Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3124
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Santahelpa,

zweryfikuję tę kwestię i dam Ci znać.

EDYCJA:
jest możliwość przejścia do oferty Plush ABO, ale nie bezpośrednio. Pisaliśmy o tym tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rafal935
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2022, o 20:16

Re: Plush Abonament

Post autor: rafal935 »

Witam,

posiadam po jednym numerze w ofercie Plush Internet oraz Plush Abo i otrzymuję pięciozłotowy rabat na każdą usługę. Czy jeśli w danym miesiącu uruchomię usługę "Wakacje od abonamentu" na karcie internetowej, to czy dostanę rabat za duet na numerze w ofercie głosowej?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj rafal935,
rafal935 pisze:Czy jeśli w danym miesiącu uruchomię usługę "Wakacje od abonamentu" na karcie internetowej, to czy dostanę rabat za duet na numerze w ofercie głosowej?
rabat na abonament nie zostanie naliczony w trakcie korzystania z usługi "Wakacje od abonamentu".
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Plush Abonament

Post autor: sedzia20 »

Witam!
Jeśli przeniósłbym numer do Plusha na Abonament od innego operatora, to czy mając w Plus-ie kilka umów na raty z Planem Zero i przyznany numer klienta (wszystkie opłaty na jednej fakturze) istnieje możliwość dopisania nowego numeru do tego konta klienta, aby opłata została doliczana do obecnej faktury?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj sedzia20,

przy składaniu wniosku o przeniesienie numeru nie ma opcji dołączenia numeru do istniejącego konta. Jeśli chcesz otrzymywać jedną fakturę za wszystkie numery istnieje możliwość konsolidacji kont.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Plush Abonament

Post autor: sedzia20 »

Basia_Plus pisze:Witaj sedzia20,

przy składaniu wniosku o przeniesienie numeru nie ma opcji dołączenia numeru do istniejącego konta. Jeśli chcesz otrzymywać jedną fakturę za wszystkie numery istnieje możliwość konsolidacji kont.

Dziękuję, tak też myślałem - zrobiłem takie próbne zamówienie i zauważyłem, że nie ma opcji wprowadzenia nr klienta.
Najważniejsze, że da się połączyć abo PLUSH z pozostałymi w PLUS-ie.

I jeszcze jedno - czy w Plush Abonament można wybrać eSIM do iPhone 12, zamiast tradycyjnej karty SIM?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3124
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

sedzia20,
sedzia20 pisze:I jeszcze jedno - czy w Plush Abonament można wybrać eSIM do iPhone 12, zamiast tradycyjnej karty SIM?

Pozdrawiam!
Tak. Więcej informacji znajdziesz w naszym FAQ-u. Pozdrawiam również.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Plush Abonament

Post autor: sedzia20 »

Marta_Plus pisze:sedzia20,
sedzia20 pisze:I jeszcze jedno - czy w Plush Abonament można wybrać eSIM do iPhone 12, zamiast tradycyjnej karty SIM?

Pozdrawiam!
Tak. Więcej informacji znajdziesz w naszym FAQ-u. Pozdrawiam również.
Tak, ja to wszystko wiem - tyle, ze nigdzie nie jest napisane, że w abonamencie z misiem można mieć eSIM.
To, co mi podlinkowałaś Marta_Plus, to są informacje o taryfach Plus, a mnie chodzi o Plush i konkretnie o ofertę za 30 PLN z 5G :)
Proszę o doprecyzowanie i jeśli faktycznie Plush daje eSIM, to jak ją wybrać na etapie składania zamówienia z MNP?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3124
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

sedzia20,
sedzia20 pisze:Tak, ja to wszystko wiem - tyle, ze nigdzie nie jest napisane, że w abonamencie z misiem można mieć eSIM.
sedzia20 pisze:Proszę o doprecyzowanie i jeśli faktycznie Plush daje eSIM, to jak ją wybrać na etapie składania zamówienia z MNP?


Zarówno w ofercie Plusa, jak i Plusha forma karty eSIM jest dostępna. W kwestii wyboru tej opcji w formularzu zamówienia, zweryfikuję to i dam znać.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Plush Abonament

Post autor: sedzia20 »

Marta_Plus pisze:sedzia20,

Zarówno w ofercie Plusa, jak i Plusha forma karty eSIM jest dostępna. W kwestii wyboru tej opcji w formularzu zamówienia, zweryfikuję to i dam znać.

Fantastycznie! Czekam zatem, chciałbym dziś złożyć zamówienie :)

EDIT:
I jeszcze jedno - proszę o rzetelne wyjaśnienie stwierdzenia "Do 4 mies. za 0 zł dla przenoszących".
Mam rozumieć, że gdy zacznę proces MNP dziś i wyznaczą mi dajmy na to jeszcze w maju datę przeniesienia (obecnie mam abo na czas nieoznaczony), to będę miał abonament do końca maja za 0, czerwiec + lipiec + sierpień za 0 i od września 30 PLN?
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Plush Abonament

Post autor: sedzia20 »

Halo, halo - dlaczego nie dostałem wczoraj odpowiedzi? Przez to uciekła mi promocja na urodzinowe 100 GB!!!
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3124
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

sedzia20,
sedzia20 pisze:Halo, halo - dlaczego nie dostałem wczoraj odpowiedzi? Przez to uciekła mi promocja na urodzinowe 100 GB!!!
poruszony temat eSIM jest jeszcze trakcie weryfikacji.
sedzia20 pisze:I jeszcze jedno - proszę o rzetelne wyjaśnienie stwierdzenia "Do 4 mies. za 0 zł dla przenoszących".
Mam rozumieć, że gdy zacznę proces MNP dziś i wyznaczą mi dajmy na to jeszcze w maju datę przeniesienia (obecnie mam abo na czas nieoznaczony), to będę miał abonament do końca maja za 0, czerwiec + lipiec + sierpień za 0 i od września 30 PLN?
Nie, chodzi o umożliwienie Klientowi przeniesienia numeru do Plusa bez opłaty abonamentowej, gdy jednocześnie posiada on jeszcze kontrakt u dotychczasowego operatora. Mówi o tym ten regulamin, par. 6 PRZENIESIENIE NUMERU Z TARYFĄ TYMCZASOWĄ, pkt. 1 oraz 2:
W czasie korzystania z Taryfy tymczasowej, Abonent nie uiszcza opłaty abonamentowej, o której mowa w § 2 pkt. 1 Regulaminu Promocji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Plush Abonament

Post autor: sedzia20 »

Marta_Plus pisze:sedzia20,
sedzia20 pisze:Halo, halo - dlaczego nie dostałem wczoraj odpowiedzi? Przez to uciekła mi promocja na urodzinowe 100 GB!!!
poruszony temat eSIM jest jeszcze trakcie weryfikacji.
[/quote]

NO tak, ale co prezent uciekł, to uciekł - i co teraz?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3124
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

sedzia20,

podczas składania zamówienia w ofercie Plush ABO, na tę chwilę nie ma możliwości wyboru typu karty eSIM.
sedzia20 pisze:NO tak, ale co prezent uciekł, to uciekł - i co teraz?
Możesz w tej kwestii złożyć reklamację. Jeśli prześlesz zgłoszenie na adres e-mail bok@plus.pl i podasz nam tutaj jego numer, postaramy się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Plush Abonament

Post autor: sedzia20 »

Ale co to reklamacja ma dać i będę w niej występował jako kto, skoro dopiero chciałem złożyć zamówienie?
Nie ukrywam, że w sytuacji braku miesięcy gratis po zawarciu umowy/aktywacji przenoszonego numeru ten bonus/prezent był jedynym motywatorem, żeby powiększyć grono abonentów Plusha - bo teraz to jaki miałbym mieć benefit względem oferty OTVARTA (te same nadajniki, eSIM, 5G)?
ODPOWIEDZ