Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5187
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

pytacz,
pytacz pisze:wygląda tak: #506872
poprosiłam o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi na podany numer zagadnienia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pytacz
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 2 sty 2019, o 14:50

Re: Plush Abonament

Post autor: pytacz »

Otrzymałem właśnie odpowiedź na przedostatnią reklamację (z 31.1.2019), która między innymi zawiera:
Przepraszam za niedogodności związane z korzystaniem z aplikacji oraz braku widoczności pakietów na koncie w Plus Online. Jednocześnie w nawiązaniu do poprzedniej korespondencji przypominam, że Pana zgłoszenie zostało przekazane do działu technicznego w celu wyeliminowania niedogodności związanych z działaniem ww. usługi.

Od 3.01.2019 (wysłana pierwsza reklamacja) dział techniczny uruchamia widoczność pakietów video extra, a ja mam na SŁOWO wierzyć, że te pakiety funkcjonują i czekać w nieskończoność, aż staną się widoczne i będę mógł mieć nad nimi jakąkolwiek kontrolę? Nadal żarty sobie robicie???
Mario[PL]
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 26 cze 2014, o 03:22

Re: Plush Abonament

Post autor: Mario[PL] »

Witam,

Przeniosłem drugi numer do Plush ABO złożyłem w salonie wniosek o połączenie kont w plus online niestety nie zostało to zrobione. Pisałem do BOK i otrzymałem odpowiedź że zlecenie zostało zrealizowane lecz nadal brak drugiego numeru w plus online. Chciałbym połączyć oba konta aby płacić jedną fakturę i korzystać z rabatu za DUET. Proszę o pomoc zgłoszenie #644740
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj Mario[PL],
- kiedy otrzymałeś odpowiedź?
Jeśli dzisiaj, to znaczy, że numer jest właśnie przenoszony i od północy będzie już na wspólnym koncie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Mario[PL]
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 26 cze 2014, o 03:22

Re: Plush Abonament

Post autor: Mario[PL] »

Witaj,
Dziękuję za informację jutro dam znać czy oba numery są na jednym koncie. Czy rabat DUET dla obu numerów będzie naliczony automatycznie ?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5187
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Mario[PL],
Mario[PL] pisze:Czy rabat DUET dla obu numerów będzie naliczony automatycznie ?
tak, rabaty naliczane są automatycznie od momentu aktywacji drugiego/kolejnego numeru.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Mario[PL]
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 26 cze 2014, o 03:22

Re: Plush Abonament

Post autor: Mario[PL] »

Witam,

Dzisiaj już wszystko jest w porządku oba numery są widoczne na jednym koncie w plus online.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5187
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Mario[PL],

super, dziękuję za wiadomość.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ektoras
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 4 mar 2019, o 16:30

Re: Plush Abonament

Post autor: ektoras »

Czy przenosząc numer z innej sieci z abonamentu do PLUSH na kartę pobierana jest opłata za numer tymczasowy?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3131
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

ektoras,

w takim przypadku numer tymczasowy nie jest przydzielany. Przeniesienia dokonasz w dowolnej naszej placówce stacjonarnej: https://www.plus.pl/mapa-salonow.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ektoras
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 4 mar 2019, o 16:30

Re: Plush Abonament

Post autor: ektoras »

Bardzo dziękuję za szybka odpowiedź.
Czy potem przenosząc numer z PLUSH na kartę do PLUSH na abonament numer tymczasowy również nie jest przyznawany?
Po jakim czasie można przejsć z PLUSH na kartę do PLUSH na abonament?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3131
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

ektoras,
ektoras pisze:Czy potem przenosząc numer z PLUSH na kartę do PLUSH na abonament numer tymczasowy również nie jest przyznawany?
Nie. Numer tymczasowy otrzymujesz tylko przy przenoszeniu numeru z innej sieci do oferty Plush ABO. W przypadku przejścia (konwersji) z oferty na kartę w Plusie do Plush ABO nie ma takiego wymogu. Jeśli będziesz już miał aktywny numer w naszej ofercie prepaid, to na tej stronie: https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert możesz wybrać sobie wariant oferty abonamentowej, który Cię interesuje i złożyć zamówienie online. :->
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ektoras
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 4 mar 2019, o 16:30

Re: Plush Abonament

Post autor: ektoras »

Ponownie dziękuję za szybką odpowiedź.
Rozumiem że przy przejściu do PLUSH na ofertę abonamentową zawsze przyznawany jest tymczasowy numer? Nie ma absolutnie żadnej możliwości podania daty, od której chcemy aby usługa była aktywna w PLUSH? Mam do przeniesienia 19 numerów i nie chcę płacić dwóch abonamentów - w starej sieci i w PLUSH za numery tymczasowe.
Dla pewności - przy przejściu z innej sieci na PLUSH na kartę i potem na abonament nie pojawiają się żadne dodatkowe, i neispodziewane opłaty?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3131
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

ektoras,
ektoras pisze:Rozumiem że przy przejściu do PLUSH na ofertę abonamentową zawsze przyznawany jest tymczasowy numer?
Tak, w ramach przeniesienia numeru z innej sieci.
ektoras pisze:Nie ma absolutnie żadnej możliwości podania daty, od której chcemy aby usługa była aktywna w PLUSH?
Zamówienia składane przez Internet (w przypadku oferty Plush ABO) realizowane są w ciągu 4-5 dni roboczych.
Natomiast aktywacja karty SIM w usłudze abonamentowej nastąpi po powrocie podpisanych dokumentów, najwcześniej w terminie 4 dni roboczych od dnia dostarczenia przesyłki.
ektoras pisze:Dla pewności - przy przejściu z innej sieci na PLUSH na kartę i potem na abonament nie pojawiają się żadne dodatkowe, i neispodziewane opłaty?
Nie.

Możesz również zostawić swoje dane kontaktowe na stronie, wcześniej klikając w baner w moim podpisie. Konsultant wówczas będzie mógł do Ciebie oddzwonić w sprawie zawarcia umów w naszej sieci.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ektoras
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 4 mar 2019, o 16:30

Re: Plush Abonament

Post autor: ektoras »

wszystko jasne:)

Bardzo dziękuję za info
ODPOWIEDZ