Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

88michal,
88michal pisze:Wysłałem i przyszło potwierdzenie że zostanie to włączone w nastp okresie rozliczeniowym.
zatem usługa Wakacje powinna zacząć obowiązywać od nowego okresu rozliczeniowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

"Plush wprowadza nowe plany abonamentowe. 15 lipca oferta Plusha zostanie poszerzona o abonament w cenie 25 zł/mies. Ponadto, dostęp do 5G znajdziemy już w abonamencie za 30 zł/mies..."

https://www.plus.pl/news/art-8549-nowos ... et="_blank
miery
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 18 lut 2021, o 13:08

Re: Plush Abonament

Post autor: miery »

Jak to jest z czasem zobowiązania?
Wchodzę na stronę jest informacja o umowie na czas nieokreślony, w dalszych krokach jest już umowa na 24 miesiące.
W regulaminie nie znalazłem żadnej informacji o czasie, ani o karze umownej.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

miery pisze:Jak to jest z czasem zobowiązania?
Do wyboru:
25 zł czas nieokreślony lub wszystkie pozostałe na czas określony. (25/30 lub 50 zł)

W przypadku zobowiązania na czas określony, kara ujęta jest już w umowie.
miery
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 18 lut 2021, o 13:08

Re: Plush Abonament

Post autor: miery »

Ron pisze:
miery pisze:Jak to jest z czasem zobowiązania?
Do wyboru:
25 zł czas nieokreślony lub wszystkie pozostałe na czas określony. (25/30 lub 50 zł)

W przypadku zobowiązania na czas określony, kara ujęta jest już w umowie.
Teraz ktoś ogarnął stronę. Shame... :oops:
KubaD
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 9 sty 2020, o 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: KubaD »

Drogi Plusie....
Wprowadzacie ofertę 5G i oferujecie lejek 32 kb/s?
No ja rozumiem wszystko, ale to jest smutne. Takie huczne reklamy i nie oferujecie nawet lejka 512kb/s, który dajecie... za darmo w ofercie Aero2? Na 5G lejek 1 Mbps to powinien być minimum - a u was, okej - za 30 złotych / 30 GB - ale lejek 32kb/s w ofercie 5G to aż wstyd dawać, serio....
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 416
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Plush Abonament

Post autor: g-rs »

Jak wiadomo, zgodnie z nowym prawem telekomunikacyjnym, w przypadku rezygnacji z numeru na kartę zgromadzone na koncie numeru środki muszą zostać zwrócone. Jak to wygląda w przypadku gdybym chciał "przejść" z prepaida na abonament? Czy zgromadzone środki mogą zostać przeznaczone na opłacanie abonamentu aż do momentu ich wyczerpania?

Może już ten temat był na forum poruszany ale nie mogę znaleźć.
miery
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 18 lut 2021, o 13:08

Re: Plush Abonament

Post autor: miery »

Po dokonaniu Konwersji środki zgromadzone na koncie Abonenta Simplus/Sami Swoi, Abonenta Na Kartę, Abonenta Plus Mix, Abonenta MIX przepadają i nie są zwracane w jakiejkolwiek formie.
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 416
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Plush Abonament

Post autor: g-rs »

miery pisze:Po dokonaniu Konwersji środki zgromadzone na koncie Abonenta Simplus/Sami Swoi, Abonenta Na Kartę, Abonenta Plus Mix, Abonenta MIX przepadają i nie są zwracane w jakiejkolwiek formie.
Czyli właściwie nie ma możliwości bezstratnego przejścia z prepaida na abonament zachowując stary numer. Myślę, że to trochę taki strzał w stopę Plusa. Zapewne abonament jest bardziej dochodowy niż prepaid a taka polityka powstrzymuje wielu użytkowników przed zmianą oferty.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

g-rs pisze:Czyli właściwie nie ma możliwości bezstratnego przejścia z prepaida na abonament zachowując stary numer. Myślę, że to trochę taki strzał w stopę Plusa. Zapewne abonament jest bardziej dochodowy niż prepaid a taka polityka powstrzymuje wielu użytkowników przed zmianą oferty.
Jest fajna promocja, która moim zdaniem rekompensuje stratę, a mianowicie 3msc abonamentu za 0zł. Sam z tej opcji skorzystałem. :-D Polecam

https://www.plus.pl/abonament/przejdz-z ... et="_blank
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 416
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Plush Abonament

Post autor: g-rs »

Ron pisze: Jest fajna promocja, która moim zdaniem rekompensuje stratę, a mianowicie 3msc abonamentu za 0zł. Sam z tej opcji skorzystałem. :-D Polecam

https://www.plus.pl/abonament/przejdz-z ... et="_blank
Nie każdemu rekompensuje. To zależy od kwoty zgromadzonych środków na koncie ;-)
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

To prawda, ale zawsze "coś", dodatkowo brak opłaty aktywacyjnej przy umowie zawartej przez internet. :->
ewjp
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 sty 2020, o 22:50

Re: Plush Abonament

Post autor: ewjp »

Witam posiadam 3 numery w pakiecie PLUSH ABO L+ umowa na czas określony który kończy się 28.01.2022r czy muszę przedłużać czy automatycznie przejdę na czas nieokreślony czy kwota abonamentu się nie zmieni? i pozostanie bez zmian?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj ewjp,
ewjp pisze:czy muszę przedłużać czy automatycznie przejdę na czas nieokreślony czy kwota abonamentu się nie zmieni? i pozostanie bez zmian?
umowa przechodzi na czas nieoznaczony, warunki zostają zachowane.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Santahelpa
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 7 mar 2022, o 09:21

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: Santahelpa »

Mam aktualnie abonament w plusie przepisany na firmę (kiedyś był na mnie teraz jest na firmę), czy będę mógł przenieśc numer do plusha bez problemu za pomocą sklepu internetowego?

Narazie się orientuję. Umowa mi wygasa dopiero pod koniec kwietnia.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2022, o 14:08 przez Marta_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesiene do oficjalnego wątku.
ODPOWIEDZ