Problem z kaucja 1500

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Piotrek1345
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 paź 2018, o 11:12

Problem z kaucja 1500

Post autor: Piotrek1345 »

Witam mam problem otóż podczas brania laptopa przez tatę wyskoczyła kaucja 1500 zł laptop hp omen tata zapłacił kaucje wszystko robione w salonie 3 dni temu i problem jest do tej pory plus żąda potwierdzenia wpłaty kaucji gdzie pracownica plusa wysyła już nie wiem który raz to potwierdzenie a oni ciagle chcą potwierdzenia da się coś z tym zrobić ktos już miał coś takiego? 1500 zł to nie jest mała kwota a została wpłacona a nadal jest problem dodam ze tata ma telefon w plusie i go ciagle opłaca od 2 miesięcy na czas co mamy twraz zrobić? Mamy potwierdzenia wpłaty kaucji salon tez ma wysyła już nie wiem który raz kontaktowałem się z infolinia oni nie wiedza co zrobić? Ktoś coś?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Problem z kaucja 1500

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Piotrek1345,
Piotrek1345 pisze:nadal jest problem dodam ze tata ma telefon w plusie i go ciagle opłaca od 2 miesięcy na czas co mamy twraz zrobić?
proszę, aby Twój tata przesłał pod adres: specjalista_plus@plus.pl krótki opis sprawy wraz z danymi (imię i nazwisko, numer PESEL). Podaj nam tutaj numer zgłoszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ