Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

agamg88,
agamg88 pisze:Rozumiem, że nie da się w żaden sposób przyspieszyć dostarczenia dokumentów?
niestety nie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
agamg88
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 lip 2018, o 15:18

Re: Plush Abonament

Post autor: agamg88 »

Szkoda. Anulowałam już zamówienie i przeniosę numer do sieci, w której nie muszę płacić podwójnego abonamentu w związku z numerem tymczasowym i w której kurier nie przyjeżdża po dwóch tygodniach lub miesiącu.

Może warto również przekazać tym konsultantom, którzy dzwonią po interwencjach, jak wspomniana pani, żeby przekazywali informacje zgodne z prawdą, a nie twierdzili, że:
a) nie ma już opóźnień z firmą kurierską,
b) jeżeli coś nie będzie odpowiadało z terminem dostawy, to na infolinii na pewno uzyska się pomoc.

dextus, a Ty otrzymałeś w końcu swoją przesyłkę?
Miałeś rację, że Plush tylko dla bardzo cierpliwych. Tylko ciekawe, czy warto czekać, bo potem też różnie może być - trochę się naczytałam postów o źle naliczonych fakturach, więc może to i lepiej, że moje zamówienia nie doszły do skutku.

Nie polecam.
Mario[PL]
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 26 cze 2014, o 03:22

Re: Plush Abonament

Post autor: Mario[PL] »

Ewa_Plus pisze:..
Na stronie internetowej Plush nie można przenieść od razu 2 numerów zatem jak sprawnie przejść na duet aby uniknąć niepotrzebnych korekt faktur itp.
- oba numery początkowo będą na oddzielnych kontach (czyli osobne f-ry). Nie da się tego uniknąć. Nie ma to jednak wpływu na rabat za DUET. Będzie on naliczony automatycznie.
Jeśli w przyszłości chciałbyś otrzymywać wspólną fakturę za te numery, to będzie można je połączyć. Szczegóły tutaj.
Złożyłem zamówienie przez internet na dwa numery przeniesienie z Plus na kartę do Plush. Jednak kurier dostarczył mi dzisiaj tylko jedną umowę. Numery przenosiłem jeden po drugim w tym samym czasie i dodatkowo umowę mam na numer który przenosiłem jako drugi w kolejności.
Czy mam czekać cierpliwie na drugą umowę i jak je sparować w DUET aby uniknąć korekt ?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Mario[PL],
Mario[PL] pisze:Czy mam czekać cierpliwie na drugą umowę i jak je sparować w DUET aby uniknąć korekt ?
czy sprawdzałeś status zamówienia na stronie: http://www.plus.pl/status-zamowienia. Rabat w Plush ABO jest naliczany od momentu aktywacji drugiego/kolejnego numeru.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
i_ona
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 9 mar 2015, o 21:36

Re: Plush Abonament

Post autor: i_ona »

Witam,
mam pytania dotyczące przejścia z oferty na kartę w Plusie na Plush abonament.
Telefon na kartę użytkuje mój tata, numer jest też na niego zarejestrowany. Czy jest możliwość aby po przejściu na Plush abonament numer był przepisany na mnie i ujęty na mojej fakturze za abonamenty Plusa?
Czy przeniesienie takie można zrealizować w punkcie Plusa?

Czy może prościej byłoby przejść z karty na abonament w Plusie?
Tata nie potrzebuje bogatego pakietu, raczej podstawowy z małym pakietem internetu (aby smartfon nie nabił rachunku aktualizacjami), czy jest możliwość dopasowania jakiejś niedrogiej oferty?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Witaj i_ona,
i_ona pisze:Telefon na kartę użytkuje mój tata, numer jest też na niego zarejestrowany.
Możesz przerejestrować numer taty na siebie. Szczegółowo ten proces opisany jest w naszym FAQ. Gdy numer już będzie na Twoje dane, po wejściu na stronę http://www.plushbezlimitu.pl (opcja "chce przejść z karty na abo") będziesz mógł skorzystać z Plush ABO. Obecnie w punkcie Plusa nie jest możliwe podpisanie umowy w tej ofercie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
i_ona
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 9 mar 2015, o 21:36

Re: Plush Abonament

Post autor: i_ona »

Czy po przeniesieniu numeru do Plush ABO będę mogła mieć wszystkie opłaty na jednej fakturze, Plusa i Plush?
Jak długo trwa przejście z oferty na kartę na Plush ABO, po złożeniu zlecenia przez stronę?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

i_ona,
i_ona pisze:Czy po przeniesieniu numeru do Plush ABO będę mogła mieć wszystkie opłaty na jednej fakturze, Plusa i Plush?
Nie można łączyć numerów Plusa z innymi w ofercie Plush ABO.
i_ona pisze:Jak długo trwa przejście z oferty na kartę na Plush ABO, po złożeniu zlecenia przez stronę?
Zamówienia składane przez sklep internetowy realizowane są w ciągu 4-5 dni roboczych.
Natomiast aktywacja karty SIM nastąpi po powrocie podpisanych dokumentów, najwcześniej w terminie 4 dni roboczych od dnia dostarczenia przesyłki.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
i_ona
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 9 mar 2015, o 21:36

Re: Plush Abonament

Post autor: i_ona »

Marta_Plus,
dziękuję za wszystkie informacje.
Proszę jeszcze o wyjaśnienie o co chodzi z tą aktywacją karty?
Skoro numer jest przenoszony, dzieje się to w tej samej sieci, to o jaką aktywację chodzi?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

i_ona,
i_ona pisze:Proszę jeszcze o wyjaśnienie o co chodzi z tą aktywacją karty?
w tym przypadku chodzi oczywiście o aktywacje nowej oferty, która nastąpi po powrocie podpisanych dokumentów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
i_ona
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 9 mar 2015, o 21:36

Re: Plush Abonament

Post autor: i_ona »

Teraz już wszystko jasne, dziękuję bardzo.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

i_ona,

cieszę się, że sprawa się wyjaśniła. :->
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
halobalo
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 17 sie 2018, o 14:02

Re: Plush Abonament

Post autor: halobalo »

Dzień dobry,
proszę o info
1. jak jest lepiej przenieść numer nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat (np. za nr tymczasowy) ?:

play karta -> najpierw plush karta ( a później plush abo)
play karta -> od razu do plush abo

2. czy przenosząc numer do plush jest jakieś ograniczenie ilościowe?
(czy mogę przenieść np. 4 numery jednocześnie)

3. jak długo trwa przenoszenie numeru gdy u obecnego operatora jest on na kartę?

4. czy wszystkie 4 numery w plush abo będą w promocji 20zł za numer (umowa na jedną osobę)?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Witaj halobalo,
halobalo pisze:play karta -> najpierw plush karta ( a później plush abo)
To rozwiązanie będzie dobre, gdyż w przypadku przejścia z oferty na kartę (z naszej sieci) do Plush ABO nie jest wymagany numer tymczasowy.
halobalo pisze:2. czy przenosząc numer do plush jest jakieś ograniczenie ilościowe?
(czy mogę przenieść np. 4 numery jednocześnie)
Nie, ale w przypadku oferty Plush ABO - jest to 5 umów na jeden PESEL.
halobalo pisze:3. jak długo trwa przenoszenie numeru gdy u obecnego operatora jest on na kartę?
Realizując przeniesienie w naszym punkcie Plusa, możesz wybrać jednodniowy tryb przeniesienia lub n - dni roboczych (w przedziale 1-120 dni roboczych).
halobalo pisze:4. czy wszystkie 4 numery w plush abo będą w promocji 20zł za numer (umowa na jedną osobę)?
Tak, jeśli wszystkie umowy będą zawarte na ten sam nr PESEL. Pozostałe warunki opisane są w regulaminie: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... 0b5649b276.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
halobalo
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 17 sie 2018, o 14:02

Re: Plush Abonament

Post autor: halobalo »

Marta - bardzo dziękuję za przekazane info. :-)
ODPOWIEDZ