Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

zibiaz1,
zibiaz1 pisze:Ciekaw jestem kiedy nr-y będą aktywne
Ten czas to ok. 3-4 dni od momentu podpisania umowy u kuriera, jak tylko wrócą do nas podpisane dokumenty. Jeśli nie wyraziłeś zgody na wcześniejszą aktywacje, to rozpoczęcie świadczenia usług przez operatora nastąpi po 14 dniach.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jaro44
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 28 cze 2018, o 17:17

Re: Plush Abonament

Post autor: jaro44 »

Witam,
Przenoszę 4 numery z t-mobile do plush abonament.
Pani konsultantka przez telefon zapewniała mnie, ze będę płacił 20 zł/mc za jeden numer. (nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane sms-y i mms-y oraz 15 GB internetu na każdej karcie przy umowie na 24 m-ce)
Dziś dostałem przesyłki kurierem i dostałem 4 osobne umowy i w każdej jest kwota abonamentu 34,99 - 10,00 za e-fakturę.
Żadnej informacji o zniżce za cztery numery do kwoty 20 zł na każdym (o której mówiła konsultantka) nie ma śladu na umowie.
Czy mam wysyłać odstąpienie od tych umów?
PS.
Rozmowę z konsultantką mam nagraną (profilaktyka po problemach z Cyfrowym Polsatem i smartdom ;)
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Plush Abonament

Post autor: Ipo »

Jeżeli numery masz na jeden PESEL to nie masz się czego obawiać. Rabat zostanie doliczony przy rachunku. Ja tak mam.
jaro44
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 28 cze 2018, o 17:17

Re: Plush Abonament

Post autor: jaro44 »

w sumie ok, ale skoro tego nie mam na umowie to czy nie mogą mi tego po miesiącu lub kiedykolwiek zabrać?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

A rabaty SmartDom miałeś na umowie?
jaro44
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 28 cze 2018, o 17:17

Re: Plush Abonament

Post autor: jaro44 »

patryk7588 pisze:A rabaty SmartDom miałeś na umowie?
nie miałem i dlatego miałem problemy, których teraz chcę uniknąć ;)
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

Rabatów za Duet nie ma na umowie, podobnie jak za SmartDom ale działają, sprawdzone po raz kolejny tydzień temu.
jaro44
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 28 cze 2018, o 17:17

Re: Plush Abonament

Post autor: jaro44 »

jak działają tak jak smartdom to już się boję i zaczynam żałować zmiany t-mobile na polkomtel dla tych 5 pln na jednym abo :(
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj jaro44,
jaro44 pisze: ze będę płacił 20 zł/mc za jeden numer.
jaro44 pisze:Dziś dostałem przesyłki kurierem i dostałem 4 osobne umowy i w każdej jest kwota abonamentu 34,99 - 10,00 za e-fakturę.
rabaty są naliczane od momentu aktywacji drugiego/kolejnego numeru. Rabat zostanie Ci naliczony automatycznie po spełnieniu warunków, zgodnie z Regulaminem Promocji „Duet w Plush ABO" https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... 0b5649b276.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
diamondvp
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 23 lut 2018, o 13:02

Re: Plush Abonament

Post autor: diamondvp »

Witam. Jestem nowym posiadaczem taryfy Plushabo L czas nieokreślony. Otrzymałem pierwszą fakturę za 5 dni i kolejny miesiąc rozliczeniowy łącznie 29zł wszystko się zgadza. Od pięciu dni leci mi nowy okres rozliczeniowy i tak sobie sprawdzam swoje bieżące użycie danych itd. i zwróciłem uwagę na połączenia a tam "przekroczono 1,16zl"
I tu moje pytanie o co w tym chodzi skoro mam nielimitowane rozmowy. Dodam że z wykazu połączeń wynika że wykonałem tylko kilka telefonów wszystkie w PL na komórkę i przy każdym połączeniu widnieje 0zł.
Proszę o jakieś wyjaśnienie lub info gdzie zadzwonić żeby dowiedzieć się o co w tym chodzi .
Załączniki
Zrzutekranu_2018-06-29-10-43-24-134.jpeg
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

@diamondvp, zaloguj sie na www.ebok.pl i sprawdź czy tych nadpłat nie generuje Ci roaming... w moim Plus Online również cyrki.
diamondvp
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 23 lut 2018, o 13:02

Re: Plush Abonament

Post autor: diamondvp »

Wychodzi na to że dodatkowe koszty generuje YouTube tylko dlaczego jak dopiero zacząłem używać mam limit GB dodatkowo w umowie jest 10GB na YouTube.
Obejrzałem jeden filmik ok 10minut i już mamy 2,30zł
Załączniki
Zrzutekranu_2018-06-29-11-48-01-564.jpeg
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

Logowałeś się na www.ebok.pl?
Zaloguj się a mastępnie z lewej strony pod swoim numerem kliknij "szczegóły", następnie z prawej strony przy przekroczonej kwocie kliknij "szczegóły", pojawi się tabela z usługami, przy której masz wygenerowane dodatkowe koszty?
diamondvp
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 23 lut 2018, o 13:02

Re: Plush Abonament

Post autor: diamondvp »

Patryk7588 dzięki za info. Dokładnie tak jak pisałeś opłaty za roaming. Ale dlaczego przecież nie jestem za granicą nie rozumiem tego. Zleciłem dezaktywację usługi roaming sądzisz że to wystarczy?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

Nie sądzę. To jakaś problem po stronie Plusa.
Mi takie koszty generuje Plus Internet który domyślnie ma zablokowany roaming (w zakładce "Usługi" aktywna opcja "Blokada roamingu" bez możliwości zmiany). Od rana wygenerował 3,07zł netto mimo że jestem w wiosce pod Poznaniem...
ODPOWIEDZ