Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

pytacz,
pytacz pisze:Wypełniłem jeszcze formularz reklamacji z poziomu plus online, ale również żadna zwrotka nie dotarła.
podeślij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Ania_plus
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 sty 2019, o 14:07

Re: Plush Abonament

Post autor: Ania_plus »

Witam, czy jest możliwość przejścia z plusa abonamwnt na plusha abonament w miare szybki i nieskomplikowany sposób? Umowa kończy mi sie za 4 miesiące i mam juz możliwość jej przedłużenia lecz oferty abonamenyu w plusie mnie nie zadowalają. Jak doczytałam w punkci stacjonarnym nie ma możliwości przeniesienia do plusha zgadza się? Sprawdzałam dzisiaj internetowo na stronie plusha przedłużenie/zmiane umowy na plush abo i teoretycznie wyglądało na to, ze jest taka możliwość 24mc umowy plus 4miesiace ktore obecnie mi zostaly. Tak więc czy mogłabym bezproblemowo i szybko zmienić plusa abo na plusha abo?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj Ania_plus,
- bezpośrednio nie da się dokonać takiej migracji. Jedyną możliwością jest:
1) przejście do oferty na kartę, w tym celu należy:
a. złożyć rezygnację z końcem promocji
b. zanim nastąpi dezaktywacja numeru należy wysłać bezpłatną wiadomość o treści: PRZENIES pod nr 80107.
Dzięki temu po przejściu na kartę numer będzie od razu zarejestrowany na te same dane, jak do tej pory.
2) przejście (konwersja) z oferty na kartę do oferty Plush ABO - najprościej chyba jest złożyć zamówienie na stronie: https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert

Ps. przez te kilka dni, gdy będziesz w ofercie na kartę, będziesz miała taryfę: Plus Elastyczna na Kartę. Należy pamiętać, że aby konwersja doszła do skutku, konto musi być aktywne (czyli saldo dodatnie i w okresie ważności).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
SACZI
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 6 lis 2015, o 21:49

Re: Plush Abonament

Post autor: SACZI »

Czyli bardziej nie dało się skomplikować procedury ...
A ludzie i tak przechodzą z Plus Abo do Plush Abo :)

PS
Jestem w podobnej sytuacji jak Ania_plus.
Fozomat
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwie 2017, o 18:43

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Fozomat »

Witam,
chce przejść dwoma numerami z plus na kartę do plush abo w duecie. Jak najszybciej i najwygodniej to zrobić? Czy numery w plush abo da się dopisać do konta z abonamentem w plusie aby mieć jeden wspólny rachunek i taki sam okres rozliczeniowy czy dla plush będzie osobne?
Ostatnio zmieniony 9 sty 2019, o 11:03 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono do właściwego działu i wątku.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

SACZI,

na chwilę obecną procedura przejścia do oferty Plush Abo zgodnie z tym, co napisała Ewa_Plus.

Witaj Fozomat,
Fozomat pisze:chce przejść dwoma numerami z plus na kartę do plush abo w duecie. Jak najszybciej i najwygodniej to zrobić?
Ewa_Plus pisze:2) przejście (konwersja) z oferty na kartę do oferty Plush ABO - najprościej chyba jest złożyć zamówienie na stronie: https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert
Fozomat pisze: Czy numery w plush abo da się dopisać do konta z abonamentem w plusie aby mieć jeden wspólny rachunek i taki sam okres rozliczeniowy czy dla plush będzie osobne?
Nie, możliwy jest transfer numeru tylko w ramach oferty Plush ABO.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Ania_plus
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 sty 2019, o 14:07

Re: Plush Abonament

Post autor: Ania_plus »

"1) przejście do oferty na kartę, w tym celu należy:
a. złożyć rezygnację z końcem promocji"

Takie wypowiedzenie mogłabym złożyć juz w chwili obecnej z zaznaczeniem, ze umowa ma wygasnąć z dniem zakończenia mojej umowy i po po tym terminie chce przenieść numer do plusa na karte tak? Czy znajdę moze gdzieś na stronie plusa gotowe wzory takich wypowiedzen?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Ania_plus,
Ania_plus pisze:Takie wypowiedzenie mogłabym złożyć juz w chwili obecnej z zaznaczeniem, ze umowa ma wygasnąć z dniem zakończenia mojej umowy i po po tym terminie chce przenieść numer do plusa na karte tak?
zgadza się, oświadczenie o rozwiązanie umowy, można złożyć w dowolnym momencie trwania umowy.
Na wniosku należy zaznaczyć, że rozwiązanie umowy ma nastąpić z końcem kontraktu.
Ania_plus pisze: Czy znajdę moze gdzieś na stronie plusa gotowe wzory takich wypowiedzen?
Nie ma wzoru wypowiedzenia umowy. Wniosek rezygnacyjny można złożyć w Punkcie Sprzedaży lub wysłać listem poleconym na adres:

Polkomtel Sp. z o.o.
ul. Konstruktorska 4
02-673 Warszawa
z dopiskiem "Rezygnacja z usług".

Pismo powinno zawierać:
• informację, iż umowa nie będzie przedłużana po czasie oznaczonym,
• imię i nazwisko,
• numer telefonu, którego dotyczy sprawa,
• czytelny podpis właściciela.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pytacz
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 2 sty 2019, o 14:50

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: pytacz »

Fozomat pisze:Witam,
chce przejść dwoma numerami z plus na kartę do plush abo w duecie. Jak najszybciej i najwygodniej to zrobić? Czy numery w plush abo da się dopisać do konta z abonamentem w plusie aby mieć jeden wspólny rachunek i taki sam okres rozliczeniowy czy dla plush będzie osobne?
Sugeruję zastanowienie się nad tym, czy warto szargać sobie nerwy - ja już żałuję, że dałem się skusić na promocję i podpisałem dwuletni cyrograf - przez tyle lat na kartach miałem święty spokój, to wróciłem do abonamentu i ciągle jakieś problemy.
Tym razem od 2 tygodni nie mam możliwości sprawdzenia stanu transferu dla pakietu Video Extra 10GB na YT - brak informacji nt. tego pakietu w aplikacji webowej, na smartfona i w smsie (płatnym!!!). Reklamowanie czegokolwiek to jak film Barei: ja opisuję sytuację, dokumentuję zrzutami ekranu, czyli pokazuję, że NIE MA i że NIE DZIAŁA, a dział reklamacji odpisuje: a u nas wszystko działa, bo tak twierdzi dział techniczny. Po tygodniu czekania na cud wysłałem kolejną reklamację, to zamiast naprawy spapranego systemu i spowodowanie, abym miał możliwość dotarcia do danych, do których mam prawo wglądu, otrzymuję zwrotkę, że na tę reklamację została już udzielona odpowiedź tydzień wcześniej. Po prostu paranoja.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj pytacz,

sprawdź pocztę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
koksik999
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 15 kwie 2018, o 20:58

Re: Plush Abonament

Post autor: koksik999 »

Jakiś czas temu przeniosłem numer do Plush ABO z Play, teraz przeniosłem drugi numer - czy oba numery połączą się w jedno konto tak żeby zadziałał rabat DUET? Ile trzeba czekać na taką operację?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj koksik999,
- jeżeli obie umowy zawarte są na ten sam PESEL to rabaty zostaną przyznane automatycznie na najbliższej fakturze.

Numery najprawdopodobniej znajdują się obecnie na rożnych kontach abonenckich, więc będziesz otrzymywał dwie oddzielne faktury na każdy z numerów. Jeśli chcesz mieć wspólną fakturę, to możliwe będzie skonsolidowanie kont. Jest to bezpłatne, wystarczy że prześlesz skan własnoręcznie podpisanego wniosku jako złącznik na adres: bok@plus.pl lub zgłosisz to w jednym z punktów Plusa. Więcej informacji w tym zakresie znajdziesz tutaj.

Dodam, że niezależnie od tego, czy numery masz na jednym wspólnym koncie, czy osobno, to i tak rabaty będą przyznane :-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
materacci
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2019, o 23:14

Re: Plush Abonament

Post autor: materacci »

Mam pytanko: czy w Plush ABO jeśli mam włączony pakiet Youtube 10GB to jest jakiś limit przepustowości do YT i nie jestem w stanie obejrzeć filmików w 720p ?
Jest w regulaminie enigmatyczny zapis o 480p, ale chciałbym wiedzieć w jaki sposób jest to zorganizowane.
Tzn czy włączając pakiet YT ograniczam sobie możliwość oglądania filmów w wyższej rozdzielczości do czasu wyłączenia pakietu?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

materacci,
materacci pisze:Tzn czy włączając pakiet YT ograniczam sobie możliwość oglądania filmów w wyższej rozdzielczości do czasu wyłączenia pakietu?
Czy będziesz korzystał z telefonu jako router?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zibi03
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2015, o 10:50

Re: Plush Abonament

Post autor: zibi03 »

Witam
Jestem w trakcie przenoszenia numeru z T-mobile do plush abo. Czy numer zostanie przeniesiony z dniem końca umowy tj 06.02 czy z końcem okresu rozliczeniowego tj 12.02?
ODPOWIEDZ