iPhone XS problemy z MMS-ami

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: iPhone XS problemy z MMS-ami

Post autor: Marta_Plus »

Witaj mpuzon,

na tę chwilę, zgodnie z tym, co pisała Ewa_Plus:
Ewa_Plus pisze:- problem wynika z tego, że telefon nie konwertuje plików do rozmiarów przesyłanych w MMS i dlatego nie jest on wysyłany. Sprawa cały czas jest weryfikowana.
Pozdrawiam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
krupniok200
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 19 wrz 2015, o 14:59
Lokalizacja: Katowice

Re: iPhone XS problemy z MMS-ami

Post autor: krupniok200 »

Ten problem wygląda nie na problemy sieci, tylko na problem IOS'a. Czyli jednym słowem wina Appla i to apple musi zrobić poprawkę w systemie. Chyba, że operator zrobi obejście tego.
darco-78
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 lis 2018, o 23:34

Re: iPhone XS problemy z MMS-ami

Post autor: darco-78 »

Marta_Plus pisze:Witaj mpuzon,

na tę chwilę, zgodnie z tym, co pisała Ewa_Plus:
Ewa_Plus pisze:- problem wynika z tego, że telefon nie konwertuje plików do rozmiarów przesyłanych w MMS i dlatego nie jest on wysyłany. Sprawa cały czas jest weryfikowana.
Pozdrawiam.
Plusie, jak długo będzie jeszcze trwała Wasza niemoc? To już 2 miesiące jak nie potraficie się z tym uporać i pozostajecie jako jedyna sieć która ma taki problem! Jako abonenci oczekujemy od Was konkretów, kiedy będzie przywrócona możliwość wysyłania mms którą jesteście zobligowani zapewnić?!
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: iPhone XS problemy z MMS-ami

Post autor: Ewa_Plus »

darco-78,
- przykro mi, ale na tę chwilę nie mamy żadnych nowych informacji w tej sprawie :-(
Cały czas jest ona w toku.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Madi
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2018, o 21:53

Re: iPhone XS problemy z MMS-ami

Post autor: Madi »

Ja mam ten sam problem , mam telefon służbowy iPhonie XS w sieci plus i nie mogę wysyłać mmsow. Tragedia , w pracy ta funkcja jest mi bardzo potrzebna. Także cieszę się że w styczniu kończy nam się umowa w sumie 20 numerów , i podjęliśmy decyzje że przechodzimy do play tan nie ma rzadnych problemów. A po drugie w swojej ofercie maja szeroki wybór tych oto telefonów , a dla nas to duży plus, gdyż nasza firma i pracownicy bazują większości na firmie iPhonie. Powiem krótko mam dosyć czekania i obietnic ze strony tej sieci. Po prostu średniowiecze jest u was i tyle. :oops:
RR4
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 7 sty 2019, o 22:07

Re: iPhone XS problemy z MMS-ami

Post autor: RR4 »

U mnie ta sama sytuacja. Jestem posiadaczka iPhona XR i także nie mam możliwości wysyłania wiadomości mms! Uważam ze w tych czasach jest to wręcz niedopuszczalne - tym bardziej ze kupując w Plusie abonament płacę m.in. za tą usługę. A nie mogę z niej korzystać. Plusie - kiedy zamierzacie rozwiązać ten problem?
mpuzon
Starszy Plusmaniak
Posty: 158
Rejestracja: 22 lis 2010, o 10:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: iPhone XS problemy z MMS-ami

Post autor: mpuzon »

Witam,

Zgłosiłem problem do mojego opiekuna biznesowego i podłą mi rozwiązanie które na razie działa. Wykasowałem wielkości maksymalną MMS-a, zostawiłem puste pole. Przetestowałem i na razie jest OK.

Pozdrawiam,

mpuzon
darco-78
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 lis 2018, o 23:34

Re: iPhone XS problemy z MMS-ami

Post autor: darco-78 »

mpuzon pisze:Witam,

Zgłosiłem problem do mojego opiekuna biznesowego i podłą mi rozwiązanie które na razie działa. Wykasowałem wielkości maksymalną MMS-a, zostawiłem puste pole. Przetestowałem i na razie jest OK.

Pozdrawiam,

mpuzon
Potwierdzam, działa, szkoda tylko ze taka porada nie padła z ust „specjalistów” Plusa; kiepsko to o nich świadczy.
Dzięki mpuzon, jak widać można liczyć jedynie na pomoc innych użytkowników. Plus za to traci klientów!
mpuzon
Starszy Plusmaniak
Posty: 158
Rejestracja: 22 lis 2010, o 10:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: iPhone XS problemy z MMS-ami

Post autor: mpuzon »

Witam,

Super, ze działa, info otrzymałem od pracowinka Plusa :-). Trwało to pare min., i dostałem odpowiedź. Więc nasuwa się pytanie czy Specjaliści z forum są o takich rzeczach informowani.

Pozdrawiam,

mpuzon
e.sielecka@wp.pl
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2019, o 15:06

Re: iPhone XS problemy z MMS-ami

Post autor: e.sielecka@wp.pl »

mpuzon pisze:Witam,

Super, ze działa, info otrzymałem od pracowinka Plusa :-). Trwało to pare min., i dostałem odpowiedź. Więc nasuwa się pytanie czy Specjaliści z forum są o takich rzeczach informowani.

Pozdrawiam,

mpuzon

To u mnie na IPX niestety nie działa takie rozwiązanie :-(. A problem z brakiem możliwości wysyłania mms'ów mam od m/w grudnia 2018r.
mpuzon
Starszy Plusmaniak
Posty: 158
Rejestracja: 22 lis 2010, o 10:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: iPhone XS problemy z MMS-ami

Post autor: mpuzon »

U mnie na prywatnym Xs i służbowym Xr działa. Dziwne, że na X nie hmmmm. Spytam w pon. i dam znaka.
pepsi61
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2019, o 23:26

Re: iPhone XS problemy z MMS-ami

Post autor: pepsi61 »

Trzeba w okienku hotspot wpisać w apn plus i zrestartować iPhone wtedy mms zaczną działać
andy1970
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2018, o 18:45

Plus i jego problem z iPhone

Post autor: andy1970 »

Jak długo można rozwiązywać problemy z dostosowaniem sieci do Wymogów jakiegoś producenta sprzętu?
Czy w związku z tym że wysłanie MMS-a Z telefonu iPhone XS jest niemożliwe mogę w jakiś sensowny sposób zakończyć z wami współpracę?
+ Jest jedynym operatorem W Polsce który nie wie co to jest iPhone I analogicznie 2. stronę przy czym jakoś zapomina poinformować o tym fakcie potencjalnych klientów
Ostatnio zmieniony 18 mar 2019, o 18:18 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki- podobny temat.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: iPhone XS problemy z MMS-ami

Post autor: Basia_Plus »

andy1970,
andy1970 pisze:Czy w związku z tym że wysłanie MMS-a Z telefonu iPhone XS jest niemożliwe mogę w jakiś sensowny sposób zakończyć z wami współpracę?
rozwiązanie umowy w trakcie okresu promocyjnego spowoduje naliczenie kary umownej.
Zgodnie z tym, co napisał mpuzon spróbuj takiego rozwiązania:
mpuzon pisze: Wykasowałem wielkości maksymalną MMS-a, zostawiłem puste pole. Przetestowałem i na razie jest OK.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Maciek K
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 8 maja 2019, o 11:50

Re: iPhone XS problemy z MMS-ami

Post autor: Maciek K »

Witajcie, to jakaś kpina !!
Dziś dzwoniłem w tej sprawie i nikt mi nie pomógł w sprawie mms-ów.......
Przeczytałem to Forum i zrobiłem jak radził Kolega i działa, ciekawe jak długo ale działa :-D
To Plus nie wie jak rozwiązać taki problem ??!! Żenada....
Dzięki Ci Kolego, że o tym napisałeś!
Problem był w Xr.

Pozdrawiam
Maciek
ODPOWIEDZ