Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj darek_vn,
- dziękuję za numer sprawy. Wysłałam już interwencję z prośbą o pilne rozpatrzenie Twojej reklamacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
guren
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 25 lip 2015, o 14:19

Re: Plush Abonament

Post autor: guren »

Czy da się połączyć konta plush abo i plush internet, tak aby dwie usługi były na jednej fv?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

guren,
guren pisze:Czy da się połączyć konta plush abo i plush internet, tak aby dwie usługi były na jednej fv?
tak. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... nsolidacja.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dextus
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2018, o 11:47

Re: Plush Abonament

Post autor: dextus »

dextus pisze:
Ewa_Plus pisze:dextus,
- sprawdzałeś może skrzynkę mailową (w tym folder SPAM)? Masz jakąś wiadomość od naszego sklepu internetowego w sprawie tego zamówienia?
Dzisiaj otrzymałem smsa:

"....z uwagi na problemy techniczne Twoja paczka zostanie doręczona 30.07.2018..."

Zostawmy juz ten temat, nic to nie zmienia. Trzeba założyć 2 tygodnie od złożenia zamówienia do otrzymania umowy do podpisu.
Po prostu PLUSH dla cierpliwych :lol:
No dobra...brakło mi cierpliwości do Plusha! Ponad 2 tygodnie czekam na umowę :lol: :lol: :lol:

Jest 31.07. - ani paczki ani żadnej informacji....

Poczekam jeszcze z jeden dzień i przejdę do NJU Mobile albo RedBull Mobile.
Kasa ciut większa, ale może przynajmniej jakoś sprawnie to pójdzie.

Zanim wpadniecie na pomysł przejscia to Plusha zastanówcie się czy macie na to czas...

Edit: Przed chwilą na infolinii dostałem numer przesyłki...szkoda tylko, że jej nie znajduje na stronie przewoźnika. Masakra...
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

dextus,
- na jakiej stronie śledzisz przesyłkę?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dextus
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2018, o 11:47

Re: Plush Abonament

Post autor: dextus »

Ewa_Plus pisze:dextus,
- na jakiej stronie śledzisz przesyłkę?
Na stronie TNT.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

dextus,
dextus pisze:Przed chwilą na infolinii dostałem numer przesyłki.
czy kontaktowałeś się w tej sprawie z firmą kurierską?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Mario[PL]
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 26 cze 2014, o 03:22

Re: Plush Abonament

Post autor: Mario[PL] »

Witam,

Bardzo proszę o informację ponieważ po przeczytaniu wątku mam mętlik w głowie.

Chcę przenieś 2 numery z Plus na kartę (wcześniej były w abonamencie Plus) do Plush ABO - duet i teraz moje pytania:

1) Czy mogę numery na kartę w Plus przenieś w salonie Plus do Plush ABO czy tylko przez internet ?
2) Jak najkorzystniej wymienić karty sim na nano czy w dowolnym salonie Plusa i ile to kosztuje ?
3) Na stronie internetowej Plush nie można przenieść od razu 2 numerów zatem jak sprawnie przejść na duet aby uniknąć niepotrzebnych korekt faktur itp.

Proszę o krótkie porady
Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj Mario[PL],
Czy mogę numery na kartę w Plus przenieś w salonie Plus do Plush ABO czy tylko przez internet
-w salonach Plusa nie. Konwersji dokonasz przez Internet lub jeśli chcesz, to ja mogę zlecić kontakt naszego pracownika, z którym omówiłbyś szczegóły i zapisał zamówienie. W tym przypadku prosiłabym o przesłanie maila na adres specjalista_plus@plus.pl z imieniem i nazwiskiem oraz numerami telefonów, o które chodzi. Wskaż też pod który z nich można zadzwonić i w jakich najlepiej godzinach. W temacie zamieść dopisek: FORUM / nick.
Jak najkorzystniej wymienić karty sim na nano czy w dowolnym salonie Plusa i ile to kosztuje ?
- w ciągu 90 dni od podpisania umów w PlushABO, będziesz mógł bezpłatnie wymienić karty SIM na nanoSIM w dowolnym naszym salonie.
Na stronie internetowej Plush nie można przenieść od razu 2 numerów zatem jak sprawnie przejść na duet aby uniknąć niepotrzebnych korekt faktur itp.
- oba numery początkowo będą na oddzielnych kontach (czyli osobne f-ry). Nie da się tego uniknąć. Nie ma to jednak wpływu na rabat za DUET. Będzie on naliczony automatycznie.
Jeśli w przyszłości chciałbyś otrzymywać wspólną fakturę za te numery, to będzie można je połączyć. Szczegóły tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
farmfrit
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 7 sie 2018, o 14:02

Re: Plush Abonament

Post autor: farmfrit »

Dzień dobry,
dziś podpisałem umowę na 2 numery w Plush Abo L w duecie na czas nieokreślony. Przeniesieniu 2 numerów z Orange.
Myk polega na tym, że Orange skończy świadczyć usługi dopiero 17 wrzesnia i wygląda na to, że zapłacę ok 60 zł za numery tymczasowe, których nie będę używał. przez te 6 tygodni.
Czy jest jakiś sposób bym mógł uciec od tej opłaty? Np. tymi wakacjami od abonamentu?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

farmfrit pisze:Dzień dobry,
dziś podpisałem umowę na 2 numery w Plush Abo L w duecie na czas nieokreślony. Przeniesieniu 2 numerów z Orange.
Myk polega na tym, że Orange skończy świadczyć usługi dopiero 17 wrzesnia i wygląda na to, że zapłacę ok 60 zł za numery tymczasowe, których nie będę używał. przez te 6 tygodni.
Czy jest jakiś sposób bym mógł uciec od tej opłaty? Np. tymi wakacjami od abonamentu?
Możesz zlecić aktywację Usługi Wakacje od Abonamentu poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS na numer 80666, o treści: WAKACJE

Usługa zacznie działać od najbliższego okresu rozliczeniowego. Każde użycie w tym czasie z usług będzie wiązać się z naliczeniem opłat zgodnych z cennikiem.
farmfrit
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 7 sie 2018, o 14:02

Re: Plush Abonament

Post autor: farmfrit »

Ron pisze:Możesz zlecić aktywację Usługi Wakacje od Abonamentu poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS na numer 80666, o treści: WAKACJE

Usługa zacznie działać od najbliższego okresu rozliczeniowego. Każde użycie w tym czasie z usług będzie wiązać się z naliczeniem opłat zgodnych z cennikiem.
No własnie i tu jest moje pytanie: przy podpisaniu umowy najbliższy okres rozliczeniowy to?
Zgodnie z cennikiem czyli 19 gr/sms itd?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

farmfrit pisze: No własnie i tu jest moje pytanie: przy podpisaniu umowy najbliższy okres rozliczeniowy to?
Masz na umowie okres rozliczeniowy.
farmfrit pisze: Zgodnie z cennikiem czyli 19 gr/sms itd?
Tak.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj farmfrit,
farmfrit pisze:Czy jest jakiś sposób bym mógł uciec od tej opłaty? Np. tymi wakacjami od abonamentu?
nie da się całkowicie uniknąć opłat za abonamenty na numerach tymczasowych. Usługa WAKACJE zadziała od nowego cyklu rozliczeniowego więc abonament będzie naliczony proporcjonalnie od dnia aktywacji kart SIM do końca okresu rozliczeniowego. SMS-a o treści WAKACJE na numer 80666 należy wysłać nie później niż 2 dni (48 godzin) przed końcem okresu rozliczeniowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
farmfrit
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 7 sie 2018, o 14:02

Re: Plush Abonament

Post autor: farmfrit »

Basia_Plus pisze:Usługa WAKACJE zadziała od nowego cyklu rozliczeniowego więc abonament będzie naliczony proporcjonalnie od dnia aktywacji kart SIM do końca okresu rozliczeniowego
Nie mogę znaleźć na umowie konkretnej daty kiedy jest okres rozliczeniowy, gdzie tego szukać?
ODPOWIEDZ