Abonament, a zniżka 50% niepełnosprawności

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Abonament, a zniżka 50% niepełnosprawności

Post autor: Magda_Plus »

borsuk_20 dziękuję za Twoją sugestię.
Może jednak pomyślisz, o ofercie pozwalającej Ci na skorzystanie z opcji 50 % zniżki na abonament dla numeru abonamentowego, w momencie kiedy podpiszesz drugą umowę w Plusie na Internet mobilny.
Szczegóły oferty znajdują się na stronie http://www.plus.pl/indywidualna/Aboname ... Smartfony/
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
borsuk_20
PlusManiak
Posty: 135
Rejestracja: 8 sty 2013, o 10:13

Re: Abonament, a zniżka 50% niepełnosprawności

Post autor: borsuk_20 »

@Magda_Plus: Kiedy mam mixa, a nie opłaca mi się brać drugi numer z Plusa po to, żeby obiżyć o te 50%.
Poza tym nie bardzo z tego linku zrozumiałem. Czyżby obniżony zostaje abo i internet np z 50 abo na 25 zł, a internet np ze 119.90 zł na jakieś 60-kilka zł?
Jeśli tak to fajnie ale jak mówie nie opłaca mi się brać drugi numer tej samej sieci. Bez sensu
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Abonament, a zniżka 50% niepełnosprawności

Post autor: Ewa_Plus »

borsuk_20 - jako Abonent Plus Mix możesz podpisać umowę w ofercie na Plus Internet i skorzystać z rabatu na abonament przewidzianej dla stałych klientów. Poniżej wymieniam abonamenty, dla których dostanie się zniżkę:
internet 3 GB - cena standardowa: 29,90 zł -> po zniżce: 24,90 z (rabat 5 zł)
internet 10 GB - cena podstawowa: 49,90 zł -> po zniżce: 39,90 zł (rabat 10 zł)
internet 15 GB - cena podstawowa: 59,90 zł -> po zniżce: 49,90 zł (rabat 10 zł)
internet 20 GB - cena podstawowa: 79,90 zł -> po zniżce: 64,90 zł (rabat 15 zł)
internet 25 GB - cena podstawowa: 99,90 zł -> po zniżce: 84,90 zł (rabat 15 zł)
internet 25 GB plus - cena podstawowa: 119,90 zł -> po zniżce: 104,90 zł (rabat 15 zł)

Regulamin tej promocji jest tutaj
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
borsuk_20
PlusManiak
Posty: 135
Rejestracja: 8 sty 2013, o 10:13

Re: Abonament, a zniżka 50% niepełnosprawności

Post autor: borsuk_20 »

Ewa_Plus: To ja już znam i takie rabaty nie zrobiły na mnie wrażenia :)
Jednak wolę mieć te 50% zniżki ale niestety muszę odczekać bardzo długi czas. No chyba, że moja mama będzie podpisywać nową umowę abo firmowe to się pomyśli o jakże głośno promowanej przez Plusa obniżce 50% przy podpisywaniu abo na fona i internet.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Abonament, a zniżka 50% niepełnosprawności

Post autor: Magda_Plus »

borsuk_20: dzięki za sugestię. Gdybyś miał jedynie 10 zasileń do końca lub mniej, wówczas oferta, o której wcześniej pisałam byłaby możliwa do zrealizowania.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
borsuk_20
PlusManiak
Posty: 135
Rejestracja: 8 sty 2013, o 10:13

Re: Abonament, a zniżka 50% niepełnosprawności

Post autor: borsuk_20 »

Niestety mam 38 doładowań i niestety tutaj dałem się wkopać :)
Zerwałbym umowę obecną po to żeby mieć nową na lepszych waunkach no ale mnie nie stać na arę umowną wynoszącą bodajże 600 zł.
Ktoś mi zafunduje? (żart) XD
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Abonament, a zniżka 50% niepełnosprawności

Post autor: Ewa_Plus »

borsuk_20 - tak to już jest z promocjami, że nie zawsze pojawiają się w czasie, w którym nam by najbardziej odpowiadało... niewykluczone, że jak już będziesz bliżej końca umowy, to pojawi się inna podobna promocja, albo nawet jeszcze lepsza ;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
borsuk_20
PlusManiak
Posty: 135
Rejestracja: 8 sty 2013, o 10:13

Re: Abonament, a zniżka 50% niepełnosprawności

Post autor: borsuk_20 »

Ewa_Plus: Mam taką nadzieję chociaż szkoda, że Plus nic nie robi z Mixami np jakieś nowe fajne taryfy i do tego opłacalne bo jak teraz tak sę przypatrzeć ofertom to Abo się bardziej opłaca na tę chwilę obecną
widex1986
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2013, o 10:48

Re: Abonament, a zniżka 50% niepełnosprawności

Post autor: widex1986 »

Witam!

Mam abonament 100 zł plus pakiet internetowy 20 zł po zniżce 50 % ( ze względu na wadę słuchu) płacę średnio ponad 70 zł i mój staż w plusie chyba ponad 6 lat oraz na początku lipca podpisałem nową umowę Internet Mobilny za 119 zł po zniżce 15 zł za to że mam telefon w plusie. to w sumie płacę średnio telefon plus internet mobilny ponad 175 zł miesięczne a nie długo skończy mi umowa ( za 2 miesiące) na telefon, chciałbym mieć smartfona Sony Xperia Z ze względu na pokonanie barier komunikacji bo ma dobrą widerozmowę i można załatwić sprawy urzędowe przez telefon. Oferta masz smartfon za 84 zł plus pakiet 20 zł to około 105 zł po rabacie wychodzi 62 zł oraz mam internet mobilny to w sumie około 170 zł miesięczne czy mogę liczyć na zniżkę telefonu bo w tej w chwili kosztuje 1 479,00 zł i chciałbym kupić telefon za około 500 zł albo jeśli to niemożliwe to składam wypowiedzenie. cena telefonu w Plusie jest trochę śmieszna tyle samo co na Allegro za 1500 zł bez abonamentu.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2013, o 11:13 przez Ewa_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunełam zdublowany post
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Abonament, a zniżka 50% niepełnosprawności

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj widex1986,

czy jest jakaś możliwość kontaktu telefonicznego z Tobą? Jeśli tak, to podeślij mi proszę swój numer telefonu: formularz

borsuk_20 - dziękuję za sugestie. Nowa taryfa w Plusie Mix pojawia się zwykle raz w roku, tak więc całkiem możliwe że na wiosnę coś nowego będzie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
widex1986
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2013, o 10:48

Re: Abonament, a zniżka 50% niepełnosprawności

Post autor: widex1986 »

Jest jeden problem :( moja wada słuchu nie pozwala na komunikowanie rozmowy głosowej czyli zostanie tylko kontakt elektroniczny emaile, gg.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Abonament, a zniżka 50% niepełnosprawności

Post autor: Ewa_Plus »

widex1986 - w Twoim imieniu może rozmawiać inna osoba, wystarczy że będzie znała Plus Kod 5 (Twoje hasło). Po takiej rozmowie, Dział Utrzymania Klienta będzie dopiero mógł wysłać ofertę na adres e-mail.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
m-a-t
PlusManiak
Posty: 117
Rejestracja: 23 lut 2015, o 14:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zniżka 50% na abonament dla osoby z I grupą

Post autor: m-a-t »

Witam, kiedyś Plus miał ciekawą ofertę, oferowaliście 50% zniżki na abonament przez całą umowę. I teraz moje pytanie: czy w tych nowych taryfach też to jest? Konkretnie chodzi mi o abonament za 69,99 zł, gdzie wszystko mam bez limitu. I teraz jeszcze drugie pytanie, jak to jest z tym internetem lte bez limitu? Czy po umownych 10 gb LTE działa wolniej ale jest bez limitu, czy działa na pełnej prędkości cały czas, a może jeszcze jakoś inaczej? PS, numer o który mi chodzi był kiedyś w plusie, potem został przeniesiony i teraz ma być w Plus bo inna sieć nie spełniła oczekiwań.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2016, o 15:10 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Abonament, a zniżka 50% niepełnosprawności

Post autor: Magda_Plus »

m-a-t w przypadku taryf "Ja+..."dostaniesz zniżkę 50 % na abonament oraz opłatę aktywacyjną, w przypadku przedstawienia odpowiednich uprawnień.
m-a-t pisze: I teraz jeszcze drugie pytanie, jak to jest z tym internetem lte bez limitu? Czy po umownych 10 gb LTE działa wolniej ale jest bez limitu, czy działa na pełnej prędkości cały czas, a może jeszcze jakoś inaczej?
Usługa „Nielimitowany Internet LTE" pozwala na nielimitowany dostęp do transmisji danych w technologii LTE na terenie kraju z maksymalną prędkością pobierania danych wynoszącą 512 kb/s po przekroczeniu limitu transmisji
danych wynikającego z wielkości posiadanego przez klienta pakietu internetowego Non Stop. Abonent może korzystać z usługi „Nielimitowany Internet LTE” przez całą dobę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mmagmowa
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2018, o 20:12

Abonament, a zniżka 50% niepełnosprawności

Post autor: mmagmowa »

Dzień dobry,
planuję przenieść numer do Plusa i skorzystać ze zniżki na abonament 50 złotych.
W orzeczeniu o niepełnosprawności mam symbol 10-N, 5-R - narząd ruchu i choroba neurologiczna.
W salonie nie są jednak pewni, czy mogę się starać o ulgę, ponieważ nie ma w orzeczeniu wzmianki o zaburzeniach mowy, którą de facto mam i wynika ona z choroby neurologicznej.
Czy ktoś potrafi mi powiedzieć co w takiej sytuacji?
I czy jeśli nawet otrzymam ten obniżony abonament, to będę mieć dostęp np. do Ipli, która jest obecnie w ofercie abonamentu?
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2018, o 09:56 przez Marta_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie - przeniesienie postu do wątku z poruszonym tematem.
ODPOWIEDZ