Rejestracja Numeru

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
pawelxw
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 paź 2021, o 10:47

Starter kupiony w Plus Online a rejestracja numeru

Post autor: pawelxw »

Witam,

zakupiłem starter w sieci Plus przez Internet (https://starter.plus.pl/"target="_blank"target="_blank). Dotarł do mnie wczoraj rano, niestety numer jest ciągle niezarejestrowany. Wg informacji z https://starter.plus.pl/"target="_blank"target="_blank powinien być automatycznie zarejestrowany. Czy muszę odczekać jakiś konkretny czas, czy też to jednak błąd, że nie został zarejestrowany? Co mogę zrobić w tej sytuacji - czy muszę przejść standardową procedurę rejestracji numeru?
Zależało mi bardzo na tym, aby zrobić to online, a nie mam konta w banku dającym taką możliwość (tj. Millenium).

Z góry dziękuję za pomoc.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2021, o 11:16 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rejestracja Numeru

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj pawelxw,

zgodnie z regulaminem:
g) Rejestracja startera z danymi wpisanymi przez Kupującego w Formularzu Zamówienia. Rejestracja odbywa się w ciągu 72 godzin od doręczenia startera po weryfikacji Kupującego z dokumentem potwierdzającym tożsamość.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pawelxw
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2021, o 10:47

Re: Rejestracja Numeru

Post autor: pawelxw »

Dziękuję, szukałem w różnych miejscach ale przeoczyłem to miejsce. Szkoda, że taka informacja nie figuruje na stronie Plusa wprost (w FAQ chociażby, które tam widziałem).
Dziękuję za pomoc i za przeniesienie posta we właściwe miejsce.
pawelxw
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2021, o 10:47

Re: Rejestracja Numeru

Post autor: pawelxw »

Witam,

minęły już ponad 72h od momentu odbioru startera zakupionego online od kuriera (i weryfikacji przez niego mojego dokumentu tożsamości), jednakże numer nadal pozostaje niezarejestrowany. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rejestracja Numeru

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj pawelxw,

prześlij proszę krótki opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko oraz numer PESEL) przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ