane z dostępnością aktualizacji lub terminem ich udostępnienia proszę kierujcie do producentów telefonów.
Wątek zamykam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
PSZC007
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2016, o 10:36

Huawei P8Lite a Android 6

Post autor: PSZC007 »

Witam. Ponieważ komuś znudził się poprzedni temat i go zamknął, zapytam ponownie kiedy PLUS udostępni aktualizację do Androida 6 dla modelu Huawei P8 Lite ?
Odsyłanie do producenta mnie nie interesuje, gdyż zakupiłem telefon w sieci PLUS a nie u samego producenta. Wgrać czystej wersji systemu samodzielnie nie mogę, bo utracę gwarancję, więc pytam PLUSa co z tą aktualką? Huawei aktualizację dla tego modelu udostępnił już dawno, więc może w końcu któryś ze speców sieci ruszy się porządnie i dopyta kogo trzeba co gdzie i kiedy.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Huawei P8Lite a Android 6

Post autor: Krzysiek_Plus »

PSZC007, odpowiedź w poprzednim poście.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maciej0933
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 28 lip 2016, o 09:00

Android 6.0 GALAXY A5 [SM-A500FU]

Post autor: maciej0933 »

Witam ! Dla posiadaczy XEO Samsung wypuścił aktualizacje w lipcu. Kiedy będę mógł spodziewać się na moim A5 z plusa? Z góry dziękuję. ;-)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Android 6.0

Post autor: Basia_Plus »

maciej0933 ,
Magda_Plus pisze:Zgodnie z tym, co napisałam wcześniej aktualizacje oprogramowania udostępnia producent telefonu.

W związku z tym, wszelkie pytania związane z dostępnością aktualizacji lub terminem ich udostępnienia proszę kierujcie do producentów telefonów.
Wątek zamykam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maciej0933
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 28 lip 2016, o 09:00

Android 6.0 ! A5

Post autor: maciej0933 »

W związku z tym, że mój poprzedni temat został przeniesiony do wątku zamkniętego ja rozpoczynam nowy. Właśnie zakończyłem rozmowę z konsultantem Samsung odnośnie aktualizacji do androida 6.0 . Dowiedziałem się że niby procedury nie pozwalają im powiedzieć kiedy ta aktualizacja zostanie wypuszczona. Więc ponawiam pytanie do kogo niby mam skierować pytanie dotyczące aktualizacji? Czy jako konsument podpisujący abonament nie mogę wiedzieć kiedy wypuszczona będzie aktualizacja? We wcześniejszych odpowiedziach pani odpowiadała że np. "w połowie sierpnia" daje nam to ogólny obraz kiedy wyjdzie ta aktualizacja a teraz nic.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Android 6.0

Post autor: Krzysiek_Plus »

maciej0933, odpowiedź w poście powyżej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
deldwo
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2016, o 09:05

Android i P8 lite

Post autor: deldwo »

Witam

Dzięki Bogu i partii mamy wrzesień i czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć kiedy Nasza Sieć dogada się z Huawei i będzie aktualizacja dla P8 Lite?

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2016, o 16:05 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączonie wątków - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Android 6.0

Post autor: Krzysiek_Plus »

deldwo, niestety nie posiadamy żadnych nowych informacji na ten temat, w przypadku dalszych pytań proszę kontaktuj się z producentem sprzętu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
deldwo
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2016, o 09:05

Android i P8 lite

Post autor: deldwo »

Witam

Ze względu iż każdy post dotyczący Androida i aktualizacji Państwo przenoszą do wątku zamkniętego otwieram nowy temat.

1) Producent odsyła do Operatora sieci
2) Operator sieci odsyła do Producenta.
3) Użytkownicy nie wiedza co i jak a "ręczna aktualizacja" spowoduje utratę gwarancji.

Więc jeśli Państwo nie są wstanie dogadać się Producentem to może pozwolicie aby była puszczona aktualizacja dla nas użytkowników, aktualizacja bez brendu. Producent nam szybciej chyba tak udostępni aktualizacje i nie będziemy mieli już problemu dla naszej słuchawki.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2016, o 16:05 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączonie wątków - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Android 6.0

Post autor: Krzysiek_Plus »

deldwo, zgodnie z informacjami z poprzednich postów, proszę o kierowanie kolejnych pytań związany z aktualizacją do producenta sprzętu.

Na forum na obecną chwile nie udzielamy już żadnych informacji na ten temat.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maciek12304
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 25 mar 2016, o 14:20

Huawei P8 Lite

Post autor: maciek12304 »

Jak co to proszę przenieść pytanie do wątku zamkniętego Android 6.0. Minęło już dużo czasu od ostatniej odpowiedzi , Huawei powiedziało że niby testy się kończą najnowszej aktualizacji Androida 6.0 do Huawei P8 Lite. Miała być na przełomie sierpnia i września a jest połowa września . Nie pytam się już kiedy bo pewnie nie wiecie ale czy macie jakieś informacje w sprawie aktualizacji?
Zablokowany