dokumenty potrzebne do zawarcia umowy

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Nobi18
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 15:46

Re: dokumenty potrzebne do zawarcia umowy

Post autor: Nobi18 »

Podpisałem umowę konwersji z oferty na kartę do Plus Mix w czwartek ok. godziny 16:00, dziś poniedziałek i do tej pory nie otrzymałem doładowania gratis za to że numer był w ofercie na kartę ponad 90 dni ( ponad rok w sieci z taryfą na kartę). W regulaminie konwersji jest napisane że powinienem otrzymać to zasilenie w ciągu 72 godzin od pisania umowy. Co mam zrobić ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: dokumenty potrzebne do zawarcia umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Nobi18,

a kiedy dotarło potwierdzenie aktywacji nowych warunków z umowy?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Nobi18
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 15:46

Re: dokumenty potrzebne do zawarcia umowy

Post autor: Nobi18 »

Jeśli chodzi o SMS z aktywacją taryfy Plus mix x to czwartek godzina. W przybliżeniu szesnasta. Już ponad 5 dni. Miałem wybrać nowy numer, jednak wybrałem stary, aby otrzymać bonusowe zasilenie.
Pierwsza umowa w sieci Plus i od razu potrzebna reklamacją. No cóż..
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: dokumenty potrzebne do zawarcia umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Nobi18,
Nobi18 pisze:Miałem wybrać nowy numer, jednak wybrałem stary, aby otrzymać bonusowe zasilenie.
Jeżeli umowa przewiduje przyznanie takie doładowania, to prześlij proszę krótki opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) przez ten formularz. Następnie podaj mi tutaj numer zagadnienia, który dotrze w wiadomości zwrotnej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Nobi18
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 15:46

Re: dokumenty potrzebne do zawarcia umowy

Post autor: Nobi18 »

Joanna_Plus pisze:Nobi18,
Nobi18 pisze:Miałem wybrać nowy numer, jednak wybrałem stary, aby otrzymać bonusowe zasilenie.
Jeżeli umowa przewiduje przyznanie takie doładowania, to prześlij proszę krótki opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) przez ten formularz. Następnie podaj mi tutaj numer zagadnienia, który dotrze w wiadomości zwrotnej.
Przepraszam że to trwało.
Próbowałem wyprostować sprawę w Salonie Plusa, gdzie podpisałem umowę 27 września 2018. Niestety jest nieczynny z powodu remontu do 10 października.. złożyłem reklamację telefonicznie że zgodnie z $4 konwersji numeru na kartę do oferty mix powinienem otrzymać zasilenie w ciągu 72 godzin i do dziś go nie otrzymałem pomimo że już jest tydzień, a to ponad 168 godzin.
Reklamacją przyjęta przez konsultanta i czekam na wynik. Mam nadzieję, że pójdzie szybko.
No i pozytywnie jestem zaskoczony, że połączenie z Obsługą Klienta jest w mojej taryfie Mix X darmowe.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: dokumenty potrzebne do zawarcia umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Nobi18,
Nobi18 pisze:Reklamacją przyjęta przez konsultanta i czekam na wynik. Mam nadzieję, że pójdzie szybko.
Dysponujesz numerem tej reklamacji?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Nobi18
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 15:46

Re: dokumenty potrzebne do zawarcia umowy

Post autor: Nobi18 »

Konsultantka nie podała mi numeru a potwierdzenie dostałem przez sms 22 godziny po rozmowie także bez numeru. Jak pytałem o nr to konsultantka powiedziała że to widać na moim koncie w jakm jest etapie wystarczy że podam datę reklamacji.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: dokumenty potrzebne do zawarcia umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Nobi18,

prześlij mi proszę na adres specjalista_plus@plus.pl numer telefonu, którego dotyczy powyższa sprawa. W temacie napisz słowo FORUM oraz podaj swój nick. Poproszę wówczas o przyśpieszenie rozpatrzenia tej reklamacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Nobi18
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 15:46

Re: dokumenty potrzebne do zawarcia umowy

Post autor: Nobi18 »

Dostałem info telefonicznie że moja reklamacją została odzrucona przez dział reklamacji poniewa: nie apelami warunków promocji i odpowiedź przyjdzie pocztą.
Tyle że spełniam warunki promocji konwersji numeru na kartę do oferty mix. Poprzednie doładowanie w ofercie na kartę to listopad 2017 i tu spełniony warunek stażu w sieci ponad 90 dni. Nie otrzymałem tego 1 zasilenia w ciągu 72 godzin od podpisania umowy co jest również w regulaminie. Nie wiem czemu Dział reklamacji twierdzi że nie spełniłem regulaminowych warunków.
Skoro odpowiedż negatywna z wczoraj to w jakim czasie przyjdzie odpowiedź pocztą ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: dokumenty potrzebne do zawarcia umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Nobi18,

za czas dostarczenia korespondencji odpowiada poczta. Myślę, że w ciągu kilku najbliższych dni, korespondencja powinna do Ciebie dotrzeć.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Marcinwrx
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, o 11:45

Re: dokumenty potrzebne do zawarcia umowy

Post autor: Marcinwrx »

W skrócie.
Umowa i właścicielem numeru tel. jest mój tata, z tym, że ja ten numer użytkuje i po zakończeniu umowy chciałbym przepisać numer na siebie. Wiem, że potrzebna jest cesja i wtedy mogę ja podpisać na siebie umowę. Ale.. Ja wszystkie rachunki za abonament płacę i teraz pytanie.

Czy dokumentem potrzebym do zawarcia umowy moga być potwierdzenia przelewów z mojego konta za te właśnie rachunki?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: dokumenty potrzebne do zawarcia umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Marcinwrx,
Marcinwrx pisze:po zakończeniu umowy chciałbym przepisać numer na siebie. Wiem, że potrzebna jest cesja i wtedy mogę ja podpisać na siebie umowę.
W usługach Plus Mix nie ma cesji. Więcej na temat zmiany właściciela numeru pisałam tutaj.
Informacje na temat dokumentów potrzebnych do zawarcia umowy, znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ