Dziwne sytuacje po zmianie taryfy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
herman00
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 paź 2014, o 10:01

Dziwne sytuacje po zmianie taryfy

Post autor: herman00 »

5 listopada zmieniłem taryfę i od tej pory SMS ponad 160 znaków w ogóle mi nie wychodzą z telefonu. Do tej pory automatycznie było zamieniane na 2 SMS -y i szło. Tak samo od innych dostaję np. 2 SMS, bo w jeden nie weszło.
Aparatu nie zmieniałem przy zmianie taryfy, to Huawei p8 lite z PLUS.
Poza tym w jednym dniu pojawiły się opłaty za połączenia krajowe i sms - tak wynika z podglądu "Bieżącego zużycia' w PlusOnline. Jakie opłaty na inny telefon w PLUS czy NJU ??? Wszystko jest w abonamencie. BOK każe czekać na fakturę i dopiero reklamować. Nie chodzi o te 8-10 zł ale o zasadę i to że system puszcza takie rzeczy, a przez 19 lat w PLUS czegoś takiego nie miałem.
Kolejna rzecz, przy przeglądaniu internetu, co chwila zrywa połączenie, krzyczy "Połączenie zostało przerwane. Wykryto zmianę sieci" - nigdy nie było tego do zmiany taryfy.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Dziwne sytuacje po zmianie taryfy

Post autor: Basia_Plus »

herman00,
herman00 pisze:zmieniłem taryfę
Z jakiej taryfy obecnie korzystasz?
herman00 pisze:od tej pory SMS ponad 160 znaków w ogóle mi nie wychodzą z telefonu.
Jaki komunikat pojawia się przy próbie wysłania wiadomości SMS? Czy karta SIM była sprawdzana w innym aparacie i z jakim rezultatem?
herman00 pisze:przy przeglądaniu internetu, co chwila zrywa połączenie,
W jakiej lokalizacji występują utrudnienia?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
herman00
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 6 paź 2014, o 10:01

Re: Dziwne sytuacje po zmianie taryfy

Post autor: herman00 »

Obecnie PLUS DUET.
Komunikat SMS, "Nie udało się wysłać wiadomości SMS" - nie wkładałem karty do innego aparatu.
Zmiany sieci, zrywanie połączenia internetowego w lokalizacji hotel Marriot Warszawa.
Zaznaczam, że te wszystkie przypadłości, łącznie z naliczeniem opłaty za połączenia lokalne to kwestia ostatnich 2 tygodni.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Dziwne sytuacje po zmianie taryfy

Post autor: Marta_Plus »

herman00,

opisz proszę sytuację poprzez ten formularz: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... contact_us (poza nr telefonu, zawrzyj w nim dane umożliwiające weryfikację, czyli imię i nazwisko oraz nr PESEL). Konsultant mający wgląd do Twojego konta, zweryfikuje sprawę. Podaj mi potem numer zgłoszenia, a postaram się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
herman00 pisze:miany sieci, zrywanie połączenia internetowego w lokalizacji hotel Marriot Warszawa.
Przełóż kartę SIM do innego telefonu i sprawdź, czy opisane zdarzenie występuje nadal.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ