Promocje IPLI dla klientów Plusa.

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
rasiak
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 wrz 2018, o 09:50

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: rasiak »

Dzień dobry,

Mam pytanie o dostęp do transmisji meczów Ligi Mistrzów w abonamencie Internet 100, w skład którego wchodzi "Mistrzowski Pakiet na stałe". W regulaminie promocji (par. 10) mowa jest o 10 GB transferu, po których opłaty za transfer są naliczane zgodnie z Cennikiem. Mam rozumieć, że przekłada się to tak naprawdę na obejrzenie dwóch meczów (szacuję, że zjadłoby to właśnie ok. 10 giga) w ramach abonamentu, a potem naliczane są dodatkowe opłaty?

Dziękuję.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: habish »

W regulaminie jest również paragraf 7 dotyczący bezpośrednio Ipli, a tam jest zawarte:
Z zastrzeżeniem zdania następnego, w ramach Promocji Abonent, który zakupił Promocyjny Plan Cenowy zgodnie z tabelą w par. 2 ust. 2, zleca aktywację usługi pozwalającej na transmisję 5 GB danych za pośrednictwem Aplikacji ipla („Usługa transmisji danych do IPLA”) umożliwiającej korzystanie z audiowizualnych usług medialnych typu „video on-line” (dalej: „Serwis IPLA”). Do dnia 31.12.2018 r. Abonent uzyskuje możliwość skorzystania z transmisji danych w sieci telekomunikacyjnej Plus za pośrednictwem Aplikacji IPLA, umożliwiającej korzystanie z Serwisu IPLA, bez ograniczenia w zakresie ilości danych przesyłanych w ramach Usługi. Aktywacja Usługi transmisji danych do IPLA nastąpi w dniu rozpoczęcia świadczenia Usług na podstawie Umowy.
Dodatkowo istnieje jeszcze ten regulamin: http://www.plus.pl/documents/16/cdea84b ... h_IPLA.pdf
rasiak
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2018, o 09:50

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: rasiak »

OK, bardzo dziękuję za odpowiedź, jednak te zapisy w dalszym ciągu nie są dla mnie do końca jasne w kontekście paragrafu 10, który jasno ustanawia limit transmisji danych. Mam rozumieć, że regulamin "dostęp do ipla z wykorzystaniem pakietowej transmisji danych", który podlinkowałeś, ma pierwszeństwo przed tym regulaminem, który cytujemy wyżej?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: Marta_Plus »

rasiak,
rasiak pisze: jednak te zapisy w dalszym ciągu nie są dla mnie do końca jasne w kontekście paragrafu 10, który jasno ustanawia limit transmisji danych.
W najwyższej taryfie, jak wskazuje regulamin promocji, otrzymujesz 10 GB. Po wykorzystaniu tego limitu, dalsza transmisja w ramach serwisu IPLA będzie naliczana zgodnie z cennikiem taryfy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rasiak
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2018, o 09:50

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: rasiak »

Marta_Plus pisze:rasiak,
rasiak pisze: jednak te zapisy w dalszym ciągu nie są dla mnie do końca jasne w kontekście paragrafu 10, który jasno ustanawia limit transmisji danych.
W najwyższej taryfie, jak wskazuje regulamin promocji, otrzymujesz 10 GB. Po wykorzystaniu tego limitu, dalsza transmisja w ramach serwisu IPLA będzie naliczana zgodnie z cennikiem taryfy.
Dziękuję za odpowiedź.

Czyli wszystko powyżej 10 giga będzie się odliczało z pakietu podstawowego 100 gigabajtów w ramach opłaty abonamentowej 90zł, czy tak? I jeszcze jedno: te 10 giga jest jednorazowe, czy odnawialne w kolejnym okresie rozliczeniowym?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: habish »

Korzystam z Ipli od lat, w domu nie mam telewizji tylko wykupiony pakiet Ipla TV, pakiet internetowy nie jest pomniejszany, jest bez limitu zgodnie z regulaminem.
rasiak
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2018, o 09:50

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: rasiak »

habish pisze:Korzystam z Ipli od lat, w domu nie mam telewizji tylko wykupiony pakiet Ipla TV, pakiet internetowy nie jest pomniejszany, jest bez limitu zgodnie z regulaminem.
OK, ale ten pakiet w ramach taryfy to chyba nie jest Ipla TV, tylko po prostu pakiet na Ligę Mistrzów...?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: habish »

Połącz swój numer telefonu z kontem Ipla, dostaniesz za darmo pakiet Ipla Plus.
Wówczas transmisję będziesz miał bez limitu.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: habish »

Obrazek

Pakiet Ipla Plus - TYLKO TERAZ 14 KANAŁÓW TV w pakiecie bez dodatkowych opłat (do 7.01.2019):
13Ulica HD,
Comedy Central Family HD,
Da Vinci,
E!Entertainment,
Epic Drama HD,
Nick Jr,
Paramount Channel HD,
Scifi HD,
wPolsce.pl,
Polsat News,
Polsat News 2,
Superstacja,
Polsat Play HD,
Polsat Café HD
ElPlebano
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2019, o 01:17

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: ElPlebano »

Mam Plus na kartę i IPLA jest powiązana z numerem w Plusie jako IPLA PLUS bezterminowo . Dlaczego w serialach i innych materiałach występuja reklamy .
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: Basia_Plus »

ElPlebano,

z jakiego pakietu oraz urządzenia korzystasz?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ElPlebano
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2019, o 01:17

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: ElPlebano »

A więc mam ten pakiet Bezterminowy IPLA PLUS A korzystam na smartfonie i smart tv i lapku

EDYCJA:

a dzisiaj dokupiłem Ipla Sport
Ostatnio zmieniony 21 sty 2019, o 12:00 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty- post pod postem.
boolvers
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 mar 2017, o 22:08

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: boolvers »

jaka cena ? jest jakas promocja dla klientow PLUS-a ?
ElPlebano
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2019, o 01:17

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: ElPlebano »

IPLA SPORT 10 PLN
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: Basia_Plus »

ElPlebano,

dostępność wyświetlanych reklam zależy od systemu oraz urządzenia, z którego korzystasz. Więcej info tutaj: https://www.ipla.tv/pakiety/VIP.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ