Aktywacja

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aktywacja

Post autor: Ewa_Plus »

kamil2019,
- nowa odsłona promocji „PLUS. (graliga.pl)” startuje z dniem 09.01.2019 r.
kamil2019 pisze:I czy np. na stronie Plus Online jak wpłacę sobie dowolną kwotę, to czy ta kwota przechodzi od razu na konto Plusa czy zostaje w Plus Online i np. jak będzie zbliżał się okres rozliczeniowy to czy odpowiednia kwota zostanie pobrana czy jak to działa?
- jeśli wpłacisz więcej, to na Twoim koncie powstanie nadpłata. Z tej nadpłaty będą pokrywane kolejne faktury.
kamil2019 pisze:I ile czasu przed końcem umowy na abonament mogę ją przedłużyć?
- przedłużenie umowy będzie możliwe najwcześniej 8 miesięcy przed końcem obecnego kontraktu.
kamil2019 pisze:Posiadam jeszcze numer w Plusie na Kartę i na Abonament, lecz jeden z nich jest mi nie potrzebny... Czy mogę je jakoś połączyć ze sobą? Bardzo jest mi potrzebny numer na kartę, a ten co jest na abonament to aż tak bardzo nie? Nie można ich jakoś zamienić czy coś takiego?
- a na którym z tych numerów bardziej Ci zależy? Do kiedy trwa umowa na tym numerze abonamentowym?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kamil2019
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 gru 2018, o 21:25

Re: Aktywacja

Post autor: kamil2019 »

Umowę dopiero co podpisałem, na 24 miesiące. Bardziej zależy mi na tym numerze na Kartę.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aktywacja

Post autor: Ewa_Plus »

kamil2019,
- w takim razie nie bardzo tutaj da się nic zrobić. Skoro umowa podpisana, to trzeba ją kontynuować zgodnie z czasem, na jaki została podpisana. Nie da się niestety przenieść tego numeru na kartę w miejsce tego abonamentowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jarosz12o
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2019, o 14:25

Re: Aktywacja

Post autor: jarosz12o »

Dzień dobry
Mam problem z aktywacja karty plush abo.
Proszę o pomoc,
Ostatnio zmieniony 14 sty 2019, o 16:19 przez jarosz12o, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3131
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Aktywacja

Post autor: Marta_Plus »

Witaj jarosz12o,

chodzi o nową aktywację, czy wymianę karty SIM na posiadanym numerze?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jarosz12o
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2019, o 14:25

Re: Aktywacja

Post autor: jarosz12o »

Nowa nr przeniesiony, minęło już dwa tygodnie.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3131
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Aktywacja

Post autor: Marta_Plus »

jarosz12o,

rozumiem, że telefon był restartowany (wył./wł.)? Jeżeli nadal sytuacja pozostaje bez zmian, podeślij proszę swój tymczasowy i przenoszony numer pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kamil2019
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 gru 2018, o 21:25

Re: Aktywacja

Post autor: kamil2019 »

Tak dla upewnienia... Informacja o wystawieniu faktury przychodzi mi np. 20 stycznia i można ją zapłacić do 3 lutego... Jeżeli płacę za abonament 50 zł plus rata 50 zł, czyli razem 100 zł. Jeżeli wpłacę np. 1000 zł w Plus Online, to nie będę musiał się martwic rachunkami przez 10 miesięcy, aż skończy mi się nadpłata? I jak to wygląda tzn. kwota z nadpłaty jest pobierana od razu 20 stycznia, 3 lutego czy innego dnia?

Nie chcę co miesiąc robić przelewów i dlatego chcę wpłacić wpłacić od razu dużą sumę na Plus Online, aby mieć kilka miesięcy spokoju... Czy wszystko będzie tak jak należy? Czy będziecie pobierać mi pieniądze na opłatę abonamentu i rat z nadpłaty jaką zrobię czy może być coś nie tak?
zif
Szalony PlusManiak
Posty: 271
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:37

Re: Aktywacja

Post autor: zif »

Wszystko będzie OK. Będziesz miał 10 miesięcy spokoju, w Plus Online będzie widoczna kwota nadpłaty, co miesiąc się zmniejszająca.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5187
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Aktywacja

Post autor: Basia_Plus »

kamil2019,
kamil2019 pisze: Jeżeli wpłacę np. 1000 zł w Plus Online, to nie będę musiał się martwic rachunkami przez 10 miesięcy, aż skończy mi się nadpłata?
zgodnie z tym co napisał zif. Wpłacona przez Ciebie kwota zostanie potraktowana jako nadpłata na poczet kolejnych płatności.
kamil2019 pisze:I jak to wygląda tzn. kwota z nadpłaty jest pobierana od razu 20 stycznia, 3 lutego czy innego dnia?
Kwota zostanie pobrana zgodnie z terminem płatności dla danego okresu rozliczeniowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kowal1241a
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2019, o 18:42

Jak długo trwa aktywacja usług?

Post autor: kowal1241a »

Dzień dobry, dzisiaj po godzinie 15:00 podpisałem umowę o abonament (przechodząc z karty na abonament), ale nadal nie mogę wykonywać połączeń ani wysyłać sms. Karta sprawdzana w dwóch telefonach.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3131
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Aktywacja

Post autor: Marta_Plus »

Witaj kowal1241a,

w jakim kanale sprzedaży podpisywałeś umowę?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zurox
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2019, o 13:39

Opłata za aktywację

Post autor: zurox »

Witam
Załatwiałem przeniesienie nr przez telefon. Została wysłana do mnie umowa plus karty sim. W międzyczasie postanowiłem odstąpić od tego pomysłu. Nie przyjąłem umowy. Plus naliczył mi opłaty aktywacyjne. Czy są do tego podstawy skoro nie zawarłem umowy?
Ostatnio zmieniony 13 lut 2019, o 15:43 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki- podobny temat.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5187
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Aktywacja

Post autor: Basia_Plus »

Witaj zurox,
zurox pisze:Nie przyjąłem umowy. Plus naliczył mi opłaty aktywacyjne
wyślij proszę opis sprawy wraz z danymi (imię i nazwisko oraz numer PESEL) przez ten formularz: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... contact_us. Podaj nam później numer zgłoszenia postaramy się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KArol94
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 4 mar 2019, o 18:45

Nowa karta SIM nie działa

Post autor: KArol94 »

Dzień dobry, 22 lutego podpisałem umowę na PLUSH ABO ale karta SIM dalej nie jest aktywna, mimo prób w kilku uprzędzeniach dalej nie działa. Kartę zabrałem za granicę i dopiero w Niemczech włożyłem do telefonu. Czy to może być przyczyna niedziałającej karty? Jest to abonament więc roaming jest włączony od razu, z automatu i Niemcy - to chyba nie jakaś odległa kraina. Czy ktoś coś poradzi?

Z góry dziękuję
Ostatnio zmieniony 4 mar 2019, o 19:09 przez Ewa_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dołączyłam do istniejącego wątku.
ODPOWIEDZ