Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
pr0zeus
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 lip 2014, o 14:57

Re: Plush Abonament

Post autor: pr0zeus »

Cześć,
interesuje mnie oferta Plush na abonament na czas nieokreślony. Jest tam 2,5GB internetu w roamingu. Wyjeżdżam na 14 dni do Hiszpanii i prawdopodobnie wykorzystam ten pakiet. Czy później każda 1GB będzie mnie kosztować 23,95 zł, czy 3,73 zł? Ogólnie z karty korzystam na terytorium Polski cały czas. Jest to jednorazowy wyjazd :)
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Witaj pr0zeus,
pr0zeus pisze:zy później każda 1GB będzie mnie kosztować 23,95 zł, czy 3,73 zł?
Stawka po wyczerpaniu limitu roamingowego DATA wynosi 23,95 zł/GB. Druga opłata wynika z decyzji Prezesa UKE i obowiązuje w sytuacji, gdy limit nie jest wykorzystany, jednak w 30-dniowym okresie obserwacji (w przypadku dłuższego wyjazdu) odnotowano przeważające użycie Internetu w UE/bytność poza Polską. Więcej info znajdziesz tutaj: http://www.plus.pl/uslugi/roaming#AbonamentOplaty
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sergiej1
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2019, o 17:29

Re: Plush Abonament

Post autor: sergiej1 »

Marta_Plus pisze:Witaj sergiej1,
sergiej1 pisze:Napisałem reklamację, została odrzucona. W Plusie twierdzą że wszystko jest zgodne z regulaminem.
Przykro mi z powodu zaistniałych okoliczności, ale możesz jeszcze kontynuować sprawę za pomocą formularza (poza nr telefonu, zawrzyj w nim dane, które umożliwiają weryfikację, czyli imię i nazwisko oraz nr PESEL). Podaj mi potem numer zgłoszenia, wówczas postaram się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Wysłałem przez ten formularz, o którym pisałaś wyżej, ale nic nie dostałem tzn. nowego numeru zgłoszenia.
Raczej jestem na przegranej, po wpłacie tej faktury >1200 zarobicie na mnie jak przez 3-4 lata :evil: .
Dobrze że umowa jest bezterminowa, prawdopodobnie zrezygnuje z Plusha Internet i będę go szerokim łukiem omijał.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

sergiej1,
sergiej1 pisze:Wysłałem przez ten formularz, o którym pisałaś wyżej, ale nic nie dostałem tzn. nowego numeru zgłoszenia.
Prześlij mi numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: specjalista_plus@plus.pl, dodając w temacie wiadomości słowo: FORUM oraz Twoją nazwę użytkownika.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wlo
Szalony PlusManiak
Posty: 318
Rejestracja: 3 sty 2018, o 09:57

Zmiana numeru Plush ABO

Post autor: wlo »

Czy w ofercie Plush ABO możliwa jest zmiana numeru (MSIDN) poprzez Plus online, podobnie jak w przypadku oferty abonamentowej Plus - na wybrany z puli wolnych dostępnych w menu Plus online: Plus online | Usługi | Wybór numeru telefonu?
Cennik oferty Plush ABO przewiduje opłatę za taką usługę.
Bardzo zależy mi na pewnej inforamacji.
Comingsoon
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, o 20:06

Re: Plush Abonament

Post autor: Comingsoon »

Sprawa wyglada tak na stronie internetowej plush.pl wypelnilem formularz z prosba o kontakt ze mna odnosnie przeniesienia 2 numerow do sieci plus dla taryfy plush duet.
Konsultant zadzwonil do mnie wstepnie wszystko ustalilismy po czyn poinformowal mnie ze kurier z umowa przyjedzie do mnie w piatek tj 21. Czerwca br. 
Jednak rozmyslilem sie i nie chce przenosic swoich numerow do sieci plus ani tez zawierac umow na 2 abonamenty.
Czy musze pisac jakies odstapienie? Czy nie jesli nie podpisalem jeszcze papierow ktore ma przywiezc kurier?
Czy moge kurierowi powiedziec ze rezygnuje i nie podpisywac umow na abo oraz przenosiny numerow?
Jak to wyglada bo wiem ze mam 10dni na odstapienie od umowy zawartej na odleglosc. Lecz czy jesli jej nie podpisze doszlo do jej zawarcia poprzez sama rozmowe na infolini z konsultantem? 
I nie wiem czy po prostu wyslac im na email odstapienie od tego wszystkiego czy dac sobie spokoj i nie podpisywac nic jal kurier przyjedzie.
Dzwonilem 4 razy na infolinie w celu wyjasnienia tego lecz za kazdym razem konsultanci mowili ze mam chwile poczekac po czym polaczenie zostalo rozlaczone...
Prosze o porade z gory dziekuje
PWojciechowska
Szalony PlusManiak
Posty: 270
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 11:27

Re: Plush Abonament

Post autor: PWojciechowska »

Nie przyjmujesz paczki, nie podpisujesz umowy i tyle.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

wlo,
wlo pisze:Czy w ofercie Plush ABO możliwa jest zmiana numeru (MSIDN) poprzez Plus online,
tak.
Więcej info na temat zmiany numeru znajdziesz tutaj: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... a%20numeru.

Comingsoon,
Comingsoon pisze:Jednak rozmyslilem sie i nie chce przenosic swoich numerow do sieci plus ani tez zawierac umow na 2 abonamenty.
jeśli zmieniłeś zdanie to wystarczy nie podpisywać umów i nie odbierać przesyłki od kuriera.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lis3k
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, o 22:34

Re: Plush Abonament

Post autor: lis3k »

Witam,
przeniosłem dwa numery do plush abo duet. Chciałbym aby co miesiąc przychodziła jedna faktura na łączną kwotę za oba numery, a nie na każdy numer osobno. Jak mogę to zmienić?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

lis3k pisze:...Chciałbym aby co miesiąc przychodziła jedna faktura na łączną kwotę za oba numery, a nie na każdy numer osobno. Jak mogę to zmienić?
Należy złożyć wniosek z prośbą o połączenie kont (konsolidacja). Wniosek musi być z własnoręcznym podpisem, który możesz przesłać jako skan na bok@plus.pl lub w Punkcie Plus. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj lis3k,
- tak jak napisał Ron, możesz połączyć konta i jest to darmowe.
Konsolidacja kont nastąpi w trakcie cyklu, zatem po jego zakończeniu otrzymasz jeszcze ostatni raz dwie faktury, ale potem już będzie to jeden wspólny rachunek.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
koksik999
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 15 kwie 2018, o 20:58

Re: Plush Abonament

Post autor: koksik999 »

Mam 3 numery w Plusie w abonamencie i chciałbym je przenieść do plusha w abonamencie, umowę mam do 21.08.2019r kiedy najlepiej zlożyć wniosek o przeniesienie?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

@koksik999, bezpośrednio nie ma możliwości migracji z Plus Abonament do Plush Abo.
Należy przejść do oferty na kartę w tym celu musisz złożyć wniosek o rozwiązanie umowy. Przed wskazaną datą wyłączenia numeru, wysłać bezpłatnego SMS-a o treści PRZENIES na numer 80107. Szczegóły i dokładne informację znajdziesz TUTAJ.

Następnie możesz złożyć zamówienie w ofercie Plush Abo ;-)

Szczegóły co powinno zawierać "Wypowiedzenie Umowy".
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

koksik999,
- potwierdzam to, co napisał Ron. Czyli najpierw trzeba przejść do oferty na kartę, a potem zrobić konwersję do Plush ABO. Pamiętaj jeszcze, żeby zasilić numer, jak już będzie w ofercie na kartę, ponieważ w monnecie przejścia na abonament konto musi być aktywne :)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sergiej1
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2019, o 17:29

Re: Plush Abonament

Post autor: sergiej1 »

Marta_Plus pisze:Prześlij mi numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: specjalista_plus@plus.pl, dodając w temacie wiadomości słowo: FORUM oraz Twoją nazwę użytkownika.
Próbowałem złożyć jeszcze raz reklamację powołując się na Limit kredytowy 244zł, ale niestety Plus nie przyjął mojej prośby o obniżenie rachunku do limitu kredytowego. Musiałem zapłacić 1200 zł!!!! za 2 dni używania internetu podczas "Wakacji w Plushu".

Ostrzegam innych, włączając Wakacje - schowajcie bardzo głęboko kartę na 2 dni przed i po okresie w którym macie Wakacje!
Stawka za kB danych lichwiarska! :shock:
Uważajcie na regulaminy, są tak skonstruowane żeby wydoić max z abonentów :!:
Ja się dałem złapać. :evil:
ODPOWIEDZ