IPTV w PLUSIE/CYFROWYM POLSACIE

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
koliber2
PlusManiak
Posty: 56
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 sty 2019, o 18:14

IPTV w PLUSIE/CYFROWYM POLSACIE

Post autor: koliber2 »

Pytanie do specjalistow @PlusGSM. Od pewnego czasu oferujecie w salonach (chociaz chyba nie tylko) mozliwosc korzystania z IPTV Cyfrowego Polsatu. Mnie zastanawia jedno: Dlaczego Wasi konsultanci w punktach sprzedazy mowia roznie na temat dostepnosci uslugi- jedni mowia ze bedzie to dzialac u kazdego ISP ktory dostarcza internet a inni ze tylko NETIA/ORANGE. Z czego to wynika i jak naprawde jest? Czy jesli ktos ma UPC to IPTV nie bedzie dzialac? Konkretnej odopowiedzi niestety ze strony konsultantow nie ma:(
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: IPTV w PLUSIE/CYFROWYM POLSACIE

Post autor: Marta_Plus »

koliber2,

informacje na temat oferty telewizji kablowej w technologii IPTV znajdziesz na stronie:
https://sklep.cyfrowypolsat.pl/IPTV-telewizja-kablowa
Z wymaganiami technicznymi możesz zapoznać się tutaj: https://sklep.cyfrowypolsat.pl/document ... aa800cd28e
W przypadku dalszych pytań, zapraszam do kontaktu z Cyfrowym Polsatem.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: IPTV w PLUSIE/CYFROWYM POLSACIE

Post autor: largo »

Obecnie IPTV działa na łaczach wyłącznie "własnych" czyli netia, polsat, plus i zewnętrznym orange. U innych operatorów ISP nie będzie działać na chwilę obecna - problem z DNS oraz IP zewnętrznymi.
koliber2
PlusManiak
Posty: 56
Rejestracja: 7 sty 2019, o 18:14

Re: IPTV w PLUSIE/CYFROWYM POLSACIE

Post autor: koliber2 »

to teraz tak. Jesli mam np neta z Plus to w teorii powinno dzialac? Oczywiscie PLUS swoich laczy nie ma wiec jest to internet normalnie sprzedawany w sieci Plus. A co z transferem danych? Jesli jestem w LTE i mam oferte LTE bez limitu to bedzie ok czy mnie Plus przytnie za IPTV???:)
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: IPTV w PLUSIE/CYFROWYM POLSACIE

Post autor: Marta_Plus »

koliber2,

korzystanie z IPTV za pośrednictwem Internetu Cyfrowego Polsatu LTE oraz LTE Plusa spowoduje zmniejszenie pakietu danych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: IPTV w PLUSIE/CYFROWYM POLSACIE

Post autor: largo »

Czyli po LTE nie opłaca się tym bardziej kiepski sygnał toni tv nie będzie
koliber2
PlusManiak
Posty: 56
Rejestracja: 7 sty 2019, o 18:14

Re: IPTV w PLUSIE/CYFROWYM POLSACIE

Post autor: koliber2 »

NO LTE to raczej nie bardzo pod IPTV. Natomiast mnie zastanawia cos innego. Ostatnio rozmiawalem ze znajoma ktora pracuje w salonie PLUSA i jest kierowniczką salonu. Ponoc byla ostatnio na jakims szkoleniu/spotkaniu i osoba prowadzaca te szkolenie stwierdzila ze ona (koordynatorka) testuje IPTV od paru mc w domu a ma lacze UPC i jej wszystko dziala. Wiec jest bardzo duzy dyzonans miedzy tym co oficjalnie CP twierdzi a co w teorii mowia pracownicy Plusa. Ponadto dziwne jest to iz na laczu Orange (jakby nie patrzec konkurencja) IPTV dziala tyle ze nie wiadomo w oparciu o jaka metode wspolpracy z Orange- przeciez w teorii Orange na tym traci. Netia sie nie liczy bo ona juz i tak we wladaniu PLUSA jest.
ODPOWIEDZ