Przeniesienie numeru do Plusa

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
GDA
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 gru 2019, o 17:37

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: GDA »

Ron pisze:
GDA pisze:Czyli jak dobrze to interpretuje od 5.01 żadnej pakiet transmisji danych nie będzie u mnie już aktywny (pomimo ważności darmowych rozmów).
Promocja „Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu”, a darmowe GB, to różne pakiety(promocje). Niezależne od siebie, dlatego ich ważność różni się.
Sam pakiet zawiera rozmowy SMSy i MMSy, a GB dostaje się jako Bonus za doładowanie konta.

Pakiet Internet (10GB), rozmowy, SMSy, MMSy za 25 zł dostępny jest w taryfie Nowy Plush.
Dziękuję, chciałem korzystać z podobnego pakietu właśnie za 25 zł (taryfa Elastyczna Plusa) od marca, a będę musiał chyba od stycznia.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

@GDA,
Taryfa Plus Elastyczna na Kartę z której korzystasz, nie posiada tego pakietu.

Pakiet „Internet (10GB), rozmowy, SMS, MMS bez limitu” dostępny jest w taryfie Nowy Plush.

Upewnij się jaką posiadasz taryfę wpisując kod *147# i naciśnij połączenie.
GDA
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 11 gru 2019, o 17:37

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: GDA »

Aktywna taryfa to Plus Elastyczna na Karte.

A planuje korzystać z tego:
https://www.plus.pl/10gb-bez-limitu"target="_blank

W skrócie 10GB/ 25 zł i no limit na rozmowy, SMS i MMS.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

@GDA,
opisze to w skrócie tak:

Doładowujesz konto za 25 zł, dostajesz automatycznie Bonus 10GB (20GB do 31.12) z promocji GigaBank. Na koncie pozostaje 25 zł.
Następnie aktywujesz pakiet rozmowy/SMS/MMS bez limitu za 25 zł .

Jedno od drugiego jest niezależne. :->
GDA
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 11 gru 2019, o 17:37

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: GDA »

Dziękuję, a mogę po prostu doładować konto, aby dostać GB danych, a nie aktywować tej usługi za 25 zł? Do marca i tak połączenia mam bezplatne :)
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

GDA pisze:Dziękuję, a mogę po prostu doładować konto, aby dostać GB danych, a nie aktywować tej usługi za 25 zł? Do marca i tak połączenia mam bezplatne :)
Tak, oczywiście doładowanie do końca roku nawet podwaja GB ;-) Czyli po doładowaniu kwotą 25 zł otrzymasz 20 GB, ale te 20GB będą ważne przez 30 dni. Doładowanie konta za 50 zł daje 50 GB (25GB po nowym roku), ale będą ważne 90 dni.

Czyli im większa kwota doładowania tym większy bonus oraz ważność GB do wykorzystania zgodnie z tabelką poniżej...

Obrazek

Do 31.12.2019 wszystkie GB są podwajane w ramach promocji „2 x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę”
GDA
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 11 gru 2019, o 17:37

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: GDA »

Dziękuję, te doładowanie za 50 zł spokojnie mi wystarczy, 50 GB to aż za dużo :)

Tylko czy system Plusa dobrze zweryfikuje jeszcze ta moja promocje za przeniesienie numeru? W PlusOnline jest ona widoczna. Bo nie wiem czy nie ściągnie mi sam kwoty 25 zl w styczniu i 25 w lutym za tą taryfę Elastyczna.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

GDA pisze:...Tylko czy system Plusa dobrze zweryfikuje jeszcze ta moja promocje za przeniesienie numeru? W PlusOnline jest ona widoczna. Bo nie wiem czy nie ściągnie mi sam kwoty 25 zl w styczniu i 25 w lutym za tą taryfę Elastyczna.
Rabat 100% przez 3 miesiące jest udzielany na Pakiet rozmowy/smsy/mmsy, a nie na taryfę ;-)
Promocja „Rabat za przeniesienie 100%” zostanie wyłączona tylko jak zmienisz taryfę.
Rabat przyznawany jest 3 razy i może zostać udzielony w ciągu 97 dni od chwili aktywacji numeru w sieci Plus.
Masz aktywny Rabat za przeniesienie ? Aktywowałeś po przeniesieniu numeru pakiet ?
Podaj co wyskakuje pod kodami *121# i *136#
GDA
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 11 gru 2019, o 17:37

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: GDA »

Tak rabat 100% za przeniesienie jest aktywny. Aktywowalem kodem ten pakiet 25zl/ 30 dni/ 10GB. Po wpisaniu kodów wyglada to tak.

Aktywne pakiety: 6GB internet na starterze (6291456 KBYTES) 24-12-2019 09:56, Extra 6 GB (5338256 KBYTES) 04-01-2020 07:15

Aktywne promocje: Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu 04-01-2020 06:55, GIGA BANK w PLUS, Rabat za przeniesienie 100% 11-03-2020 01:54.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

Wszystko jest ok, a więc pakiet „Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu”, będzie odnawiał się automatycznie do marca za 0zł. Musisz zapewnić tylko ważność konta na połączenia wychodzące.

Internet będziesz dostawał za doładowanie konta jak już pisałem wyżej zgodnie z tabelką ;-)
GDA
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 11 gru 2019, o 17:37

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: GDA »

Dziękuję :)

W aplikacji PlusOnline znalazłem jeszcze coś takiego Rok ważności konta. Trzeba kliknąć i doładować w ciągu miesiąca minimum za 5 zł i będzie + rok do każdego doładowania.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

GDA pisze:...Rok ważności konta. Trzeba kliknąć i doładować w ciągu miesiąca minimum za 5 zł i będzie + rok do każdego doładowania.
Tak, usługa przedłuża ważność konta o rok - „Rok Ważności Konta cykliczny”
Ale ważność dostępnych GB w ramach promocji GigaBank dalej będzie zależny od kwoty doładowania.
GDA
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 11 gru 2019, o 17:37

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: GDA »

Jasne :) a według Ciebie Ron kiedy najlepiej dokonać tego doładowania konta za 50zl?

31.12. aby uzyskać 50GB? Czy dopiero po wyzerowaniu obecnych pakietów danych? W styczniu?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

GDA pisze:Jasne :) a według Ciebie Ron kiedy najlepiej dokonać tego doładowania konta za 50zl?
31.12. aby uzyskać 50GB? Czy dopiero po wyzerowaniu obecnych pakietów danych? W styczniu?
Osobiście doładowanie zrobiłbym jeszcze w grudniu, ponieważ jest 50GB z promocji „2 x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę” ;-) Możliwe jest też, że Plus przedłuży tą promocję, ale tego nikt nie wie.
Aha, doładowanie za 50 zł przedłuża także ważność konta na 90 dni (jeśli nie masz aktywnej promocji Rok Ważności).

Ps. Decyzja należy do Ciebie. ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

Ron,

ślicznie dziękuję za pomoc :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ