Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
zif
Szalony PlusManiak
Posty: 271
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:37

Re: Plush Abonament

Post autor: zif »

yanek1 pisze:Mam okres rozliczeniowy od 25 do 24 danego miesiąca. 5 listopada wysłałem sms, żeby uruchomić wakacje. Na fakturze z 26 listopada mam naliczony abonament za okres od 25 do 24 grudnia. Czy tak ma być? Później będzie jakaś korekta?
Korekta będzie, gdy napiszesz reklamację :)

Przeczytaj moje wypowiedzi od strony 88 - nie jest tego zbyt dużo - i będziesz wiedział, czego się ewentualnie spodziewać.
JohnyDubstep
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2018, o 12:41

Re: Plush Abonament

Post autor: JohnyDubstep »

Witam,
mam dwa numery (na siebie) w plush abo. Chciałbym przenieść je na jedno konto, na jedną fakturę aby skorzystac z oferty Duet. Jak tego dokonać?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj JohnyDubstep,
JohnyDubstep pisze:Chciałbym przenieść je na jedno konto, na jedną fakturę aby skorzystac z oferty Duet. Jak tego dokonać?
aby otrzymywać jedną fakturę za dwa numery należy dokonać konsolidacji konta. Informacje jak tego dokonać znajdziesz tutaj: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... inne-konto. Aby rabat został naliczony numery nie muszą być na jednym koncie. Rabaty są naliczane automatycznie od momentu aktywacji drugiego/kolejnego numeru.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
JohnyDubstep
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2018, o 12:41

Re: Plush Abonament

Post autor: JohnyDubstep »

Witam,
numer mojego wniosku to #387191. Prośba o przyspieszenie sprawy.

Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witam JohnyDubstep,
JohnyDubstep pisze:numer mojego wniosku to #387191.
poprosiłam już o przyśpieszenie realizacji Twojego zgłoszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
1wheler1
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 7 lis 2018, o 14:27

Przeniesienie numeru na kartę w trakcie trwania umowy

Post autor: 1wheler1 »

Witam.

Jestem od 1.12.2018 w Plush na abo.
Czy jest taka możliwość aby na abo otrzymać nowy numer, a ten obecnie co jest na abo, przenieść na kartę??
Ostatnio zmieniony 5 gru 2018, o 14:59 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki- podobny temat.
kswir
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 4 gru 2018, o 00:46

dwa telefony w plusz ABO - dwa rachunki do przelewu

Post autor: kswir »

Witam,
przeniosłem dwa telefony do taryfy plusz ABO. Jednak przychodzą mi dwie osobne faktury ekologiczne gdzie są 2 rachunki do przelewu.
Czy mogę płacić jednym przelewem za oba skoro w obu jestem abonamentem (te same dane klienta) jeśli tak to na jaki rachunek ?
A może muszę je jakoś wcześniej połączyć żeby były na jednym koncie?
Jak wygląda kwestia zniżki za posiadanie 2 numerów skoro każdy jest na osobnym koncie abonenckim?
Ostatnio zmieniony 5 gru 2018, o 15:00 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki- podobny temat.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj 1wheler1,
1wheler1 pisze:Czy jest taka możliwość aby na abo otrzymać nowy numer,
tak, możesz dokonać zmiany obecnego numeru na nowy. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... a%20numeru.
1wheler1 pisze: a ten obecnie co jest na abo, przenieść na kartę??
Niestety nie będzie takiej możliwości.

Witaj kswir,
kswir pisze:A może muszę je jakoś wcześniej połączyć żeby były na jednym koncie?
Jeśli chcesz otrzymywać jedną fakturę za oba numery, możesz dokonać konsolidacji konta. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... nsolidacja.
kswir pisze:Jak wygląda kwestia zniżki za posiadanie 2 numerów skoro każdy jest na osobnym koncie abonenckim?
Basia_Plus pisze:Aby rabat został naliczony numery nie muszą być na jednym koncie. Rabaty są naliczane automatycznie od momentu aktywacji drugiego/kolejnego numeru.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Andyy
Prawie PlusManiak
Posty: 48
Rejestracja: 8 sty 2013, o 13:27

Re: Plush Abonament

Post autor: Andyy »

Planuję przenieść trzy numery z T-Mobile do Plush do oferty Duet. Umowa kończy się na początku stycznia. Rozumiem, że muszę to zrobić 30 dni przed końcem tej umowy. Powinienem wysyłać im wypowiedzenie? Czy jest możliwość uniknięcia dodatkowych opłat za kartę, o których piszecie (poza tym ile one wynoszą, bo może nie ma co przeżywać?) bez chodzenia do punktu stacjonarnego (nie wyrobię się w tym terminie).

Jak wy jako użytkownicy Plusha, oceniacie zasięg? Faktycznie pokrywa się z zasięgiem Plus?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj Andyy,
- nie wysyłasz wypowiedzenia. Po złożeniu zamówienia na przeniesienie numerów, my robimy to w Twoim imieniu. Jeśli umowy kończą się na początku stycznia, to już teraz możesz złożyć zamówienia w sklepie internetowym Plusha.

Twój operator uwolni numery zgodnie z okresem wypowiedzenia, czyli 30 dni licząc od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego, a nie od momentu złożenia wypowiedzenia. Także zawsze wychodzi to ciut więcej niż 30 dni. Do tego czasu w naszej sieci umowy będą działały na numerach tymczasowych.

Jeśli chcesz uniknąć opłat za abonament za te numery tymczasowe to masz dwa wyjścia:
1) wybrać ofertę z umową na czas określony - wtedy za przeniesienie numerów abonamentowych (lub mix) otrzymasz rabat 100% na abonament na pierwsze 3 m-ce
2) najpierw przenosisz numery do oferty na kartę w naszej sieci, a potem robisz konwersję do oferty Plush ABO. Więcej pisałam o tym np. tutaj. W tym przypadku nie otrzymasz jednak rabatu na abonament 100%.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dzarek
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 6 gru 2018, o 10:42

Re: Plush Abonament

Post autor: dzarek »

Dzień dobry. Jestem w trakcie przenosin z prepaid play do plush abo.
Wczoraj rozmawiałem z infolinią, na której otrzymałem informację, że do wczoraj ważny był wniosek o przeniesienie (ważny jest 3 tygodnie) i mam dziś dzwonić, aby go odnowić. Dziś też powinno nastąpić przeniesienie zgodnie z 14-dniowym okresem od daty podpisania umowy. Jednak dziś uaktywnił się numer tymczasowy. Czy zatem potrzebny jest jeszcze mój kontakt z infolinią? W jakim czasie nastąpi teraz przeniesienie numeru? Numer play dalej jest aktywny.
Swoją drogą ustalenia z infolinią to dramat. W zeszłym tygodniu prosiłem o szybsze przeniesienie, przed 14-dniowym okresem. Nawet ustaliłem dzień przeniesienia na 3 grudnia. Oczywiście nic się nie zadziało. Dzwoniłem więc 4 i znów poprosiłem o szybsze przenosiny. Znów nic. Tragedia.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3124
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Witaj dzarek,
dzarek pisze:W jakim czasie nastąpi teraz przeniesienie numeru? Numer play dalej jest aktywny.
Na termin przeniesienia numeru wpływ ma między innymi data złożenia zamówienia, doręczenia przesyłki przez kuriera, czy data aktywacji numeru tymczasowego. Jeśli wniosek nie zostanie odrzucony z jakichś przyczyn (np. niezgodne dane rejestracyjne), wówczas termin przeniesienia to ok. 10 dni. Ostateczną datę wydania numeru wyznacza zawsze operator dawca.

Przepraszam za napotkane niedogodności i w zaistniałej sytuacji, skontaktuj się proszę z naszym BOK poprzez ten formularz: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... contact_us (poza nr telefonu, zawrzyj w nim dane umożliwiające weryfikację, czyli imię i nazwisko oraz nr PESEL). Podaj mi potem tutaj numer zgłoszenia (będzie w formacie #123456), a postaram się przyśpieszyć rozwiązanie sprawy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dzarek
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 6 gru 2018, o 10:42

Re: Plush Abonament

Post autor: dzarek »

Marta_Plus pisze:Witaj dzarek,
dzarek pisze:W jakim czasie nastąpi teraz przeniesienie numeru? Numer play dalej jest aktywny.
Na termin przeniesienia numeru wpływ ma między innymi data złożenia zamówienia, doręczenia przesyłki przez kuriera, czy data aktywacji numeru tymczasowego. Jeśli wniosek nie zostanie odrzucony z jakichś przyczyn (np. niezgodne dane rejestracyjne), wówczas termin przeniesienia to ok. 10 dni. Ostateczną datę wydania numeru wyznacza zawsze operator dawca.

Przepraszam za napotkane niedogodności i w zaistniałej sytuacji, skontaktuj się proszę z naszym BOK poprzez ten formularz: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... contact_us (poza nr telefonu, zawrzyj w nim dane umożliwiające weryfikację, czyli imię i nazwisko oraz nr PESEL). Podaj mi potem tutaj numer zgłoszenia (będzie w formacie #123456), a postaram się przyśpieszyć rozwiązanie sprawy.
Dziękuję. Numer zgłoszenia 405072
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3124
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

dzarek,

dziękuję za numer zagadnienia. Sprawdź pocztę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Tomasz_z_Wawy
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 19:58
Lokalizacja: StolYca

Re: Plush Abonament

Post autor: Tomasz_z_Wawy »

Mam numery w Plush Abo z umową na 24 miesiące, z Internetem 15 GB/mc. W przyszłym roku w maju kończą się umowy na 2 numery. W związku z tym mam pytanie, czy jest możliwość przejścia na umowę na czas nieokreślony w tej samej kwocie abonamentu, aby otrzymywać większy pakiet Internetu za staż? Czy tylko przedłużenie umowy na kolejne 24 miesiące lub pozostanie przy tym samym abonamencie bez przedłużania, ale bez darmowego pakietu 10 GB na YouTube?
ODPOWIEDZ