Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

A te numery w Plush Abo są już aktywne?
farmfrit
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 7 sie 2018, o 14:02

Re: Plush Abonament

Post autor: farmfrit »

Zakładam, że nie. Kurier z umowami był dziś.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

Więc na razie nic nie rób.

Za kilka dni wyślij e-mail na adres bok@plus.pl i zapytaj na jaki dzień dotychczasowy operator wyznaczył datę przeniesienia numeru, pamiętaj aby w wiadomości podać swoje dane: imię i nazwisko oraz PESEL.

Okres bilingowy najszybciej sprawdzisz w aplikacji mobilnej Plus Online: http://www.plus.pl/uslugi/aplikacja-plus-online
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

farmfrit,

aktywacja karty SIM nastąpi po powrocie podpisanych dokumentów najwcześniej w terminie 4 dni roboczych od dostarczenia przesyłki.
farmfrit pisze:Nie mogę znaleźć na umowie konkretnej daty kiedy jest okres rozliczeniowy, gdzie tego szukać?
Informację na temat przydzielonego okresu rozliczeniowego uzyskasz kontaktując się po aktywacji karty SIM z Działem Obsługi Klienta: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... ta-Kontakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Mario[PL]
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 26 cze 2014, o 03:22

Re: Plush Abonament

Post autor: Mario[PL] »

Witam,

Przed zakończeniem umowy w Plus wysłałem SMS o treści PRZENIES na nr 80107 otrzymałem potwierdzenie: "Przyjęliśmy Twoje zgłoszenie. Twój numer zostanie przeniesiony do oferty na kartę...."

Tak się jednak nie stało, od wczoraj po zakończonej umowie telefon jest nieaktywny i wymaga ponownej rejestracji na kartę w salonie.

Zatem moje pytanie czy ta usługa PRZENIES pod 80107 jeszcze jest aktywna i mam czekać na rejestrację czy muszę udać się do salonu Plus ?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj Mario[PL],
- spróbuj przelogować telefon, możliwe że już dane rejestracyjne już się przeniosły.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jany
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 sie 2018, o 14:44

Re: Plush Abonament

Post autor: jany »

Witam, kilka miesięcy temu zdecydowałem się na przeniesienie numeru do sieci Plush. Kurier dokumenty dostarczył, zostały one podpisane, wszystkie dane były poprawne i na tym temat się urwał. Nie mogę uzyskać żadnej informacji odnośnie statusu przenoszenia numeru. Dodam, że z aktualnym operatorem nie jestem już związany żadną umową. na dzień dzisiejszy zostałem z niepotrzebnym numerem tymczasowym, za który regularnie muszę płacić abonament. Co mogę zrobić w tej sprawie?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

Podstawowe pytanie, czy ciągle działa twój numer u poprzedniego operatora?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj jany,

czy zgodnie z tym, co napisał patryk7588, Twój numer jest jeszcze aktywny u poprzedniego operatora?
Aby sprawdzić wyznaczoną datę migracji numeru do naszej sieci, skontaktuj się proszę telefonicznie z Działem Obsługi Klienta: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... ta-Kontakt lub wyślij zgłoszenie z opisem sprawy i numerem telefonu przez ten formularz: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... contact_us.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jany
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 sie 2018, o 14:44

Re: Plush Abonament

Post autor: jany »

Tak, numer u poprzedniego operatora cały czas funkcjonuje. Proszę jeszcze o informacje czy w salonie Plusa można wypowiedzieć umowę z Plush'em?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

Czyli to twój obecny operator nie uwolnił numeru....
Napisz na adres bok@plus.pl i zapytaj na jaki dzień twój dotychczasowy operator wyznaczył datę przeniesienia numeru.
Pamiętaj aby podać swoje dane: imię, nazwisko oraz PESEL.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

jany,

jeśli Twój numer jest nadal aktywny u poprzedniego operatora to zgodnie z tym, co napisał patryk7588 nie został jeszcze uwolniony przez operatora dawcę.
Basia_Plus pisze:Aby sprawdzić wyznaczoną datę migracji numeru do naszej sieci, skontaktuj się proszę telefonicznie z Działem Obsługi Klienta: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... ta-Kontakt lub wyślij zgłoszenie z opisem sprawy i numerem telefonu przez ten formularz: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... contact_us.
jany pisze: Proszę jeszcze o informacje czy w salonie Plusa można wypowiedzieć umowę z Plush'em?
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
agamg88
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 lip 2018, o 15:18

Re: Plush Abonament

Post autor: agamg88 »

Marta_Plus pisze:agamg88,

dziękuję Ci za numer zamówienia. Przekazałam interwencję, zobaczymy co uda się zrobić.
Po interwencji dot. zamówienia nr 201807165614357, 23 lipca zadzwoniła do mnie bardzo miła i kompetentna pani, która powiedziała, że w tym momencie sytuacja z firmą kurierską wygląda lepiej i może przyspieszyć kuriera. Niestety byłam wtedy na urlopie, więc poprosiłam o to, by kurier przyjechał 13 lub 14 sierpnia. Okazało się jednak, że przeniesienie kuriera na tak odległy termin nie jest możliwe i pani powiedziała, że w takim razie proponuje i poleca, że najlepiej będzie, jeżeli około 10 sierpnia złożę nowe zamówienie, a wtedy kurier powinien być u mnie w poniedziałek lub wtorek. Upewniłam się, że nie będzie już opóźnień spowodowanych przeniesieniem magazynu, pani potwierdziła. Dodała również, że jeżeli będę mieć jakieś problemy, wyznaczony termin nie będzie mi odpowiadał, to żeby kontaktować się z infolinią, bo "pracownicy są naprawdę bardzo pomocni".

Nadszedł więc 10 sierpnia, złożyłam zamówienie (201808105746176) i... znowu otrzymałam sms, że orientacyjna data dostawy to 22 sierpnia. Czyli niewiele lepiej niż było. Zadzwoniłam na infolinię, zgodnie z sugestią przemiłej pani. Niestety chyba pomocni pracownicy Plusa to tylko ci na forum (bo rzeczywiście Państwa interwencje coś dają, za co dziękuję).
Konsultanci nie potrafili mi pomóc, dowiedziałam się tylko, że "opóźnienia związane z przenoszeniem magazynu nadal trwają".
W związku tym kolejne zamówienie w Plushu będę musiała anulować, bo wciąż usiłuję tak wcelować z kurierem, żeby wniosek o przeniesienie numeru trafił do mojego obecnego operatora pod koniec okresu rozliczeniowego (przed 20. dniem miesiąca), a nie na początku...

Mam przy okazji pytanie, jak wygląda proces przenoszenia numeru, jeśli chodzi o kontakt Plus - operator dawca?
Powiedzmy, że kurier przyjedzie do mnie w poniedziałek, we wtorek dostarczy dokumenty do Plusa i zostanie aktywowany numer tymczasowy. Kiedy mój obecny operator otrzyma w takiej sytuacji wypowiedzenie umowy?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

agamg88,
agamg88 pisze:Mam przy okazji pytanie, jak wygląda proces przenoszenia numeru, jeśli chodzi o kontakt Plus - operator dawca?
Powiedzmy, że kurier przyjedzie do mnie w poniedziałek, we wtorek dostarczy dokumenty do Plusa i zostanie aktywowany numer tymczasowy. Kiedy mój obecny operator otrzyma w takiej sytuacji wypowiedzenie umowy?
w przypadku wyrażenia zgody na wcześniejszą aktywację karty SIM wniosek zostanie przesłany do operatora dawcy w terminie 4 dni roboczych. W przypadku braku takiej zgody wysłanie wniosku nastąpi po 14 dniach.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
agamg88
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 lip 2018, o 15:18

Re: Plush Abonament

Post autor: agamg88 »

Rozumiem, że nie da się w żaden sposób przyspieszyć dostarczenia dokumentów?
ODPOWIEDZ