Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
SACZI
PlusManiak
Posty: 101
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 lis 2015, o 21:49

Re: Plush Abonament

Post autor: SACZI »

Marta_Plus pisze:i_ona,
i_ona pisze:Czy po przeniesieniu numeru do Plush ABO będę mogła mieć wszystkie opłaty na jednej fakturze, Plusa i Plush?
Nie można łączyć numerów Plusa z innymi w ofercie Plush ABO..
Marta, mam 2 abonenty plusha oraz plus abo i są na jednej fakturze z naliczonym rabatem 5 PLN.
diamondvp
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 23 lut 2018, o 13:02

Re: Plush Abonament

Post autor: diamondvp »

Czy już można sprawdzać pozostałą ilość GB na YouTube
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

SACZI,

bardzo się cieszę z tego powodu.

diamondvp,

:-( na tę chwilę nie ma jeszcze możliwości weryfikacji pozostałych jednostek z danego pakietu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
alep
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2018, o 17:24

Re: Plush Abonament

Post autor: alep »

Dzien dobry,

12 sierpnia zlozylem telefonicznie dyspozycje o przeniesienie numeru do Plusha ABO i zamowilem kuriera z umowa na 22 sierpnia.
Dzis jest 23 i ani widu ani slychu, zadnej informacji o tym kiedy dostane umowe, nic.
Stwierdzilem wiec, ze skontaktuje sie z infolinia Plusa aby uzyskac jakiekolwiek informacje kiedy moge sie spodziewac umowy.

Zadzwonilem na infolinie Plusa; konsultant powiedzial, ze maja opoznienia w dostarczaniu umow ok 10 dni, ale poradzil zebym zadzwonil bezposrednio do TNT, bo oni powinni mi jakichs informacji udzielic.
Spytalem sie rowniez konsultanta czy z racji tego, ze sa opoznienia to czy moglbym podjechac do salonu partnerskiego (np Inmedio) zeby podpisac umowie i zlecic przeniesienie numeru. Uzyskalem odpowiedz, ze w salonach partnerskich jedynie numer na karte moge zalatwic (co jest sprzeczna informacja z tym co na stronie Plusha widnieje).

Zadzwonilem na infolinie TNT, tu sie dowiedzialem, ze po samym imieniu i nazwisku nic nie sa w stanie sprawdzic, potrzebny jest numer przesylki, ktory Plus powinien miec.

Dzwonie po raz drugi na infolinie Plusa i uzyskuje informacje, ze konsultant nie jest w stanie mi podac numeru przesylki i zebym czekal az sie kurier ze mna skontaktuje.
Wg drugiego konsultanta umowa powinna byc jutro (wg pierwszego mam sie spodziewac opoznienia ok 10 dni).

Pech chcial, ze akurat jutro nie bedzie mnie pod adresem na ktory zamowilem umowe (specjalnie zamowilem na dany dzien zebym byl w stanie odebrac/podpisac umowe).

Czy w takim przypadku moge cos wiecej zrobic?

Czy to normalne, ze konsultanci podaja sprzeczne informacje miedzy soba i ze strona internetowa?
Ostatnio zmieniony 23 sie 2018, o 18:33 przez alep, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5178
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj alep,

przepraszam za napotkane niedogodności. Czy otrzymałeś wiadomość SMS z nowym terminem dostarczenia przesyłki?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
alep
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2018, o 17:24

Re: Plush Abonament

Post autor: alep »

Basia_Plus pisze:Witaj alep,

przepraszam za napotkane niedogodności. Czy otrzymałeś wiadomość SMS z nowym terminem dostarczenia przesyłki?
alep pisze: Dzis jest 23 i ani widu ani slychu, zadnej informacji o tym kiedy dostane umowe, nic.

Nie, zadnego kontaktu ze strony firmy kurierskiej.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

alep,

czy dysponujesz może numerem zamówienia?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
alep
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2018, o 17:24

Re: Plush Abonament

Post autor: alep »

Nie
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

alep,

wobec tego wyślij proszę zgłoszenie przez ten formularz (poza nr telefonu, zawrzyj w nim dane umożliwiające weryfikację, czyli imię i nazwisko oraz nr PESEL). Jeśli podasz mi potem numer zgłoszenia (będzie w formacie #1234), to postaram się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
alep
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2018, o 17:24

Re: Plush Abonament

Post autor: alep »

Dziekuje za chec pomocy, ale dzis kurier sie odezwal i mam dostac dzis umowe.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5178
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

alep,
alep pisze:dzis kurier sie odezwal i mam dostac dzis umowe.
mamy nadzieję, że sprawa zakończy się pomyślnie i przesyłka zostanie dostarczona.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
koksik999
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 15 kwie 2018, o 20:58

Re: Plush Abonament

Post autor: koksik999 »

Witam, po długim czekaniu na kuriera TNT chyba ze dwa tygodnie :) przyjechał dziś. I teraz kilka pytań:

- Czy w umowie jest zawarta data od kiedy zostanie przeniesiony numer do sieci Plush?
- Rozumeim że aby zalogować się do konta abonenckiego muszę zdobyć skądś kod Plus Kod 5? Czy mogę to załatwić na numer tymczasowy czy muszę czekać do przeniesienia numeru?
- Co zrobić aby aktywacja przebiegła szybko i bezproblemowo? Doładować konto? W umowie mam napisane że kwota to 34,99 ale wybrałem e-fakturę więc rozumiem że doładować trzeba za 25?

Dziękuję za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Witaj koksik999,

cieszę się, że przesyłka dotarła do Ciebie. ;-)
koksik999 pisze:- Czy w umowie jest zawarta data od kiedy zostanie przeniesiony numer do sieci Plush?
Nie, ponieważ termin uwolnienia numeru zależy od tego, jaki tryb przeniesienia numeru wybrałeś podczas składania zamówienia. Dostępne tryby przeniesienia:
• dzień roboczy lub n–dni roboczych (można wybrać termin przeniesienia w przedziale 1-120 dni roboczych),
• termin zgodny z okresem wypowiedzenia umowy u DAWCY (dotychczasowego operatora),
• termin zgodny z dniem zakończenia umowy terminowej u DAWCY (na koniec okresu promocyjnego).

Status przeniesienia numeru sprawdzisz na stronie: https://www.plus.pl/sprawdz-status-mnp. Aby poznać wyznaczoną datę migracji numeru do naszej sieci, skontaktuj się proszę z Działem Obsługi Klienta.
koksik999 pisze:Czy mogę to załatwić na numer tymczasowy czy muszę czekać do przeniesienia numeru?
Po aktywacji numeru tymczasowego, możesz uzyskać Plus Kod 5, postępując zgodnie ze ścieżką wskazaną tutaj. To tymczasowe hasło znajduje się na pierwszej fakturze.
koksik999 pisze:Co zrobić aby aktywacja przebiegła szybko i bezproblemowo? Doładować konto? W umowie mam napisane że kwota to 34,99 ale wybrałem e-fakturę więc rozumiem że doładować trzeba za 25?
Plush ABO to oferta abonamentowa. Opłacane należności za wystawiane faktury uwzględniać będą powyższą kwotę wybranego abonamentu. Jeśli wyraziłeś zgodę na rozpoczęcie świadczenia usług przed upływem 14 dni, to numer zostanie uaktywniony po powrocie podpisanych dokumentów, najwcześniej w terminie 4 dni roboczych od odebrania przesyłki.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
koksik999
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 15 kwie 2018, o 20:58

Re: Plush Abonament

Post autor: koksik999 »

Czyli jak wybrałem " z zachowaniem okresu wypowiedzenia przewidzianego umową z dotychczasowym dostawcą usług, ze skutkiem na koniec okresu promocyjnego przewidzianego w umowie z dotychczasowym dostawcą" tj. że jeżeli Pani w Play powiedziała mi że koniec umowy (mix) wypada 15.09 to po 15.09? Trochę tego nie rozumiem :)
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

koksik999,

w tym wypadku możliwy jest jeden z dwóch trybów przeniesienia: z zachowaniem okresu wypowiedzenia przewidzianego umową z dotychczasowym dostawcą lub na koniec okresu promocyjnego.
koksik999 pisze:że jeżeli Pani w Play powiedziała mi że koniec umowy (mix) wypada 15.09 to po 15.09?
Przy wybraniu tej drugiej opcji, zmiana numeru tymczasowego na docelowy nastąpi z dniem, który właśnie wskazałeś.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ