Brak możliwości wykonywania połączeń - nieobsługiwana sim

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Izabela12
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2021, o 08:01

Brak możliwości wykonywania połączeń - nieobsługiwana sim

Post autor: Izabela12 »

Dzień dobry,
od wczoraj tj. 30.09.2021 od godz. 11 nie mam możliwości wykonywania połączeń/sms/mms/internet. W telefonie wyświetla się informacja o nieobsługiwanej karcie SIM. Mam 3 numery na abonament ABO L i tylko na jednym numerze wystąpił ten problem (przełożenie karty sim nie pomaga). Zgłoszenie reklamacyjne wysłane wczoraj w południe i niestety nic się nie dzieje od tego czasu - telefon bezużyteczny. Wieczorna wizyta w salonie Plusa również nie rozwiązała problemu. Wygląda na to, jakby mój jeden numer całkowicie wyleciał z sieci operatora, stał się nieaktywny po kilku latach. Nie można przez ten numer nawet zalogować się do aplikacji Iplus (na 2 pozostałe moje numery loguję się normalnie). Jak się zaloguje na drugi numer przez przeglądarke, to widać że na tym problematycznym numerze poznikały pakiety.
Pani w salonie Plusa, nawet nie widzi tego jednego problematycznego numeru - jest to numer widmo.
Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem, aby po kilku latach numer na abonament wyleciał z sieci? Czy ktoś jest w stanie przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji, żeby mieć aktywny telefon? Nr zgłoszenia reklamacyjnego to C00000001778588
Ostatnio zmieniony 1 paź 2021, o 09:04 przez Izabela12, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
imarcin0409
PlusManiak
Posty: 109
Rejestracja: 17 wrz 2021, o 22:10
Lokalizacja: /home

Re: Brak możliwości wykonywania połączeń - nieobsługiwana si

Post autor: imarcin0409 »

Podaj numer tego zgłoszenia, wtedy Specjaliści Plusa będą mogli przyspieszyć rozpatrzenie Twojej sprawy.
Pozdrawiam,
imarcin0409

Obrazek
Izabela12
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 1 paź 2021, o 08:01

Re: Brak możliwości wykonywania połączeń - nieobsługiwana si

Post autor: Izabela12 »

Dzięki, dodane do postu. Logując się przed chwilą do iPlus, widzę ze już całkowicie zniknął ten problematyczny numer (został odpięty od wspólnego konta, pomimo że był to numer wiodący dla wspólnego konta). Czyli z 3 numerów zostały tylko 2. Masakra...
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5187
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Brak możliwości wykonywania połączeń - nieobsługiwana si

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Izabela12,
Izabela12 pisze: Nr zgłoszenia reklamacyjnego to C00000001778588
poprosiłam o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi na podany numer zgłoszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ