Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeniami

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
kaska251
Starszy Plusmaniak
Posty: 185
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 lut 2014, o 09:58

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: kaska251 »

Michał_Plus pisze:kaska251, w tym wypadku sugeruję złożyć odwołanie od decyzji, tym samym kanałem.
Byłam dzisiaj osobiście w Plusie chciałam złożyć odwołanie to powiedzieli że reklamacja sprawa jest zamknięta i nie można się odwołać☹
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5187
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: Basia_Plus »

kaska251,

jeśli odpowiedź, którą otrzymałaś z Departamentu Reklamacji budzi Twoje wątpliwości, możesz kontynuować sprawę za pomocą tego formularza. Prześlij proszę opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko oraz numer PESEL).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lodzik66
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 sty 2021, o 17:33

Poprawa zasięgu

Post autor: lodzik66 »

Czy jest szansa na poprawe zasięgu w mjsc 51-361 Wilczyce k /Wrocławia
Aktualnie to totalna tragedia aby dobrze rozmawiać trzeba przełaczać na 2G
A mamy już 2021 rok
A o korzystaniu z internetu osobną kartą SIM to zapomnij !!!
place co miesiac ponad 250 zl za 4 numery w tym 1 karta SIM Internet z której nie korzystam bo się nie da - chetnie bym się tego wypisał bo totalnie nie można korzystać w tel lokalizacji a co miesiac 70 zł leci na konto PLUS i to jeszcze przez 30 miesięcy . !!!
Ostatnio zmieniony 8 sty 2021, o 18:21 przez Michał_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5500
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: Michał_Plus »

lodzik66, BT34181 planowane jest dodanie sektorów dla L1800 i L2600 w marcu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lodzik66
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 sty 2021, o 17:33

Re: Poprawa zasięgu

Post autor: lodzik66 »

Michał_Plus pisze:lodzik66, BT34181 planowane jest dodanie sektorów dla L1800 i L2600 w marcu.
lodzik66 pisze:Czy jest szansa na poprawe zasięgu w mjsc 51-361 Wilczyce k /Wrocławia
Aktualnie to totalna tragedia aby dobrze rozmawiać trzeba przełaczać na 2G
A mamy już 2021 rok
A o korzystaniu z internetu osobną kartą SIM to zapomnij !!!
place co miesiac ponad 250 zl za 4 numery w tym 1 karta SIM Internet z której nie korzystam bo się nie da - chetnie bym się tego wypisał bo totalnie nie można korzystać w tel lokalizacji a co miesiac 70 zł leci na konto PLUS i to jeszcze przez 30 miesięcy . !!!
Czy poprawi się zasieg dla lokalizacji ul.Brzozowa ?? 51-361 Wilczyce
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5500
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: Michał_Plus »

lodzik66, dodanie tych sektorów powinno polepszyć jakość korzystania z usług w lokacji Brzozowa
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dominik3376
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2021, o 19:40

Internet

Post autor: dominik3376 »

Dzień dobry , chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z nadajnikami w miejscowości Dębe Wielkie gm. Dębe wielkie i Rzakta gm. Wiązowna czy są przeciążone czy nie , i czy z nich internet w miejscowości Teresław by działał super. Wiem że w Rzakcie jest nadajnik które jest objęty sieciom 5G i czy w m. Teresław się taka pojawi ponieważ chciałbym wziąć internet z sieci Plus .
Ostatnio zmieniony 18 sty 2021, o 11:46 przez Marta_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przenieisneie postów do wątku o poruszanej tematyce.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1245
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Internet

Post autor: zbych_in_flames »

W Dęby Wielkie Plus nie ma stacji, najbliższy jest w Brzezinach
dominik3376 pisze:czy są przeciążone czy nie , i czy z nich internet w miejscowości Teresław by działał super.
.
Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na takie pytanie, a patrząc na poprzednie poty na forum to specjaliści plusa tez nie udzielają takich informacji. To najlepiej sprawdzić samemu, kup prepaid wsadź w telefon i przetestuj. Patrząc na odległość do stacji Rzatka pewnie będzie potrzebna antena zewnętrzna.
dominik3376
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2021, o 19:40

Re: Internet

Post autor: dominik3376 »

Nawet patrząc na odległość do Brzezin internet słabo by działał , a jęsli chodzi o Rzaktę to jest zdecydowanie bliżej ten nadajnik .Ogolnie mówiąc mam abonament w plusie już kilka lat i sygnał od jakegoś czasu się bardzo dużo polepszył . A że obecny mój internet słabo działa więc zastanawiam się na zmianę na Plusa .
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: Ewa_Plus »

dominik3376,
- jak wspomniał zbych_in_flames, najlepiej przetestować to na jakimś starterze. Weź też pod uwagę, że o rożnych porach dniach sieć może być mniej lub bardziej przeciążona.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Freek
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2021, o 14:31

Brak prądu brak zasięgu.

Post autor: Freek »

Witam mieszkam w okolicy wierzy dokładne zlokalizowanie wierzy to miejscowość Kopciowka gmina Suchowola. Podlaskie powiat Sokolski. Gdy nie ma pradu nie ma zasięgu nie można się z nikim skontaktować wiadomo telefony alarmowe działają ale to nie zalatwia wszystkich spraw. Mamy od wczoraj częste awarie prądu czy nie macie tam agregatu ?
Ostatnio zmieniony 26 sty 2021, o 15:24 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono wątki -podobny temat.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj Freek,
- potwierdzam problem na stacji BT13196. Najprawdopodobniej uszkodzony termostat. Technicy już działają.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
xcyz98
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2021, o 16:52

Poważny brak zasięgu

Post autor: xcyz98 »

Moja rodzina od kilku lat ma abonament w plusie. Nigdy nie było problemów z zasięgiem, ale od prawie roku to tragedia. W mieszkaniu jak i na podwórku nie mamy go w ogóle, albo trzeba chodzić po całym podwórku i go szukać albo siedzieć totalnie bez kontaktu. Moi rodzice są już starszymi osobami i gdyby coś się stało nie mogliby nawet wezwać pomocy, bo zasięgu brak. Sprawa była już zgłaszana do plusa - odpisali, że faktycznie w mojej miejscowości jest za mało anten a za dużo użytkowników, jest przeciążenie i nic nie mogą na to poradzić (XDDD). Czyli wychodzi na to, że muszę płacić rachunki za usługi z których nie mogę skorzystać nie z własnej winy i na dodatek mam siedzieć bez kontaktu ze światem przez rok? (W przyszłym roku niby planowane jest dołożenie jednej anteny... Ale to dopiero plany).
Można to jakoś załatwić nie zrywając umów? To trochę przesada, że plus nie chce z taką sprawą nic zrobić a ja nie mogę zerwać umowy, bo będę musiała płacić karę.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2021, o 17:11 przez Marta_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesienie postu do wątku o poruszanej tematyce. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź proszę, czy jest już taki utworzony i tam kieruj zapytanie.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5500
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: Michał_Plus »

xcyz98, podaj dokładną lokalizację w jakiej występują utrudnienia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
xcyz98
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2021, o 16:52

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: xcyz98 »

Michał_Plus pisze:xcyz98, podaj dokładną lokalizację w jakiej występują utrudnienia.
Świerszczów, pow. Hrubieszów
ODPOWIEDZ