Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

Raczej nie bo kazdemu moga co innego zaoferowac...
Ale jak ich sie przycisnie to mozna wynegocjowac...

Ja 6 mies przed koncem zlozylem wypowiedzenie z koncem umowy bo BOK nic nie oferowal a DUK tez lipa a po jakims czasie konkretny gosciu dzwonil i skrocili mi umowe o 6 miesiecy i przeszla w nieoznaczony.
fl3ex
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 7 lis 2015, o 11:57

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: fl3ex »

largo pisze:Raczej nie bo kazdemu moga co innego zaoferowac...
Ale jak ich sie przycisnie to mozna wynegocjowac...

Ja 6 mies przed koncem zlozylem wypowiedzenie z koncem umowy bo BOK nic nie oferowal a DUK tez lipa a po jakims czasie konkretny gosciu dzwonil i skrocili mi umowe o 6 miesiecy i przeszla w nieoznaczony.
Składałeś wypowiedzenie z przeniesieniem numeru gdzieś czy "chciałeś" zamknąć numer?
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

Wypowiedzenie umowy tylko z zakonczeniem z dniem wygasniecia umowy lecz planowalem przejscie do plusha.

EDIT:
Pierwsze dawali mi to co na www czyli drozej i mniej niz mialem w umowie za co dziekowalem bo jako to rabat ze doplace do abo i strace na pakietach... pozniej juz troszke lepiej bylo z oferta lecz musial bym doplacac 5zl ale tez zrezygnowalem... Ostatni Pan konkret to co mialem plus nolimit mms dodatkowo i to TANIEJ o 5zl troche sie wachalem do dorzucil umowe na czas nieokreslony a stara umowe skroci mi o 6 miesiecy...

Wiec ugralem :
Skrocilem umowe o 6 miechow zaoszczedzile 5zl miesiecznie i mmsy dostalem bez limitow.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2018, o 13:23 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów pisanych jeden pod drugim. Chcąc uzupełnić swoją wcześniejszą wypowiedź, gdy brak nowych wpisów proszę używać opcji edycji posta (przycisk ZMIEŃ). Zwracam również uwagę na pkt 10 Reg. PF! Język polski kuleje.
pawelus222
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2018, o 10:54

Ogromne opóźnienia w dostawach paczek na przedłużenie umowy!

Post autor: pawelus222 »

Witam. Co się dzieje? Zamówienie złożone 10 sierpnia 2018 (zostałem podczas składania poinformowany że jest przeniesienie magazynu firmy TNT) zapewniony zostałem też że paczkę z telefonem na przedłużenie umowy dostanę 22 sierpnia 2018 w godzinach 10-15. Dzwonię do Biura Obsługi Klienta i dostaję informację że termin został zmieniony i nie wiadomo kiedy paczkę dostanę. Szczerze powiedziawszy to raczej już zrezygnuję z tego przedłużenia umowy i zmienię sieć na inną bo podejście do sprawy jest nieprofesjonalne, żeby człowiek czekał prawie dwa tygodnie na przesyłkę, a teraz nie wiadomo kiedy ona będzie (o ile będzie). Jestem bardzo zawiedziony!!!
Ostatnio zmieniony 22 sie 2018, o 13:10 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki- podobny temat.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj pawelus222,

przepraszam za napotkane niedogodności. Czy otrzymałeś wiadomość SMS z nowym terminem dostarczenia przesyłki?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zoom75
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 30 maja 2016, o 11:56

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: zoom75 »

Witam,

skończyła mi się umowa na abonament rodzinny (99zł) i myślę nad przedłużeniem umowy. Mam dodatkowo LTE domowy (-50%) i CP (-19zł) w SmartDom. I tu nasuwa się kilka pytań:

Jeśli abonament rodziny to pierwsza usługa nie rabatowana to przy nowej umowie nie tracę zniżek w SmartDom na inne usługi?
Propozycja ze strony www na abonament to 60 zł na 3 numery lub 75 na 4 numery ( niestety mniej internetu), czy jest szansa na lepsze warunki z DuK? Chodzi mi szczególnie o jakiś okres promocyjny lub coś dodatkowego.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

Witaj zoom75,

jeśli sobie życzysz, to zlecę kontakt konsultanta DUK w sprawie warunków nowej oferty i ewentualnych zniżek. Prześlij mi proszę numer telefonu, którego dotyczy zgłoszenie na adres specjalista_plusa@plus.pl. W temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Focus
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 7 maja 2016, o 12:39

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Focus »

mógł by ktoś podać nr tel do DUK ?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Focus,
Focus pisze:mógł by ktoś podać nr tel do DUK ?
numer do Działu Utrzymania Klienta to 2699 lub 601102699. Jeśli chciałbyś, aby konsultant do Ciebie oddzwonił podeślij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zoom75
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 30 maja 2016, o 11:56

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: zoom75 »

Marta_Plus pisze:Witaj zoom75,

jeśli sobie życzysz, to zlecę kontakt konsultanta DUK w sprawie warunków nowej oferty i ewentualnych zniżek. Prześlij mi proszę numer telefonu, którego dotyczy zgłoszenie na adres specjalista_plusa@plus.pl. W temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Niestety odrzuca mi wiadomości do Pani.
Może wiadomość prywatna ?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

zoom75,

proszę spróbuj jeszcze raz wysłać wiadomość pod adres: specjalista_plus@plus.pl..
zoom75 pisze:Może wiadomość prywatna ?
Przepraszam za utrudnienia, ale obecnie ta opcja kontaktu nie jest dostępna.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
gienek
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 9 lip 2013, o 18:44
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: gienek »

Dzień dobry.
Jestem w programie SD. Produktem uprawniającym jest TV w CP - 60zł. Druga usługa to abonament telefoniczny w Plusie 69.90 rabatowany o połowę więc płacę ok 35 zł. Trzecia usługa, to internet LTE za 1 zł ( w tym miesiącu umowa na internet przeszła na czas nieokreślony).
Było kilka kontaktów mailowych, sms-owych, pocztowych z Plusa. Dzisiaj zadzwonił Pan z DUK. Zaoferował mi przedłużenie umowy na telefon i internet. Abonament telefoniczny w tej samej cenie, nadal rabatowany o 50%, z tym że zamiast dotychczasowych 5GB internetu dostałbym 12GB. Trzecia umowa (internet) nadal pozostałaby bez zmian, czyli opłata wynosiłaby 1zł.
Czy faktycznie nadal są takie umowy? Czyli drugi produkt za pół ceny, a trzeci za złotówkę?
Pytam, bo ciężko się połapać w tych nowych regulaminach ;) Na razie mam się zastanowić nad propozycją z DUK. ;-)
Pozdrawiam Gienek.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj gienek,
gienek pisze:Trzecia umowa (internet) nadal pozostałaby bez zmian, czyli opłata wynosiłaby 1zł.
Czy faktycznie nadal są takie umowy? Czyli drugi produkt za pół ceny, a trzeci za złotówkę?
rabat na umowie internetowej zostanie zachowany, dopóki nie podpiszesz aneksu do umowy dla tego numeru.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
gienek
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 9 lip 2013, o 18:44
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: gienek »

Basia_Plus pisze:Witaj gienek,

rabat na umowie internetowej zostanie zachowany, dopóki nie podpiszesz aneksu do umowy dla tego numeru.
Dzięki Basia_Plus . Czyli przykładowo mogę przedłużyć umowę na abonament telefoniczny z rabatem 50%, a umowy na internet "nie ruszać" i pozostanie na czas nieokreślony za 1zł ? Dobrze zrozumiałem?
A co jeśli nie przedłużę umowy na abonament telefoniczny i ona też przeszłaby na czas nieokreślony? Nadal płaciłbym połowę abonamentu?
maxx95
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:39

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: maxx95 »

Witam, jeżeli nie przedłuże wygasającej umowy to przechodzi ona wtedy na czas nieokreślony, i jaki jest w tym momencie okres wypowiedzenia?
ODPOWIEDZ