Cesja

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
goro202
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 paź 2016, o 20:07

Re: Cesja

Post autor: goro202 »

co do dokumentow to mowilem Pani w salonie ,ze na stronie Plus-a jest informacja ze wystarczy dowod osobisty ale Pani stwierdzila ze musialem cos nie doczytac teraz Pani podeslala mi tą sama stronke na ktorej to sprawdzalem i nie ma tam wzmianki o zaswiadczeniu od pracodwacy o zarobkach. A co do umow to zawierane pierwszy raz byly w 2016r, w 2018 roku byly przedłuzane i teraz w grudniu konczy sie telefon i internet a telewizja w marcu .
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cesja

Post autor: Ewa_Plus »

goro202,
- zaświadczenie o zarobkach nigdy nie było u nas wymagane przy podpisywaniu umowy i nie jest nadal.
Wystarczą dokumenty wymienione na tej stronie.

Co do samego smartDOM-u, to w momencie cesji umów, ich powiązanie z tyt. smartDOM ustaje, tak więc rabaty spadną. Nie mniej jednak podpisanie umowy cesji traktowane jest jak zawarcie nowej umowy, więc o ile umowy spełnione będą warunki Programu smartDOM 4.5 , to wejdą nowe rabaty.
Każda odsłona smartDOM-u miała nieco inny układ rabatów i inne kryteria uprawniające, także aby dokładnie to sprawdzić, co stracisz, a co zyskasz, potrzebny byłby wgląd na konto. W tym celu radziłabym napisać pytanie na maila na bok@plus.pl"target="_blank. Pamiętaj tylko, że jeśli to są umowy na Tatę, to On musi być nadawcą wiadomości - czyli należy w treści podać jego dane do weryfikacji (imię i nazwisko, PESEL).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
goro202
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 31 paź 2016, o 20:07

Re: Cesja

Post autor: goro202 »

Czyli rozumiem ze jesli zrobie cesje to odrazu musze podpisac umowe na kolejne 24 miesiace?? ja rozumiem ze strace znizki i na tym mi nie zalezy tylko dlaczego musze zawierac umowe na 24 miesiace po zrobieniu cesji? tak przedstawiła mi to Pani w salonie plusa...
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cesja

Post autor: Ewa_Plus »

goro202 pisze:Czyli rozumiem ze jesli zrobie cesje to odrazu musze podpisac umowe na kolejne 24 miesiace??
- nie ma takiego obowiązku. Jak warunki kontraktu wygasną, to wówczas zdecydujesz, czy chcesz przedłużać, czy nie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ