Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1188
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

88michal pisze:Ktoś napisał wcześniej, że nie przyszła mu karta SIM z umową. To w końcu ona przychodzi czy nie?
Oczywiście, że przychodzi karta SIM z umową.
ewjp
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 sty 2020, o 22:50

Re: Plush Abonament

Post autor: ewjp »

Witam wszystkich mam pytanie posiadam 3 numery w t-mobile abonament (rodzinna) chciałbym przenieść na abonament do Plush na czas określony (24 miesiecy) czy będę zmuszony płacić za nr, tymczasowy ?
Awatar użytkownika
Tomasz_z_Wawy
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 19:58
Lokalizacja: StolYca

Re: Plush Abonament

Post autor: Tomasz_z_Wawy »

Jeżeli będzie to abonament na 24 miesiące, to są 3 miesiące za 0 zł dla przenoszących, a jeżeli na czas nieokreślony, to trzeba płacić.
https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista ... et="_blank
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

88michal,
- oczywiście, że dostaniesz kartę SIM. Nie jest możliwe, abyś korzystał z naszej sieci na karcie od innego operatora ;-)

Witaj ewjp,
- jeśli chcesz uniknąć opłat za abonament za te numery tymczasowe to masz dwa wyjścia:
1) wybrać ofertę z umową na czas określony - wtedy za przeniesienie numerów abonamentowych (lub mix) otrzymasz rabat 100% na abonament na pierwsze 3 m-ce
2) najpierw przenosisz numery do oferty na kartę w naszej sieci, a potem robisz konwersję do oferty Plush ABO. Więcej pisałam o tym np. tutaj. W tym przypadku nie otrzymasz jednak rabatu na abonament 100%.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomeko
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2020, o 20:46

Re: Plush Abonament

Post autor: tomeko »

rtpm pisze:Witam serdecznie,

Czy jest szansa, żeby przenieść numery z PLAY (Prepaid) do Plush Abo do piątku? (Dzisiaj jest Niedziela). Chciałbym mieć już numery aktywne w sobotę. Jeśli jest szansa oraz jakiś sposób, bardzo proszę o informację.

Czytam gdzieś o jakichś 2 tygodniach na aktywację i kurierach z opóźnieniem 10 dni. :-(

Pozdrawiam,
RM.
Mi się udało w jeden dzień przenieść z nju mobile do Plusha na kartę (nie wiem, czy na ABO też się da).
Zgubiłem telefon, nowa karta w nju to zamówienie przez kuriera, czas oczekiwania ok. 2 dni (nie da się w salonie Orange). Poszedłem do salonu Plusa, złożyłem wniosek o przeniesienie na następny dzień, otrzymałem nowy SIM i po 24:00 miałem swój numer w Plush-u (w sumie po ok. 8 godzinach wyszło).
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Plush Abonament

Post autor: 88michal »

A czy w kioskach relay i intermedio można też przenosić numery do sieci plush? Czy tylko nowe aktywacje abo?
Drugie pytanie to czy jeżeli przesyłka jest nieodebrania jeszcze to czy można przenieść numer w stacjonarnym punkcie ? Bo niestety ciężko się zgrać
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

88michal,
- w kioskach nie można obecnie skorzystać z oferty Plush ABO. Tylko zdalnie zamówienie można złożyć.
W punkcie stacjonarnym będziesz mógł przenieść numer, ale nie do oferty Plush ABO.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Plush Abonament

Post autor: 88michal »

Czy 12 dniowy termin przeniesienia numeru od dnia podpisania umowy można skrócić ? Dzwoniąc np do plusa?
Ostatnio zmieniony 16 sty 2020, o 18:33 przez 88michal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

88michal,
88michal pisze:Czy 12 dyniowy termin przeniesienia numeru od dnia podpisania umowy można skrócić ?
doprecyzuj proszę co dokładnie masz na myśli.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Plush Abonament

Post autor: 88michal »

Edytowalem już swój post powyżej. Podpisując umowę na odległość , przeniesienie numeru jest w ciągu 12 dni od podpisania umowy. Operator dotychczasowy pewnie wyznaczy max termin czyli za 12 dni. A przez ten czas mam numer tymaczsowy i ten co mam mnp. Można zmienić datę przenoesienia? Na bliższa rzecz jasna
Mogłem najpierw przenieść numer a potem zrobić konwersję ale cóż. (•‿•)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

88michal,
88michal pisze:Można zmienić datę przenoesienia? Na bliższa rzecz jasna

skontaktuj się proszę w tej sprawie z obsługą sklepu internetowego: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... et="_blank.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Asiatipl
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 lis 2019, o 16:01

Re: Plush Abonament

Post autor: Asiatipl »

Witam, znów mam problem, podobny do wcześniejszego. Mam w plush internet. Minęły 3 pełne cykle rozliczeniowe. Miałam dostać dodatkowo 40gb i nie mam. Dziś zgłosiłam reklamacje nr z maila [#1241314]. Czy mogę prosić ponownie o pomoc
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Asiatipl,
Asiatipl pisze:Dziś zgłosiłam reklamacje nr z maila [#1241314]. Czy mogę prosić ponownie o pomoc

poprosiłam o udzielenie odpowiedzi na podany numer zgłoszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
asotek
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 22 lip 2012, o 16:02

Re: Plush Abonament

Post autor: asotek »

Witam,
Kończy mi się umowa w "mixie" zastanawiam się nad przejściem na abonament ale niestety na stronie wyświetlają mi się niekompletne oferty - brakuje informacji ile GB jest do wykorzystania w roamingu w ramach poszczególnych ofert. Potrzebuję spory pakiet krajowy jak i przynajmniej 6-7gb w ramach roamingu.
Proszę o wklejenie linku do pełnej oferty gdzie jest wyszczególniony roaming.

Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj asotek,
- jeśli chcesz przejść z numeru mix na Plush ABO, to oferty znajdziesz tutaj.
W abonamencie za 25 zł w UE otrzymasz 3,17 GB. Jeśli potrzebujesz więcej, to można dokupić jednorazowe pakiety extra za 5 zł, zawierające 1,06 GB w UE.

Ps. w chwili gdy piszę tego posta na stronie jest jeszcze info o pakiecie 2,5 GB w UE. Od 01.01.2020 r. pakiet został zwiększony do 3,17 GB. Poprosiłam już o zaktualizowanie strony.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ