problem z połączeniami przychodzącymi z PLAY

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: problem z połączeniami przychodzącymi z PLAY

Post autor: mariusz9a »

Grzegorz.G, Ty zgłoś problem do swojego operatora, a ta osoba mająca numer w Plusie niech zgłosi do Plusa.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Grzegorz.G
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 7 mar 2021, o 01:26

Re: problem z połączeniami przychodzącymi z PLAY

Post autor: Grzegorz.G »

Problem zgłaszałem do operator play lecz nic nie wykryli u siebie a mój numer był kiedyś w plusie i został przeniesiony do play dlatego piszę także tutaj o tym bo możliwe ze przy przeniesieniu do innej sieci coś poszło nie tak. A widziałem, że niektórzy użytkownicy także mieli podobny problem po przenoszeniu.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: problem z połączeniami przychodzącymi z PLAY

Post autor: Ron »

Może warto sprawdzić karty SIM w innych urządzeniach, czy problem dalej występuje.
Grzegorz.G
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 7 mar 2021, o 01:26

Re: problem z połączeniami przychodzącymi z PLAY

Post autor: Grzegorz.G »

Przekładałem już kartę do innego telefonu i nic to nie dało. A problem dot. tylko połączenia między play i plus. Blok lista także jest pusta. Osoba dzwoniąca do mnie z plusa nie może się dodzwonić tak samo jak ja nie mogę do tej osoby. Brakuje nawet sygnału od razu jest komunikat "wybrany numer jest niedostępny".
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: problem z połączeniami przychodzącymi z PLAY

Post autor: mariusz9a »

Grzegorz.G pisze:Problem zgłaszałem do operator play lecz nic nie wykryli u siebie a mój numer był kiedyś w plusie i został przeniesiony do play dlatego piszę także tutaj o tym bo możliwe ze przy przeniesieniu do innej sieci coś poszło nie tak. A widziałem, że niektórzy użytkownicy także mieli podobny problem po przenoszeniu.
A tamta osoba zgłosiła problem do Plusa?
Połączenia nie są realizowane tylko z tym jednym numerem czy z całym Plusem?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Grzegorz.G
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 7 mar 2021, o 01:26

Re: problem z połączeniami przychodzącymi z PLAY

Post autor: Grzegorz.G »

Druga osoba była w salonie i też nic nie wykryli sprawdzali ustawienia tel itp. Próba połączenia była też z drugiego numeru także z plusa na mój numer i także występował problem ciężko mi sprawdzić z mojej strony na innych numerach do plusa gdyż inne osoby z listy kontaktów są w innych sieciach albo tej samej co ja obecnie. Dodam, że pierwszy raz spotykam się z takim problemem. Wiem, że może być też opcja, że coś z karta sim, ale czy to by robiło konflikt na 2 numery ?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: problem z połączeniami przychodzącymi z PLAY

Post autor: sl@w_es »

Grzegorz.G pisze:Problem zgłaszałem do operator play lecz nic nie wykryli u siebie a mój numer był kiedyś w plusie i został przeniesiony do play dlatego piszę także tutaj o tym bo możliwe ze przy przeniesieniu do innej sieci coś poszło nie tak. A widziałem, że niektórzy użytkownicy także mieli podobny problem po przenoszeniu.
Nie jesteś abonentem Plusa, więc na jakiej podstawie mieliby podjąć jakiekolwiek działania?
To Twój Operator może i powinien zwrócić się do Plusa, a nie zbywać Cię zapewnieniem, że wszystko w porządku.
Co do tematu wątku to tutaj poruszane jest zagadnienie nie realizowania połączeń z Plusa do Play, a nie na odwrót.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Grzegorz.G
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 7 mar 2021, o 01:26

Re: problem z połączeniami przychodzącymi z PLAY

Post autor: Grzegorz.G »

Obecnie nie jestem w plusie lecz numer, który posiadam był w plusie dlatego piszę także tutaj. Zgłaszałem do operatora problem z połączeniem do sieci plus tak samo jak plus nie może połączyć się do play (obie strony słyszą "wybrany numer jest niedostępny") Mój numer był przenoszony więc wina może leżeć albo po stronie plusa albo po stronie play dlatego zgłaszam też problem tutaj licząc na jakąkolwiek poradę albo próbę podjęcia się rozwiązania tego problemu przez Specjalistę także ze strony plusa gdyż problem dot. kontaktu w obie strony.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: problem z połączeniami przychodzącymi z PLAY

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Grzegorz.G,

tak jak pisał mariusz9a,
mariusz9a pisze:Ty zgłoś problem do swojego operatora, a ta osoba mająca numer w Plusie niech zgłosi do Plusa.
To nasz formularz kontaktowy. W zgłoszeniu należny podać bieżące przykłady sytuacji (data i godzina realizacji połączenia/wysłania SMS-a).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Grzegorz.G
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 7 mar 2021, o 01:26

Re: problem z połączeniami przychodzącymi z PLAY

Post autor: Grzegorz.G »

Dziękuję, wysłałem zgłoszenie na formularz kontaktowy.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: problem z połączeniami przychodzącymi z PLAY

Post autor: mariusz9a »

Grzegorz.G pisze:Dziękuję, wysłałem zgłoszenie na formularz kontaktowy.
Tylko to miała wysłać osoba mająca numer w Plusie - tylko jej zgłoszenie będzie rozpatrzone. Ty nie jesteś klientem Plusa. To że kiedyś byłeś nie ma najmniejszego znaczenia.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ