Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
cedero
Szalony PlusManiak
Posty: 242
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 mar 2013, o 11:35

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: cedero »

Mam obecnie umowę na czas nieokreślony, zaczyna mi brakować internetu w paczce obecnej taryfy, można prosić o kontakt kogoś z DUK?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

cedero,

prześlij proszę numer telefonu, którego dotyczy sprawa (+ewentualny numer kontaktowy) na adres specjalista_plus@plus.pl"target="_blank
W temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika. Wówczas zlecę kontakt konsultanta DUK w sprawie przedstawienia oferty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: lodyga »

Joanna_Plus pisze:Witaj lodyga :-),
lodyga pisze:Podpisałam umowę z Plushem na abo L na czas nieokreslony 34.99 - 10 zł czyli 24.99
Jak długo posiadasz tę umowę na tym numerze?

Chyba jakos od wrzesnia 2019
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Imler
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2015, o 11:57

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Imler »

W chwili obecnej posiadam w Plusie abonament na telefon komórkowy (sieć rodzinna - 3 numery) za 99,99zł miesięcznie. Umowa ta od dłuższego czasu jest już na czas nieokreślony, dodatkowo jest ona umową uprawniającą w SmartDom 1.

Dodatkowo posiadam jako drugi produkt telewizję w Cyfrowym Polsacie (produkt drugi) już w ramach SmartDom 4 z rabatem 25zł. Tej umowie niedługo kończy się czas oznaczony.

Jako trzeci produkt posiadam internet mobilny w Plusie w SmartDom 1 z rabatem 48,90zł. Ta umowa też jest już na czas nieokreślony.

Byłabym zainteresowana przedłużeniem pierwszej umowy na telefon, lecz interesuje mnie obniżenie kwoty przy jednoczesnym zachowaniu zniżek SmartDom na pozostałych umowach. W chwili obecnej kwota prawie 100zł za 3 numery nie jest już w żaden sposób dla mnie atrakcyjna, biorąc pod uwagę oferty innych operatorów.

Proszę o kontakt kogoś z Działu Utrzymania Klienta w celu przedstawienia oferty. Na adres specjalista_plus@plus.pl"target="_blank"target="_blank wysłałam też wiadomość ze swoim nickiem na forum oraz numerem telefonu.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

Imler,
Imler pisze:Proszę o kontakt kogoś z Działu Utrzymania Klienta w celu przedstawienia oferty. Na adres specjalista_plus@plus.pl"target="_blank"target="_blank"target="_blank wysłałam też wiadomość ze swoim nickiem na forum oraz numerem telefonu.
Dziękuję bardzo - wiadomość dotarła. Przekazałam sprawę do naszego konsultanta DUK.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mindcrasher
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Rejestracja: 26 sie 2014, o 10:29

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: mindcrasher »

Również wysłałem zgłoszenie. Od dłuższego czasu mam starą umowę na czas nieokreślony i chciałbym mieć lepsze warunki, ale oferta przedłużeniowa jest dla mnie słaba, szczególnie w porównaniu z tym, co oferuje Plush, który również przecież należy do Plusa.
ecc88
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: ecc88 »

Dzień dobry wysłałem zgłoszenie na specjalista_plus@plus.pl"target="_blank, proszę o realizację.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

lodyga,

taka oferta będzie przygotowana dla Ciebie, jeśli staż w aktualnej umowie wyniesie 18 miesięcy. Zapraszam zatem do kontaktu w nieco późniejszym terminie.

Witaj mindcrasher, ecc88,

dziękuję za wiadomości - sprawdźcie proszę pocztę. :->
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Grzesiek.N
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 wrz 2020, o 08:02
Lokalizacja: Czerwieńsk

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Grzesiek.N »

Witam jestem w sieci Plus już kilkanaście lat, umowa kończy się 21.11.2020 obecna oferta przedłużenia umowy jest pisząc wprost śmieszna. Obecnie posiadam taryfę Ja+49,99 płacę co miesiąc za nią 40 zł w pakiecie mam 7GB internetu oraz rozmowy i sms bez limitu. Obecnie widzę ofertę za 40zl gdzie jest 4GB internetu czyli za tą cenę dostaję jeszcze mniej.

Zgłoszenie wysłane również na podany adres e-mail.
bartek1985
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 8 lip 2016, o 18:36

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: bartek1985 »

zadzwoniła do mnie pani i zaproponowała abonament (12 gb i no limit)) na 16 miesięcy przez pierwsze 6 miesięcy płacę 40 zł a pozostałe 50 zł , ale tak sobie to przemyślałem na spokojnie i doszedłem do wniosku że jednak jest to słaba oferta i chcę odstąpić od umowy czy można to zrobić przez e-maila albo telefonicznie czy trzeba iść do punktu
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Grzesiek.N,
Grzesiek.N pisze:Zgłoszenie wysłane również na podany adres e-mail.
podaj proszę numer zgłoszenia.

bartek1985,
bartek1985 pisze:chcę odstąpić od umowy czy można to zrobić przez e-maila albo telefonicznie czy trzeba iść do punktu
w celu odstąpienia od umowy należy wypełnić formularz oświadczenia, który masz w dokumentacji i wysłać go na adres: ul. Konstruktorska 4, 02-673 Warszawa, mailowo: bok@plus.pl"target="_blank lub w punkcie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Grzesiek.N
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 wrz 2020, o 08:02
Lokalizacja: Czerwieńsk

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Grzesiek.N »

[#1718382] taki numer jest w otrzymanym e-mailu.

Dzwonił już przedstawiciel z identyczną ofertą jak na stronie internetowej, zostaje chyba jedynie złożyć rezygnację. Ale i tak dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Grzesiek.N,

dziękuję za informację.
Jeśli chciałbyś, aby konsultant DUK ponownie się z Tobą skontaktował to daj nam znać.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
blend
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 9 wrz 2020, o 12:30

Plus abo 70 zl - HBO GO

Post autor: blend »

Witam.
Przedłużałem umowę na pakiet za 70 zł z HBO GO.

Dlaczego mam jakiś limit 5GB na ten właśnie pakiet?
Mógłby mi ktoś to wyjaśnić?
Rozumiem, że te 5GB jest tylko na korzystanie z telefonu z plusa. A nieograniczony dostęp do HBO GO będzie przy światłowodzie np. w Smart TV, itp. Zgadza się?
Bo czytam ten regulamin i nie mogę zrozumieć tego HBO GO 5 GB pakiet danych promocja.

Drugie pytanie to czemu w pakiecie za 70 zł mam 12 GB a nie 24? Jakiś błąd? W aplikacji mi pisze pakiet danych 12GB a nie 24GB jak mam w umowie napisane...
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2020, o 13:47 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono wątki -podobny temat.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj blend,

z pozycji forum nie mamy wglądu w konto numeru. Opisz proszę sprawę i wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) prześlij przez ten formularz. Nasi pracownicy zweryfikują wówczas sytuację. Jeśli podasz nam numer zgłoszenia postaramy się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ