Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

torre24,
torre24 pisze:Czy w tej chwili jest to także możliwe z zastrzeżeniem, że abonament nie może ulec zmianie?
podeślij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
arturo1132
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 10 cze 2014, o 15:16

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: arturo1132 »

Witam ponownie czy mógłbym prosić o ponowny kontakt ponieważ nie mogłem odebrać :(

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3124
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

Witaj arturo1132,

już zleciłam ponowny kontakt z Tobą.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Basia_Plus pisze:torre24,
torre24 pisze:Czy w tej chwili jest to także możliwe z zastrzeżeniem, że abonament nie może ulec zmianie?
podeślij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Pani Konsultantka zadzwoniła, poprosiłem o dzień do namysłu, mija drugi i kontaktu nie ma. Tragedia ten DUK.
333mateusz
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2018, o 19:47

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: 333mateusz »

Witam

Produkt główny tv czas do końca umowy 6 miesięcy (jutro mam zamiar złożyć wypowiedzenie), dodatkowo telefon 25zł (umowa była do 23.11). W punkcie zaproponowano mi przedłużenie 29/6 na tv za 125zł a telefon za 40 (na co na pewno się nie zgodzę). Jeżeli jednak przeniósłbym swoich rodziców (mają telefony na kartę w innej sieci) to abonament za telefony wyniósł by 50zł (umowa na 26 miesięcy). Moje pytanie brzmi czy mogę dostać coś więcej po złożeniu wypowiedzenia (chodzi o telefon)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

torre24,

przekazałam do konsultanta DUK prośbę o ponowny kontakt.

Witaj 333mateusz,
333mateusz pisze:czy mogę dostać coś więcej po złożeniu wypowiedzenia (chodzi o telefon)
trudno mi powiedzieć, czy oferta zmieni się po złożeniu wypowiedzenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Tytus7
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2018, o 10:19

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Tytus7 »

Witam
poprzez forum Plusa dnia 27.03.2018 r o 22.31, poprzez nick Salomon zapytałem Państwa o przedstawienie nowej oferty.
Następnego dnia podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem DUK została przedstawiona nowa oferta.
Z tego co pamiętam (zapisywałem sobie ważne dla mnie szczegóły oferty) przez pierwsze pół roku obowiązywania umowy miało być 30,00 zł a po upływie tego okresu 36,00 zł.
Niestety już została wystawiona druga FV na kwotę 40,00 zł brutto.
Złożyłem reklamację, jednakże uzyskałem informację, ze została rozpatrzona negatywnie. Podobno została nawet przesłuchana rozmowa. Czy mógłbym otrzymać zapis tej rozmowy, podczas której zostały przedstawione nowe warunki umowy???
Proszę powiedzieć, o co w tym chodzi, że najpierw jest przedstawiana telefonicznie oferta, a później gdy zostaje zawarta umowa nie jest to już respektowane to, co zostało ustalone podczas rozmowy.

Nie ukrywam, że rozważam opcję rozwiązania umowy i przeniesienia numeru do konkurencji.
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Basia_Plus pisze:torre24,

przekazałam do konsultanta DUK prośbę o ponowny kontakt.

Witaj 333mateusz,
333mateusz pisze:czy mogę dostać coś więcej po złożeniu wypowiedzenia (chodzi o telefon)
trudno mi powiedzieć, czy oferta zmieni się po złożeniu wypowiedzenia.
Proszę przekazać jeszcze raz. Nie mogłem rano odebrać, dostałem SMS-a żebym zadzwonił pod 2699, a tam automat mówi, żeby zadzwonić do BOK.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3124
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Tytus7,

opisz proszę sytuację poprzez ten formularz: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... contact_us (poza nr telefonu, zawrzyj w nim dane: imię i nazwisko oraz nr PESEL). Podaj mi potem numer zgłoszenia, a postaram się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi i rozwiązanie sprawy.

torre24,

już zleciłam ponowny kontakt konsultanta DUK.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zmirek1
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 9 cze 2015, o 09:22

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: zmirek1 »

Dzień dobry,

chciałbym przedłużyć umowę na jednym z posiadanych telefonów, potrzebuję nowego aparatu, ale warunki na stronie internetowej czy w salonie nie są zbyt zachęcające. Bardzo proszę o podesłanie formularza kontaktowego.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj zmirek1,
- podeślij mi swój numer telefonu wraz z numerem kontaktowym na adres specjalista_plus@plus.pl w temacie podając swój login oraz dopisek "FORUM".
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Właśnie przegapiliście w dniu dzisiejszym możliwość przedłużenia mojej umowy. Kupiłem telefon gdzie indziej bo ile można czekać na kontakt z DUK.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Doctor
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 24 cze 2014, o 08:06

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Doctor »

Niewiele straciłeś. Oferty przedłużający słabiutkie a telefony droższe niż w sklepie. To już nie te czasy gdy Plus mógł być konkurencyjny względem konkurencji.
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Zadzwoniła Pani wczoraj. Chciałem S8 - był za 1999 zł. Nie wziąłem, bo już go mam od poniedziałku z Orange za 1450 zł (abo 19,99 zł netto, przedłużenie).

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
dropssek
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 9 gru 2018, o 11:17

Przedłużenie umowy.

Post autor: dropssek »

Witam, postanowiłam napisać tutaj bo czekam na telefony i maile od dłuższego czasu i nic. Chciałabym skorzystać z ofert świątecznych, jednak umowa kończy się mi we wrześniu 2019. Wiem, że można zrobić to 8 miesięcy przed, ale chodzi o okres czy ilość pozostałych "rat" do spłacenia (jestem w abonamencie), w sensie czy jeśli zapłacę jedną fakturę do przodu jest możliwe wcześniejsze dostanie oferty ?
Druga sprawa, gdy przedłużam umowę wcześniej a zostaje mi 8 rat do spłacenia za obecny telefon to normalnie te raty spłacam dalej, muszę je uregulować przy podpisaniu kolejnej umowy czy jak to wygląda ?
I czy te 8 miesięcy przed końcem umowy tyczy się wszystkich klientów czy jest jakiś szczególny wymóg ? Ponieważ w między czasie chce przenieść swój numer na siebie (obecnie jest na rodzica, który w tej chwili posiada 2 numery).
Ostatnio zmieniony 10 gru 2018, o 09:18 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki- podobny temat.
ODPOWIEDZ