Reaktywacja numeru telefonu

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
s4rrow
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 maja 2021, o 23:23

Reaktywacja numeru telefonu

Post autor: s4rrow »

Witam serdecznie.
Przychodzę z typowo nietypową sprawą, mianowicie.

Bardzo dawno temu ~2008 rok byłem posiadaczem numeru telefonu w sieci 36i6.

Młodzieńcze czasy, gdzie numeru telefonu zmieniało się dosyć często i nie przywiązywało się uwagi do tego.

Chciałbym ten numer jednak odzyskać.
Czy po takim czasie jest to możliwe? Prawdopodobnie nikt nadal tego numeru nie otrzymał.
Próbuje co jakiś czas od bardzo dawna się połączyć na niego i zawsze jest numer jest niedostepny.

Czy jest możliwość, abym zarejestrował bądź podpisał nową umowę otrzymując ten numer telefonu?

Byłem w salonie plus i Pani odpowiedziała mi, że takiej możliwości plus nie przewiduje, a jeżeli bardzo bym się uparł to będzie to na pewno dużo kosztować.
pszprega
PlusManiak
Posty: 146
Rejestracja: 8 mar 2013, o 13:38

Re: Reaktywacja numeru telefonu

Post autor: pszprega »

Cześć. Po takim czasie to musiało by być wielkie szczęście żeby odzyskać ten sam nr tel. Możesz spróbować też kupić kilka starterów i może akurat trafisz na ten numer.
asandrzej
Szalony PlusManiak
Posty: 362
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 06:54
Lokalizacja: Polska

Re: Reaktywacja numeru telefonu

Post autor: asandrzej »

Podaj numer na priv to zobaczę czy należy do puli numerów wolnych.
copperhead90
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 20 kwie 2017, o 18:58

Reaktywacja umowy/numeru

Post autor: copperhead90 »

Witajcie
Miałem małe opóźnienia jeśli chodzi o płatność abonamentu wyłączyli mi nr. Pani mi napisała mailowo, że jeśli opłacę zaległa kwotę i pójdę do dowolnego punktu plusa z dowodem osobistym to mogę mieć reaktywowana umowę z zachowaniem numeru. Zastrzegła również w mailu, ze jeśli mam inne KONTA w plusie to również musza być one bez zaległości i jest to WYMOGIEM reaktywacji umowy-abonamentu na którym mam numer plus telefon. Tak się składa, ze mam tez produkty w systemie ratalnym w plusie - inne umowy. Niestety nie jestem w stanie tego wszystkiego pokryć jednocześnie, ale zależy mi na reaktywowaniu numeru. Czy tamte inne umowy mogę opłacić w rozbiciu na raty (które DE facto są na raty), później? Tak, aby został aktywny znowu mój numer
Ostatnio zmieniony 8 lis 2023, o 11:15 przez Marta_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesienie do istniejącego wątku.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3124
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Reaktywacja numeru telefonu

Post autor: Marta_Plus »

Witaj copperhead90,
copperhead90 pisze: 7 lis 2023, o 21:32 . Tak się składa, ze mam tez produkty w systemie ratalnym w plusie - inne umowy. Niestety nie jestem w stanie tego wszystkiego pokryć jednocześnie, ale zależy mi na reaktywowaniu numeru. Czy tamte inne umowy mogę opłacić w rozbiciu na raty (które DE facto są na raty), później? Tak, aby został aktywny znowu mój numer
Spróbuj uzgodnić powyższą sprawę, kontaktując się z Działem Windykacji Należności.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ŁUKASZ2332
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 lis 2023, o 12:03

Re: Reaktywacja numeru telefonu

Post autor: ŁUKASZ2332 »

Dzień dobry! Mam problem z przeniesieniem numerów po moim zmarłym tacie. Byłem w salonie plusa i chciałem przenieść na siebie dwa numery i jeden zamknąć, pani która mnie obsługiwała zamykając jeden numer zamknęła wszystkie trzy. Teraz jest problem z odzyskaniem tych numerów, zostałem poinformowany, że może to potrwać nawet dwa tygodnie. Czy jest jakaś możliwość żeby to przyspieszyć?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Reaktywacja numeru telefonu

Post autor: Basia_Plus »

Wtaj ŁUKASZ2332,
ŁUKASZ2332 pisze: 8 lis 2023, o 12:19 Teraz jest problem z odzyskaniem tych numerów, zostałem poinformowany, że może to potrwać nawet dwa tygodnie. Czy jest jakaś możliwość żeby to przyspieszyć?
do jakiej komórki zostało skierowane zgłoszenie czy podpisywana była umowa cesji?
Posiadasz numer zgłoszenia?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ŁUKASZ2332
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 lis 2023, o 12:03

Re: Reaktywacja numeru telefonu

Post autor: ŁUKASZ2332 »

W salonie plusa zgłosiłem że wszystkie abonamenty zostały zdezaktywowane i wypełniłem dokumenty o przywróceniu dwóch abonamentów na moje dane. Niestety nie posiadam numeru zgłoszenia.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Reaktywacja numeru telefonu

Post autor: Basia_Plus »

ŁUKASZ2332,

prześlij proszę opis sprawy wraz z numerami telefonów i danymi (imię i nazwisko) poprzez ten formularz. Następnie podaj tutaj numer zagadnienia, wówczas poprosimy o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ŁUKASZ2332
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 lis 2023, o 12:03

Re: Reaktywacja numeru telefonu

Post autor: ŁUKASZ2332 »

CASE/231108/1512 Zmiany na koncie
O ten numer chodzi?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Reaktywacja numeru telefonu

Post autor: Basia_Plus »

ŁUKASZ2332,
ŁUKASZ2332 pisze: 8 lis 2023, o 18:40 CASE/231108/1512
poprosiłam o udzielenie odpowiedzi na tę korespondencję.
ŁUKASZ2332 pisze: 8 lis 2023, o 18:40 O ten numer chodzi?
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ