Kody ?

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Ozik89
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 mar 2020, o 12:15

Kody ?

Post autor: Ozik89 »

Witam ,
Od dzisiaj jestem nowym uzytkownikiem sieci Plus , dokladnie taryfa PLUSH ABO L+.
Mam pytanie. Jak sprawdzić za pomoca kodów (np. *121#) stan różnych pakietow ? stan konta ? stan internetu ?
Wszystkie kody które znajduje w sieci sa niepoprawne. Telefon na ABONAMENT. Dzisiaj o północy został mi aktywowany numer (był przenoszony z innej sieci).
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1186
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Kody ?

Post autor: Ron »

Nie ma możliwości używać kodów w Abonamencie. Pakietami i usługami zarządzasz z poziomu aplikacji Plus Online lub na stronie Plus Online.
W przypadku braku możliwości ustawień, zmiany można dokonać przez Obsługę Klienta.
Ozik89
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 mar 2020, o 12:15

Re: Kody ?

Post autor: Ozik89 »

Ron pisze:Nie ma możliwości używać kodów w Abonamencie. Pakietami i usługami zarządzasz z poziomu aplikacji Plus Online lub na stronie Plus Online.
W przypadku braku możliwości ustawień, zmiany można dokonać przez Obsługę Klienta.

Serio ? Jaka lipa... powoli zaczynam załowac ze zmienilem operatora.. u poprzedniego moglem wszystko... to jak sprawdzic o ile np. przekroczylem abonanemt? ile zostalo mi pakietu danych internetu itd ... ? Za kazdym razem musze sie logowac do aplikacji ??
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1186
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Kody ?

Post autor: Ron »

W aplikacji jest wszystko proste i czytelne. Kody są w ofertach na kartę. :->
Ozik89
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 mar 2020, o 12:15

Re: Kody ?

Post autor: Ozik89 »

Ron pisze:W aplikacji jest wszystko proste i czytelne. Kody są w ofertach na kartę. :->
Jak dolaczyc do aplikacji ? potrzebuje kodu jakiegos, którego nie dostalem (PLUS KOD). Na umowie nie mam kodu, rozumiem ze musze zadzownic do BOK i poprosic o niego ?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1186
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Kody ?

Post autor: Ron »

Najszybciej zadzwonić do konsultanta i zgłosić życzenie wygenerowanie e-hasła lub poprosić o Plus Kod. Plus Kod będzie także widoczny na pierwszej Fakturze.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kody ?

Post autor: Ewa_Plus »

Ozik89,
- ewentualnie, w sprawie e-hasła możesz napisać też na bok@plus.pl"target="_blank - konsultant wygeneruje Ci pierwsze hasło logowania, które otrzymasz SMS-em. Pamiętaj tylko, żeby w mailu podać dane identyfikacyjne (imię, nazwisko, PESEL).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kaska251
Starszy Plusmaniak
Posty: 185
Rejestracja: 3 lut 2014, o 09:58

Problem z telefonem

Post autor: kaska251 »

Mam pytanie mam problem z telefonem LG x power k 220 po zrobieniu ustawień fabrycznych telefon niechc się uruchomić tylko rząda jakieś hasło telefon nigdy nie był zabezpieczony żadnym hasłem został kupiony w Plusie na raty raty zostały już dawno spłacone jak uruchomić ten telefon i jakie on wymaga hasło jak nigdy żądni nie było ustawiane
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Problem z telefonem

Post autor: mariusz9a »

Ciężko strzelać o jakie hasło chodzi. jak brzmi dokładnie ten komunikat? Masz możliwość załączyć tutaj zdjęcie wyświetlacza z tym komunikatem o podanie hasła?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kaska251
Starszy Plusmaniak
Posty: 185
Rejestracja: 3 lut 2014, o 09:58

Re: Problem z telefonem

Post autor: kaska251 »

mariusz9a pisze:Ciężko strzelać o jakie hasło chodzi. jak brzmi dokładnie ten komunikat? Masz możliwość załączyć tutaj zdjęcie wyświetlacza z tym komunikatem podanie hasła?
Po restarcie ustawienia fabryczne po uruchomieniu telefonu odrazy wskoczył ten komunikat o wpisaniu jakiegoś hasła nigdy nie było ustawiane żadne hasło w telefonie
Załączniki
Screenshot_20220412-175046_OLXpl.jpg
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Kody ?

Post autor: Joanna_Plus »

kaska251,
kaska251 pisze:odrazy wskoczył ten komunikat o wpisaniu jakiegoś hasła nigdy nie było ustawiane żadne hasło w telefonie
Wygląda to niestety jak dodatkowe zabezpieczenie urządzenia. Zasięgnij proszę informacji bezpośrednio u producenta, ale obawiam się, że w tym przypadku pomóc będzie mógł jedynie serwis.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
AnnaGruszecka
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2022, o 20:00

KOD PUK

Post autor: AnnaGruszecka »

PILNE!!!! córka zablokowała mi telefon. Nie posiadam kodu PUK który trzeba podać. Nie mam drugiego telefonu żeby zadzwonić na infolinie. Co robić ?
Ostatnio zmieniony 29 sie 2022, o 09:35 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki -podobny temat.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5185
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Kody ?

Post autor: Basia_Plus »

AnnaGruszecka,

kod PUK można uzyskać kontaktując się z naszym Działem Obsługi Klienta.
Można również do nas napisać, korzystając z tego formularza. W korespondencji należny podać numer telefonu oraz dane (imię i nazwisko, numer PESEL).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ