Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeniami

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
domiplus
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2018, o 18:00

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: domiplus »

edi_mun Z jednej strony na pewno racja, gdzie ktoś ma problem z zasięgiem to dostaje odpowiedź, że nie planują nowych nadajników, przez co ludzie od nich uciekną, Majewski swoimi dyrdymałami nie będzie w stanie zatrzymać ludzi, którzy nie mają zasięgu.
Z drugiej jednak strony odległość od nadajnika do mojego domu nie jest duża a do tego praktycznie czysty, całkowicie płaski teren, więc zasięg powinien być dobry, a skoro są takie problemy to chyba coś musi być na rzeczy z tymi repeaterami.
jacquess1
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 22 gru 2018, o 16:48

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: jacquess1 »

Daniel_Plus pisze:jacquess1, od kiedy pojawił się problem? Czy po przełączeniu telefonu w tryb tylko GSM dalej rozmowy są przerywane?
witam juz to zmienialem tylko 2 g to faktycznie poprawia zasieg prawie na max tylko to nic nie daje zrywa polaczenia w trakcie polaczenia lub je przerywa a zasieg skacze z maxa na jedna kreske i nie da sie rozmawiac dzieje sie tak od ok 2 msc dzieje sie tak nie tylko na moim tel choc mam trzy numery i z kazdym jest problem i tez wiecej ludzi w naszej okolicy ma z tym problemy jak chodzi o PLUSA .prosilem i zglaszalem zapisywalem sie o wlaczenie wifi calling to nawet sms nie odpisywaliscie ze nie dostane tej mozliwosci.a jak zglosilem reklamacjie to odpowiec byla ze wszystko ok a nic nie jest ok mozna dzwonic tylko przez aplikacje lub musze jechac blizej nowej huty .wiec bede musial cos z tym zrobic bo to tak nie moze byc ...pozdrawiam jacquess1
Ostatnio zmieniony 31 gru 2018, o 20:22 przez jacquess1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: Daniel_Plus »

jacquess1, przekazałem zapytanie w tej sprawie do działu technicznego z prośbą o weryfikację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jacquess1
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 22 gru 2018, o 16:48

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: jacquess1 »

zapraszam do mnie na testy bo pewnie bedzie wszystko u was ok !!!!!!!!!!!!!!ale ja dzis musialem zakupic starter innej sieci bo dzwonic to niestety sie nie da z plusa!!!!!!!!!!!!!! a abonament placic trzeba!!!!!!!!!!!notoryczne zrywanie polaczen w trakcie rozmowy.
domiplus
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 gru 2018, o 18:00

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: domiplus »

Są jakieś postępy w mojej sprawie, czy dalej "walczycie"?? Z UKE dostałem odpowiedź, że nie zgłosiliście żadnych problemów czyli niezbyt się przejmujecie zasięgiem waszej sieci. Kolejnym moim krokiem będzie zgłoszenie oficjalnej reklamacji, a później rozwiązanie sporu konsumenckiego za pośrednictwem prezesa UKE.
Jasny szlag już trafia z tym waszym profesjonalizmem!
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5500
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: Michał_Plus »

domiplus, sprawdzę i wrócę z odpowiedzią.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
domiplus
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 gru 2018, o 18:00

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: domiplus »

Michał_Plus dziękuję, czekam zatem na jakieś informacje, bo to już na prawdę jest dramat z tym zasięgiem :-/
jacquess1
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 22 gru 2018, o 16:48

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: jacquess1 »

witam a jak sytuacja w moiej sprawie czy cos moze wiadomo dlaczego tak zrywa te polaczenia w trakcie rozmowy .
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: Daniel_Plus »

jacquess1, otrzymałem odpowiedź z działu technicznego, że analiza statystyk jakościowych nie wykazała problemu po stronie sieci Plus. Jeśli utrzymujesz, że problem nadal istnieje to masz możliwość, aby złożyć reklamację: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... macj%C4%99
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jacquess1
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 22 gru 2018, o 16:48

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: jacquess1 »

to dziwne co piszecie moge podac wam kilka numerow ludzi w mojej okolicy ktorzy zglaszali wam to co ja a wy piszecie ze tu nie wystepuja problemy z zrywaniem polaczen moge podac nazwiska oraz numery tel.
domiplus
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 gru 2018, o 18:00

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: domiplus »

Michał_Plus ktokolwiek widział ktokolwiek wie...
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5500
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: Michał_Plus »

domiplus, nie namierzyliśmy jeszcze źródła zakłóceń, wciąż trwają prace w tym temacie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Dareksuchydab
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2019, o 12:34

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: Dareksuchydab »

Witam,
Czy są jakieś plany budowy stacji w gminie lub okolicach Suchy Dąb woj.pomorskie ???
Czekam już wiele lat na poprawę zasięgu wewnątrz budynków. Orange, T-Mobile i Play mają stacje w naszej gminie. Zasięg full do tego LTE, a Plus ? Latam do okna żeby spokojnie porozmawiać przez telefon. Nie jest to problem umiejscowienia mojego domu, takie same problemy w prawie całej gminie. Uciekać do innych sieci czy czekać?
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: Daniel_Plus »

Dareksuchydab, niestety brak planów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pats
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 13 cze 2017, o 16:44

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: pats »

Pisałem w marcu tamtego roku, miałem 4 numery, teraz został mi jeden, bo wierzyłem w Was :)
Jednak dalej w 80 tysięcznym mieście maksymalny zasięg to 2 kreski w domku przy oknie i brak zasięgu w toalecie...

Znajomi przychodząc i mając telefon u obojętnie której firmy innej niż Plus mają LTE.
Obok sporo firm, w oddziale DPD Pan stojący w kolejce śmiał się, że z Plusem to trzeba wyjść na dwór.
Może tak mniej inwestować w marketing z Panem Majewskim i resztą, a w końcu postawić jakiś BTS ?

Ile w 2018r postawiliście nowych urządzeń na tle nawet Play'a ?

ps. miejsce to: https://goo.gl/maps/RPQeb2Yt7pD2 - ale to też cały teren domów i firm na strefie ekonomicznej.
ODPOWIEDZ