Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Plush Abonament

Post autor: 88michal »

Jeśli chodzi o konsolidację kont to wystarczy napisać że proszę o przeniesienie numeru xxxx na konto yyyy (konto z pierwszego numeru). ? Wiadomo że trzeba podać też dane osobowe ale to pomijam

Druga sprawa... Wybranie przeniesienia numeru na koniec okresu promocyjnego nie wiążę się z kara za nie dochowanie terminu wypowiedzenia? Ta data to 17 marca a okres rozliczeniowy to od 20 każdego miesiąca.
Więc myślę że przeniesienie będzie na 17 marca a nie że operator sobie ustali inna datę.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

88michal,
88michal pisze:Jeśli chodzi o konsolidację kont to wystarczy napisać że proszę o przeniesienie numeru xxxx na konto yyyy (konto z pierwszego numeru). ? Wiadomo że trzeba podać też dane osobowe ale to pomijam
- tak, wystarczy taka informacja.
88michal pisze:Druga sprawa... Wybranie przeniesienia numeru na koniec okresu promocyjnego nie wiążę się z kara za nie dochowanie terminu wypowiedzenia? Ta data to 17 marca a okres rozliczeniowy to od 20 każdego miesiąca.
Więc myślę że przeniesienie będzie na 17 marca a nie że operator sobie ustali inna datę.
- jeśli koniec okresu promocyjnego wychodzi pow. 30 dni od daty złożenia wniosku, to myślę, że nie powinno być jakiś nadprogramowych opłat. Ale to już w Play o dokładną procedurę musiałbyś podpytać.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maYhem24
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2020, o 10:15

Re: Plush Abonament

Post autor: maYhem24 »

Dzień dobry, przechodzę obecnie na abonament Plusha i mam kilka pytań. Poprzez konsultanta zamówiłem Plush Duet.
1. Na jeden z numerów będący w innej sieci dostałem już informację, że jest zgoda na przeniesienie numeru do Plusha z tymże nastąpi to za da miesiące. W związku z przenosinami z innej sieci - w Plushu wg oferty są 3. pierwsze miesiące bez opłat. Moje pytanie, jak przez te dwa miesiące będę korzystać z numeru tymczasowego to czy poniosę za to jakieś opłaty? i czy korzystanie z tego numeru będzie na zasadach jak w abonamencie czyli rozmowy/sms/mms bez limitu i 15gb internetu?
2. Dostałem od Plusha umowę do podpisania i różne dokumenty, brak jednak informacji o tym, że jest ulga za duet, nie ma również nic o tych pakietach dodatkowych typu: HBO GO, Pakiet Video, Social Free? Tak ma być, czy coś nie tak z realizacją zamówienia?
3. Jakie sprawy z Plusha w abonamencie można załatwić w salonie stacjonarnym Plusa?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj maYhem24,
Ad.1)
- od momentu aktywacji numeru tymczasowego przez pierwsze 3 miesiące nie będzie naliczany abonament. Z numeru tymczasowego możesz korzystać na takich samych zasadach, czyli rozmowy/sms/mms bez limitu i 15 GB internetu.
Szczegóły w regulaminie.

Ad.2)
- rabat za duet nalicza się automatycznie, na wszystkich umowach zarejestrowanych na ten sam PESEL.
Informacje o pakietach dodatkowych Social Free i Video znajdują się w regulaminie.
Jeśli chodzi o HBO GO, to regulamin znajdziesz na tej stronie.

Ad.3)
- poza samym złożeniem zamówienia, które odbywa się w Plushu zdalnie, to obsługa w salonie Plusa nie różni się niczym innym jak przy zwykłych abonamentach Plusa.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maYhem24
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2020, o 10:15

Re: Plush Abonament

Post autor: maYhem24 »

[quote="Ewa_Plus"]Witaj maYhem24,

Ad.2)
- rabat za duet nalicza się automatycznie, na wszystkich umowach zarejestrowanych na ten sam PESEL.
Informacje o pakietach dodatkowych Social Free i Video znajdują się w regulaminie.
Jeśli chodzi o HBO GO, to regulamin znajdziesz na tej stronie.

Dziękuje za odpowiedź.
Być może i podczas rozmowy konsultant wspominał o pakietach dodatkowych, nie pamiętam. Czy to, że nie dostałem tych dokumentów może znaczyć, że nie będę miał tych pakietów dodatkowych? Czy ewentualnie można je aktywować jeszcze?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

maYhem24,
- będziesz miał te pakiety. One wchodzą automatycznie, także nie musisz ich dodatkowo aktywować.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jacekv
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2020, o 08:31

Re: Plush Abonament

Post autor: jacekv »

Witam, jestem na etapie przenoszenia numeru do Plush-a (był już kurier z umową i kartą SIM).
Na umowie widnieje data 11.02.2020.
1. Gdzie mogę sprawdzić jaki jest status przenoszonego numeru?
2. Chciałem zapytać jaki będzie ustawiony okres rozliczeniowy?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj jacekv,
- w obu sprawach najlepiej kontaktować się z Działem Obsługi Klienta.
Możesz to zrobić wysyłając maila na adres bok@plus.pl"target="_blank, pamiętając aby w treści wiadomości podać swoje dane identyfikacyjne (imię i nazwisko, nr PESEL).
My ze swojej strony możemy przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi, jeśli podasz nam numer zgłoszenia (będzie w formacie #12345).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sylwek73
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2013, o 21:59

Post autor: sylwek73 »

Uwaga dla chcących przejść do plusha,konsultanci nie informują ( chyba że nie wiedzą o tym),że kwotę za abonament plush liczy inaczej niż jest to na umowie.
Dostałem fakturę zamiast 40zł za dwa numery po rabacie plush duet ,o 1 grosz większą ( może się czepiam :oops: ) wiem drobna suma :oops: ).Podobno liczą cztery cyfry po przecinku (szkoda że nie do dziesięciu :mrgreen: )jak, stwierdził konsul na infolinii.Dla mnie jest to nie zgodne z zawartą umową,gdyż miałem płacić 40zł za dwa numery,oraz nie ma o tym słowa w aneksie do umowy.A jak jest to proszę o jego pokazanie ( może źle sprawdzałem i nie widziałem) :oops:
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj sylwek73,
- na matematykę nic nie poradzisz :roll:
____________brutto_______netto
ABONAMENT_1: .....24,99..............20,32
ABONAMENT_2: ...+24,99............+20,32
RABAT_1+2: .........-9,98...............-8,11
____________+VAT_23% :.....+7,48
SUMA: ..............40,00................40,01
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sylwek73
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2013, o 21:59

Re: Plush Abonament

Post autor: sylwek73 »

Ewa_Plus pisze:Witaj sylwek73,
- na matematykę nic nie poradzisz :roll:
____________brutto_______netto
ABONAMENT_1: .....24,99..............20,32
ABONAMENT_2: ...+24,99............+20,32
RABAT_1+2: .........-9,98...............-8,11
____________+VAT_23% :.....+7,48
SUMA: ..............40,00................40,01
Ok ,czyli wychodzi z tego ,że jestem głąb z matematyki i 24,99zł+24,99zł-9,98zł daje 40,01 a nie 40,00zł.Chyba się muszę jeszcze podszkolić. :oops:
Ostatnio zmieniony 21 lut 2020, o 18:15 przez sylwek73, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

sylwek73,,
- w regulaminie promocji „Duet w Plush ABO" jest wskazana kwota rabatu: 4,99 zł.
Nie ma informacji, że za dwa numery zapłacisz 40,00 zł.

Jeśli tak bardzo zależy Ci na tym 1 groszu, to możesz rozdzielić numery na dwa osobne konta (dwie faktury) i wtedy VAT będzie Ci się zgadzał - przyjdą dwie faktury po 20,00 zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sylwek73
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2013, o 21:59

Re: Plush Abonament

Post autor: sylwek73 »

A miało być tak prosto,w tym plushu,w duecie ale drożej.
Jack18
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 27 sie 2019, o 12:59

Re: Plush Abonament

Post autor: Jack18 »

Abonament
z rabatem 10zł za e-fakturę
25,00 zł/mies.
0 zł przez 3 mies.
dla przenoszących numer abonamentowy
Umowa na 24 miesiące


Mam pytanie dotyczące tej oferty jakie są warunki korzystania po zakończeniu umowy terminowej , czy zostaje wszystko tak samo tylko na czas nieokreślony i z jakim okresem wypowiedzenia .
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

@Jack18,
Po upływie czasu oznaczonego (określonego) umowa ulega przedłużeniu na czas nieoznaczony (nieokreślony). Warunki promocyjne pozostają bez zmian ;-)

W przypadku umowy na czas nieoznaczony (nieokreślony), okres wypowiedzenia wynosi 30 dni - pełny okres rozliczeniowy.
ODPOWIEDZ