Przejście z play do plusa

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Gryzzli
Starszy Plusmaniak
Posty: 194
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 sty 2013, o 20:47
Lokalizacja: Warszawa - centrum

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: Gryzzli »

Żadna sieć nie wpadła jeszcze na pomysł (tu sugestia dla plusa) aby udostępnić przejście od innego operatora opłacając umowną kare klientowi ale po przeniesieniu numeru rozdzielić ów kare na np:24 miesiące i doliczyć klientowi do rachunku za abonament.Minusem takiego rozwiązania byłoby właśnie możliwość przejścia tylko na abonament bo mix ma stałą kwote o pre-paidzie nie wspominając.
Obrazek
obcypowraca

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: obcypowraca »

W takim przypadku niezbędne byłyby między-operatorskie umowy biratelarne, na co się nie zanosi.
Awatar użytkownika
mirasjohny
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 29 mar 2013, o 15:38

kiedy aktywuja mi karte

Post autor: mirasjohny »

Witam 25/03 przywieziono mi umowę i tel. taryfa OMG 49,90 dla przenoszących numer do tej pory nie aktywowano mi karty a najśmieszniejsze jest że karta z numerem który ma być przeniesiony zwyczajnie mi padła i nie widzi jej w ogole tel., a ten numer jest podany jako kontaktowy. Czy da się jakoś przyspieszyć aktywację, bo nie chce mi się inwestować w numer prepaid skoro skusiłem się na abonament? Trochę dziwne to jest że tyle trzeba czekać na aktywację.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: kiedy aktywuja mi karte

Post autor: Dominik_Plus »

Możesz podać trochę więcej informacji?
- z jakiej sieci przenosisz numer;
- na kiedy był wyznaczony termin przeniesienia numeru;
- czy przeniesienie jest z numerem tymczasowym;
- w jakim trybie jest realizowane przeniesienie.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Awatar użytkownika
mirasjohny
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 29 mar 2013, o 15:38

Re: kiedy aktywuja mi karte

Post autor: mirasjohny »

-numer przenoszony z play prepaid zarejestrowany
-nie mam okreslonej daty przynajmniej nie zauwazylem w umowie
-tak mam przyznany numer tymczasowy
-tego nie wiem dostalem umowe ,tel i num tymczasowy od kuriera to wszystko
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: kiedy aktywuja mi karte

Post autor: Dominik_Plus »

Prześlij mi w takim razie numer przenoszony i tymczasowy przez ten formularz. Postaram się to ustalić.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Awatar użytkownika
mirasjohny
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 29 mar 2013, o 15:38

Re: kiedy aktywuja mi karte

Post autor: mirasjohny »

wyslalem pw ale wiadomosc wyslana pokazuje mi w katalogu do wyslania wiec nie wiem czy doszlo
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: kiedy aktywuja mi karte

Post autor: Dominik_Plus »

Podałem Ci zły link, przepraszam.

Wyślij mi przez TEN LINK.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Awatar użytkownika
mirasjohny
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 29 mar 2013, o 15:38

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: mirasjohny »

spoko kazdemu sie moze zdarzyc :) juz wyslalem
Awatar użytkownika
mirasjohny
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 29 mar 2013, o 15:38

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: mirasjohny »

Dalej od 25/03 nic się nie dzieje kurier zabrał ze sobą dokumenty i do tej pory zero aktywacji. Dzwonienie, pisanie co się dzieje z tą aktywacją i za każdym razem inna informacja. Minął już tydzień, a ja dalej siedzę z nieaktywnym numerem; przecież dokumenty zwrotne na pewno otrzymaliście na następny dzień chyba, że ci kurierzy robią wycieczki po całym kraju. Muszę się napraszać o tę aktywację jak głupi. Już mam dosyć, wyczytałem w regulaminie, że mogę odstąpić od umowy jeśli aktywacja nie odbyła się do 7 dni i zastanawiam się nad tym bardzo poważnie.
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2013, o 15:15 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Reg. PlusForum pkt 10 - poprawną pisownię wyróżniono.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: Dominik_Plus »

Jeszcze to wyjaśniam. Jutro powinienem mieć informację, co się stało, że tak długo czekasz na aktywację.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Awatar użytkownika
mirasjohny
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 29 mar 2013, o 15:38

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: mirasjohny »

Jak jutro dalej nie będzie aktywacji to zamawiam kuriera na środę i odstępuje od umowy nie będę więcej czekać moja cierpliwość się już wyczerpała i jeszcze będę musiał czekać na przeniesienie numeru. Nauczyłem się w życiu że jak coś sprawia problemy od początku to lepiej sobie odpuścić bo później może być tylko gorzej.
Awatar użytkownika
mirasjohny
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 29 mar 2013, o 15:38

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: mirasjohny »

w końcu aktywowali kartę oby nie miał z wami więcej przygód tego typu dziękuje za pomoc
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z play do plusa

Post autor: Dominik_Plus »

Przepraszam Cię za te utrudnienia. Mam nadzieję, że dalej umowa będzie już przebiegała bez takich przygód.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
ozoszki
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 16:44

wciąż nieaktywny numer

Post autor: ozoszki »

Witam, mam nadzieję na szybką pomoc. Opiszę mój problem. W dniu 1.03.2013r. w salonie Plus w Bytomiu przy ul. Gliwickiej zleciłem przeniesieni dwóch moich numerów z sieci Play do Plus, z zastrzeżeniem, że pierwszy z nich 507 179 111 przeniesiony zostanie z dniem 1.04.2013r., drugi 792393882 z dniem 1.10.2013r. czyli zgodnie z zakończeniem umów u operatora sieci Play. Do sieci Play skierowałem stosowne pisma i otrzymałem pisemne potwierdzenie, że oba wskazane numery przeniesione zostaną we wskazanych terminach. W dniu 1.04.2013r. okazało się, że numer 792 393 882 został przeniesiony i aktywowany w sieci Plus, natomiast numer 507 179 111 nie został aktywowany do teraz. Podczas rozmów z obsługą klienta zapewniano mnie, że numer lada chwila zostanie aktywowany, przy czym nikt nie potrafi wyjaśnić jak doszło do przedwczesnego przeniesienia numeru 792 393 882. Również w salonie przy ul. Gliwickiej w Bytomiu nie udało mi się uzyskać jakichkolwiek sensownych informacji poza zapewnieniami, że zajęto się tym problemem. Niemożność posługiwania się numerem skutkuje bardzo poważnymi problemami w pracy i życiu prywatnym, nie wspomnę już na jaką opinię pracuje sobie sieć Plus.
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2013, o 17:29 przez Dominik_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie do istniejącego już wątku.
ODPOWIEDZ