Astronomiczne opłaty za roaming w PLUS-ie

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Klientplusa
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 paź 2019, o 13:35

Astronomiczne opłaty za roaming w PLUS-ie

Post autor: Klientplusa »

W związku z naliczeniem olbrzymiego rachunku za transmisję danych. Proszę o informację w sprawie reklamacji:OKR/XXX/5743503/01.10.19
Nie dość ,że proces przenoszenia do PLUSa trwał nie kilka dni jak deklarował wasz pracownik a 2-mc! To jeszcze obciążacie mnie teraz horrendalnymi opłatami za roaming.Specjalnie przed wyjazdem dzwoniłem do PLUSa, aby upewnić się jak uruchamiać i używać roamingu za granicą. W związku z czym zostałem poinformowany na infolinii ,aby telefon był aktywny w roamingu tylko na terenie UE zaś przed granica UE została wyłączona transmisja danych w telefonie.Nastepnie uruchomiona po ponownym przekroczeniu granicy UE w mym przypadku był to wjazd na teren Republiki Chorwackiej.Wszystko powyższe uczyniłem związku z czym proszę o zwrot kwoty 243,75 za roaming z którego nie korzystałem po za UE a zostałem zmuszony do jego opłacenia ,aby podtrzymać usługi telefonicze.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5185
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Astronomiczne opłaty za roaming w PLUS-ie

Post autor: Basia_Plus »

Klientplusa,

odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz tutaj: viewtopic.php?f=98&t=23207&p=255801#p255801.
Prośba o zapoznanie się z regulaminem forum.
11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
fox0410
PlusManiak
Posty: 136
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:16

Re: Astronomiczne opłaty za roaming w PLUS-ie

Post autor: fox0410 »

witam. posiadam 2 numery w plus. taryfa ta sama plus39 i na jednym numerze mam iles minut na połączenia mędzynarodowe, a na drugim nr nie. nie moge dodzwonic się do BOK. jest szana na zweryfikowanie tych umów?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5185
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Astronomiczne opłaty za roaming w PLUS-ie

Post autor: Basia_Plus »

Witaj fox0410,

opisz proszę sytuację i wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) prześlij przez ten formularz. Nasi pracownicy zweryfikują wówczas sytuację bezpośrednio na koncie numeru.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ