Odzyskanie, reaktywacja numeru.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
grazia
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 lis 2018, o 09:04

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: grazia »

Dzień Dobry
Proszę o pomoc, przeoczyłam sobie termin i deaktywowano mi numer telefonu. Czy jest możliwość, że odzyskam numer? Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj grazia,
Joanna_Plus pisze:
prześlij opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko oraz numer PESEL) przez ten formularz. Wówczas nasz pracownik zweryfikuje jak wygląda sytuacja i czy istnieje możliwość przywrócenia tego numeru.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grazia
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 lis 2018, o 09:04

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: grazia »

Dziękuję baaardzo za pomoc i aktywację numeru.
Wszystko działa.
Pozdrawiam
kajak_66
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 5 cze 2018, o 19:50

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: kajak_66 »

Bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu numeru telefonu, który mi dezaktywowano. Telefon służył mi głównie do kontaktów z bankiem do obsługi konta bankowego. Przez większość czasu przebywam za granicą ale zależy mi na odzyskaniu tego numeru. Bardzo proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Joanna_Plus »

kajak_66,

prośba jak powyżej:
Joanna_Plus pisze: prześlij opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko oraz numer PESEL) przez ten formularz. Wówczas nasz pracownik zweryfikuje jak wygląda sytuacja i czy istnieje możliwość przywrócenia tego numeru.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kajak_66
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 5 cze 2018, o 19:50

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: kajak_66 »

Joanna_Plus pisze:kajak_66,

prośba jak powyżej:
Joanna_Plus pisze: prześlij opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko oraz numer PESEL) przez ten formularz. Wówczas nasz pracownik zweryfikuje jak wygląda sytuacja i czy istnieje możliwość przywrócenia tego numeru.
Formularz przesłany, lecz nie mam żadnego potwierdzenia przesłanego formularza.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Joanna_Plus »

kajak_66,

na adres e-mail podany w wiadomości, dociera numer zagadnienia. W poczcie może "zawędrować" do folderu SPAM ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
TysiaGold
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2018, o 13:09

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: TysiaGold »

Witam, mój problem polega na tym iż przedłużyłam umowę na kartę mix w plusie i nie byłam w stanie dokonać pierwszego doładowania z powodów osobistych (choroba syna i duże koszty leczenia). Podkreślę, że z tego numeru korzystałam przez 9 lat jak nie dłużej, dlatego zależy mi bardzo by go odzyskać. W momencie gdy chciałam dokonać już doładowania chwilę po terminie dostałam informację że numer jest nieaktywny, pytałam w salonie czy mogę dokonać reaktywacji, za pierwszym razem pracownik uznał, że jest jeszcze za wcześnie i że muszę chwilę odczekać, za drugim zaś razem stwierdził, że nie ma możliwości tego dokonać z tego powodu iż było to pierwsze doładowanie i poradził bym napisała pismo z prośbą o reaktywację do siedziby Polkomtel. Jestem stałą klientką w sieci Plus od wielu lat, posiadam również umowę na abonament z drugim nr telefonu. W chwili obecnej zależało mi również by przenieść numer mojej mamy na mnie i podpisać kolejną umowę na kartę mix z telefonem, ale sytuacja z nieaktywnym numerem mi tą możliwość blokuje. Czy jest jeszcze szansa bym odzyskała swój numer? Na prawdę bardzo by mi na tym zależało, jestem nastawiona na wydłużenie umowy i zwiększenie liczby doładowań w ramach kary za niedotrzymanie terminu.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj TysiaGold,

prześlij proszę opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko oraz numer PESEL) przez ten formularz. Nasi pracownicy mający wgląd do konta, zweryfikują sytuację czy odblokowanie numeru jest jeszcze możliwe.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
TysiaGold
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2018, o 13:09

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: TysiaGold »

Formularz wypełniony, w odpowiedzi dostałam informację że mają 30 dni na rozpatrzenie tej sprawy. Czy można by było to jakoś przyśpieszyć? Obawiam się że do tego czasu mi naliczą już karę i nie będzie możliwości reaktywacji numeru :( będę bardzo wdzięczna. Nr zgłoszenia to [#357807].
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Joanna_Plus »

TysiaGold,

przekazałam sprawę dalej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
IWO
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2018, o 09:45

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: IWO »

Dzien dobry, zwracam sie z ogromna prosbą o pomoc. U mnie taka sama sytuacja, jak u wielu moich poprzednikow proszących o pomoc. Tak samo nie dopatrzyłam obowiazku doladowania i nr został dezaktywowany. problem ogromny, bo nr sluzyl do wszelkich dzialan, przeoczylam tak wazna rzecz, ze sama nie moge tego zrozumiec. Jedyne wytlumaczenie to problemy ze zdrowiem i tym samym rozgoryczenie, ktore odjelo mi rozum. Bardzo proszę o pomoc w przyspieszeniu sprawy, ktora jest zgloszona przez bok [#409473], tam zajmuje sie nią bardzo cierpliwa Pani. Nadmienię, ze nr byl wczesniej na abonament co najmniej 8 lat, cos mnie podkusilo przejsc na karte, ktora zapomnialam doladowac w wymaganym terminie. Abonament wygasl 4 listopada 2018, po kilku dniach zostal zarejestrowany, ale doladowanie do 30 dni przeoczylam.. Tym samym nr zostal wyłaczony 7 grudnia 2018. Tego samego dnia zglosilam przez bok prosbe o odzyskanie i wole podpisania umowy abonamentowej. Klientka Plusa jestem od 2001. W chwili obecnej posiadam jeszcze jedna umowe abonamentową, internet LTE oraz TV juz z umowami przeterminowanymi. Wiem na pewno, że po odzyskaniu nr, a wierze w to, ze otrzymam taka szanse, podpisze umowę abonamentową. Bardzo Pania prosze o pomoc przegladajac forum czytalam o sytuacji identycznej jak moja i dzieki Pani pomocy udalo sie odzyskac nr. Ta sprawa nauczyla mnie do konca zycia.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj IWO,

sprawę przekazałam dalej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
IWO
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2018, o 09:45

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: IWO »

Serdecznie dziekuję.
IWO
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2018, o 09:45

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: IWO »

Pani Joanno jeszcze raz dziękuję za wsparcie, reakcja była szybka i odpowiedz przyszla niestety nie pomyślna. Pan odpisał, że nie ma podstaw do wznowienia numeru, gdyż nie doładowałam w czasie 30 dni. To było oczywiste, że moja wina,o moim przeoczeniu już pisałam , ale zwracam się z taką ludzka ogromna prośba, czy wstawilaby się Pani za mną. Przecież, czytalam wcześniejsze posty, które miały taką samą sytuację jak w moim przypadku i udało się. Bardzo proszę o pomoc albo proszę mi wskazać, co mogę jeszcze zrobić?
ODPOWIEDZ