Przeniesienie numeru do Plusa

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru z fioletowej sieci do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

raflooldz,

tu jest regulamin znoszący opłatę za wydanie karty SIM w przypadku przeniesienia numeru: http://www.plushbezlimitu.pl/download/p ... _sieci.pdf.
raflooldz pisze:pisać reklamacje? posiadam pieczątke tej pani tak więc jej dane, miło aby ktoś ją poinformował, aby takich praktyk zaprzestała. a jeśli jest możliwość odzyskania pieniędzy (mogą być nawet w formie środków na konto prepaid) to proszę o informacje.
Tak, Departament Reklamacji dokona zwrotu opłaty. Informacje jak złożyć reklamację znajdują się w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
raflooldz
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 4 paź 2014, o 11:15

Re: Przeniesienie numeru z fioletowej sieci do Plusa

Post autor: raflooldz »

Dziękuję ślicznie za informacje.
Ostatnio zmieniony 6 paź 2014, o 21:14 przez raflooldz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru z fioletowej sieci do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

raflooldz,

mam nadzieję, że pomimo tego nie najlepszego początku, dalsza współpraca będzie układała się pomyślnie. Najmocniej przepraszam za tę sytuację i pozdrawiam serdecznie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
spiro
Prawie PlusManiak
Posty: 34
Rejestracja: 3 lis 2009, o 01:19
Lokalizacja: warshaffka

Re: Przeniesienie numeru z fioletowej sieci do Plusa

Post autor: spiro »

pojawił się regulamin promocji darmowego startera dla przenosżących numer (od 9-wrz-2014 do odwołania)
http://www.plus.pl/documents/16/51d1cfd ... _sieci.pdf
wynika z tego, że cennik pod względem pobierania opłat za kartę do MNP jest jednak za mało precyzyjny. Ważne, że można się na coś powołać.
electro spiro contra zanzarra
Flash999
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 10 maja 2013, o 11:14
Kontakt:

Re: Przeniesienie numeru z fioletowej sieci do Plusa

Post autor: Flash999 »

Witam serdecznie,
czy mógłbym przenieść numer prepaid fioletowych do Plusa na Kartę z wyprzedzeniem? W sensie, że złoże wniosek dziś, a numer zostanie przeniesiony np. 1 stycznia? Wiem na pewno, że w abonamencie tak można.

Z góry dziękuję za informację,
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru z fioletowej sieci do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Flash999,

w przypadku numerów w usłudze Plus na Kartę, przeniesienia można dokonać w trybie 1 dnia roboczego lub n- dni roboczych (od 2 do 30 dni).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Flash999
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 10 maja 2013, o 11:14
Kontakt:

Re: Przeniesienie numeru z fioletowej sieci do Plusa

Post autor: Flash999 »

Ok, czyli jest to wykonalne.
Dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru z fioletowej sieci do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

Flash999,
Flash999 pisze:Ok, czyli jest to wykonalne.
Tak :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Kugelsack
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2014, o 18:15

Re: Przeniesienie numeru z fioletowej sieci do Plusa

Post autor: Kugelsack »

Również jestem zainteresowany przeniesieniem numeru do Plusa (Plush na kartę), jednak oba salony Plus w mojej okolicy które odwiedziłem, pobierają prowizję za przeniesienie, choć powinno to według mojej wiedzy być darmowe. Widać salony posiadają swoje własne regulaminy i tabele opłat :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru z fioletowej sieci do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

Kugelsack,

tu jest regulamin, na który możesz się powołać: http://www.plus.pl/documents/16/51d1cfd ... _sieci.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Przejście z innej sieci do taryfy Plus na kartę bez limitu

Post autor: Robertus »

Witam
Chciałbym się dowiedzieć w imieniu majej krewnej jakie są koszty przejścia do taryfy Plus na kartę bez limitu z sieci T-Mobile na kartę (numer zarejestrowany)?
Znajmoma ma telefon na kartę nano sim a więc taka niestandardowa.
Druga sprawa to czy po przejściu do Plusa na kartę są jakieś bonusy z tej okazji?
Pozdr. i z góry dziękuję za odpowiedź :-)
Ostatnio zmieniony 26 mar 2015, o 11:45 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Robertus,
Robertus pisze:Chciałbym się dowiedzieć w imieniu majej krewnej jakie są koszty przejścia do taryfy Plus na kartę bez limitu z sieci T-Mobile na kartę (numer zarejestrowany)?
Za przeniesienie numeru nie jest pobierana opłata. Nie da się natomiast dokonać takich czynności, przy niezarejestrowanym koncie.
Robertus pisze:Znajmoma ma telefon na kartę nano sim a więc taka niestandardowa.
Poinformujcie proszę naszego pracownika przed rozpoczęciem procedury, że karta SIM ma być w formacie Nano.
Robertus pisze:Druga sprawa to czy po przejściu do Plusa na kartę są jakieś bonusy z tej okazji?
Tak. Informacje tutaj: http://www.plus.pl/na-karte/przenies-numer.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Robertus »

Dziękuję bardzo za pomoc :-)
weronisia447
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 11:45

Pierwszy miesiąc dwa doładowania konta

Post autor: weronisia447 »

Witam. Piszę bo chcę się upewnić. Przeszłam z Orange do Plusa na Mix z telefonem na 24 doładowania po 40 zł.
Posiadam 300 minut do wszystkich, nielimitowane sms do wszystkich , 1 GB internetu. I powiedzieli mi w salonie że muszę dokonać dwa razy zasilenie konta w tym miesiącu. Konto mam ważne do 19 kwietnia. Moje pytania brzmią:

1. Kiedy muszę doładować drugi raz w tym samym miesiącu konto ? Bo narazie doładowałam tylko raz. Mogę drugi raz doładować 19 kwietnia ? Czy przed 19stym kwietnia?

2. Czy muszę dezaktywować pakiety przed doładowaniem? Czy po prostu zostaną ode wydłużone.. bo mam aktywne sms tylko, bo 1 GB został przekroczony i minuty też wykorzystałam.. ale mam ważne pakiety do 19 kwietnia

3. Miałam dostawać pakiety kwotowe, ale jednak w salonie poinformowali mnie że się zmieniło i że mi nie przysługuje pakiet kwotowy ponieważ byłam w Orange ale nie miałam telefonu na kartę bądź abonament i przeniosłam numer z Orange do Plusa i jestem w Mixie ale mi taki pakiet kwotowy nie przysługuje... Ile w tym prawdy?

4. Jeśli przekroczyłam 1 GB internetu i nadal wchodzę jednak jest ograniczona prędkość to po doładowaniu konta nie wezmą mi nic kasy za przekroczenie tego internetu?

Jak narazie nie mam więcej pytań.
Ostatnio zmieniony 9 kwie 2015, o 11:40 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj weronisia447,

przeredaguj proszę post. Punkt 9 Regulaminu Forum: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=292.

1. W ciągu pierwszych 30 dni, konto numeru należy zasilić dwukrotnie. Pierwsze z nich nie nadaje terminu ważności. Termin kolejnego wymaganego doładowania sprawdzisz pod kodem *100# lub *125#.

2. Wyłączyłaś kontraktową promocję Bez limitu do wszystkich?

3.
weronisia447 pisze:ponieważ byłam w Orange ale nie miałam telefonu na kartę bądź abonament
Nie rozumiem.

Przenosząc numer z innej sieci i podpisując umowę w tych promocjach: http://www.plus.pl/mix/przenies-numer, otrzymujesz dodatkowe pakiety złotówek.

4. Nie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ