Konwersja na abonament

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
giuliett.a
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 paź 2018, o 20:57

Mix Plus -> Plush Abo

Post autor: giuliett.a »

Witam,
kilka dni temu dokonałam ostatniego doładowania w mix plusie. Dodam, że umowa nie była podpisana przeze mnie, ale to ja korzystam z numeru. Chciałabym przenieść się teraz do Plusha Abo. Moje pytania: powinnam teraz iść do plusa z właścicielem numeru i tam najpierw przerejestrować numer czy może najpierw przenieść nr do plusa na kartę?
Co mam teraz zrobić krok po kroku, żeby przenieść teraz numer do plusha abo (żebym ja była już właścicielką nr)?
Ostatnio zmieniony 9 paź 2018, o 09:00 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Konwersja na abonament

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj giuliett.a,
giuliett.a pisze:kilka dni temu dokonałam ostatniego doładowania w mix plusie. Dodam, że umowa nie była podpisana przeze mnie, ale to ja korzystam z numeru.
W przypadku oferty Plus Mix nie świadczymy takiej usługi jak cesja, tym samym zmiana właściciela numeru nie jest możliwa.
W powyższym przypadku należy przejść najpierw do oferty Plus na Kartę. Informację jak to uczynić znajdziesz tutaj. Następnie dokonać przerejestrowania numeru: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... ejestracja. Po tych czynnościach można już składać zamówienie na ofertę Plush ABO :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Muttley
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 31 lip 2014, o 17:40

Re: Konwersja na abonament

Post autor: Muttley »

Witam,

Czy konwersja z mix karta na abonament jest jeszcze ograniczona liczbą doładowań?

Pozostało mi około 15 doładowań (40 pln), czy mogę załatwić konwersję na abonament w salonie Plus?

Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Konwersja na abonament

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Muttley,
Muttley pisze:Czy konwersja z mix karta na abonament jest jeszcze ograniczona liczbą doładowań?
Tak.
Jeżeli do końca aktualnego kontraktu pozostanie mniej niż 8 zasileń, możesz pozostawić swoje dane tutaj: https://www.plus.pl/formularze/zostaw-numer, a wówczas oddzwoni nasz pracownik i zweryfikuje czy taka oferta będzie dostępna dla Twojego numeru.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
damian1977123
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 9 gru 2019, o 01:06

Zamiana Mix na abonament przed końcem umowy

Post autor: damian1977123 »

Witam, do końca umowy Mix na karte zostały mi 3 doładowania. Mógłbym jakoś wcześniej zakończyc obecną umowę i przejść na abonament z nowym telefonem ? Chodzi mi mniej więcej o to czy mógłbym dopłacić równowartość doładowań i zakończyć umowę lub inne sposoby. Z góry dziękuje za odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 9 gru 2019, o 10:50 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
PWojciechowska
Szalony PlusManiak
Posty: 270
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 11:27

Re: Zamiana Mix na abonament przed końcem umowy

Post autor: PWojciechowska »

damian1977123 pisze:Witam, do końca umowy Mix na karte zostały mi 3 doładowania. Mógłbym jakoś wcześniej zakończyc obecną umowę i przejść na abonament z nowym telefonem ? Chodzi mi mniej więcej o to czy mógłbym dopłacić równowartość doładowań i zakończyć umowę lub inne sposoby. Z góry dziękuje za odpowiedź.
Możesz przejść na abonament. Jest to konwersja mixa na abonament. Kiedyś doliczano te 3 doładowania jako 3 miesiące dodatkowe umowy, teraz już raczej nie. Taka konwersję robiłam trzy razy. Dwa przypadki były, kiedy miałam 7 miesięcy do końca doładowań i wtedy wydluzono umowę o te doładowania, a raz w trzecim przypadku anulowania te brakujące doładowania i spokojnie przeszłam na abonament. Specjalista powie Ci pewnie jak to w tej chwili jest w Plusie.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Konwersja na abonament

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj damian1977123,

jeżeli interesuję Cię migracja w trakcie kontraktu, zostaw proszę dane przez baner w moim podpisie. Oddzwoni wówczas nasz pracownik i poda szczegóły aktualnej oferty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
piotrmaslak
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 2 lip 2020, o 07:31

Przejście z karty na abonament a środki na koncie

Post autor: piotrmaslak »

Witam. Chciałem przejść z karty na abonament. Mam na koncie jeszcze trochę niewykorzystanych środków. Co się z nimi stanie po przejściu na abonament? Przepadną?
Ostatnio zmieniony 2 lip 2020, o 10:00 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki -podobny temat.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przejście z karty na abonament a środki na koncie

Post autor: sl@w_es »

Po przejściu na abonament zgromadzone środki znikną, więc jeśli nie chcesz ich stracić musisz je wykorzystać przed przejściem do oferty abonamentowej.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Konwersja na abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj piotrmaslak,
piotrmaslak pisze:Mam na koncie jeszcze trochę niewykorzystanych środków. Co się z nimi stanie po przejściu na abonament? Przepadną?
zgodnie z tym, co napisał sl@w_es.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ