Rok ważności konta

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj nindustrialny,

a jaką taryfę posiadasz na tym numerze? Promocja Rok Ważności konta dostępna jest dla taryfy Prosto na Kartę, Nowy Plush oraz Plus na Kartę Więcej przez Rok. We wszystkich zaś planach cenowych, dostępna jest promocja Ważne Konto. Więcej informacji na jej temat znajdziesz tutaj.

P.S. Pamiętaj o wykonaniu comiesięcznej aktywności z tego numeru.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
nindustrialny
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 sie 2014, o 07:24

Re: Rok ważności konta

Post autor: nindustrialny »

Joanna_Plus pisze:Witaj nindustrialny,

a jaką taryfę posiadasz na tym numerze? Promocja Rok Ważności konta dostępna jest dla taryfy Prosto na Kartę, Nowy Plush oraz Plus na Kartę Więcej przez Rok. We wszystkich zaś planach cenowych, dostępna jest promocja Ważne Konto. Więcej informacji na jej temat znajdziesz tutaj.

P.S. Pamiętaj o wykonaniu comiesięcznej aktywności z tego numeru.
Nowy Plush.

Co wiec moge zrobic ?


I druga sprawa.

Czy promocja 5te doladowanie gratis wtedy zniknie?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

nindustrialny,
nindustrialny pisze:Nowy Plush.
W przypadku tej taryfy można uaktywnić usługę Rok Ważności Konta. Szczegóły tutaj. Z tym, że po potwierdzeniu jej włączenia, należy zasilić konto kwotą minimum 5 zł w ciągu 30 dni.
Innym rozwiązaniem jest również promocję, o której pisałam wcześniej (kwota pobierana jest z salda konta i nie wymaga doładowania):
Joanna_Plus pisze:We wszystkich zaś planach cenowych, dostępna jest promocja Ważne Konto. Więcej informacji na jej temat znajdziesz tutaj.
nindustrialny pisze:Czy promocja 5te doladowanie gratis wtedy zniknie?
Nie ma już promocji 5te doładowanie gratis. Usługa została zamieniona na 4. doładowania i gratis.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Marianna
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2022, o 11:49

Pytanie o status taryfy "PNK Rok Ważności Konta"

Post autor: Marianna »

Nie znalazłam odpowiedzi w innych wątkach. Wiem o anulowaniu darmowej usługi wydłużania ważności konta o rok w większości taryf. Ja mam b. starą taryfę - po zalogowaniu na konto w Plus podana jest taryfa o nazwie "PNK Rok Ważności Konta" (obecnie konto ważne do 24.02.2022). Dotychczas przy doładowaniu dowolną kwotą (np. 5 zł) i bez wpisywania żadnych dodatkowych kodów ważność konta, bez żadnych opłat, była wydłużana o rok.
Proszę o inf., czy ta taryfa nadal umożliwia wydłużenie ważności konta o rok przez dowolne doładowanie i bez opłat.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2022, o 12:38 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Marianna,

w taryfie Plus na Kartę Więcej przez Rok, usługa rocznej ważności konta nadal pozostaje. Musi być jednak włączona i aktywna na koncie numeru, aby zasilenie numeru nadawało ważność na +365 dni. Usługa widoczna jest pod kodem *136#. Szczegóły w regulaminie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Marianna
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2022, o 11:49

Re: Rok ważności konta

Post autor: Marianna »

Bardzo dziękuję, ale mam inną taryfę niż Pani wskazała w odpowiedzi: po wysłaniu przed chwilą kodu *147# otrzymałam automatyczną informację, że moja aktywna taryfa to PNK Tok Ważności Konta - czy mogę prosić o pomoc (zgodnie z pierwszym pytaniem).
Serdecznie pozdrawiam i przepraszam za kłopot.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok ważności konta

Post autor: sl@w_es »

Marianna,

Plus na Kartę Więcej przez Rok i Plus na Kartę Rok Ważności Konta to ta sama taryfa.
Rozbieżności w nazwie były od początku wprowadzenia tej taryfy tzn. z kodu sprawdzającego taryfę otrzymywaliśmy informację o taryfie PNK RWK, natomiast z regulaminu wynikało, że jest to taryfa PNK Więcej przez Rok.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Marianna
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2022, o 11:49

Re: Rok ważności konta

Post autor: Marianna »

Bardzo dziękuję za wyjaśnienie.
Czyli rozumiem, że jak dotychczas doładuję konto np. za 5 zł i ważność zostanie przedłużona o rok bez żadnych dodatkowych opłat (tak było przez lata, łącznie z 2021)?
Proszę tylko o potwierdzenie.
Oczywiście pamiętam o obowiązku aktywności, by nie wnosić comiesięcznej opłaty :-)
Pozdrawiam ciepło!
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Marianna,
Marianna pisze:Czyli rozumiem, że jak dotychczas doładuję konto np. za 5 zł i ważność zostanie przedłużona o rok bez żadnych dodatkowych opłat (tak było przez lata, łącznie z 2021)?
Tak, tylko zweryfikuj proszę przed dokonaniem zasilenia czy promocja jest na pewno aktywna na koncie numeru (kod *136#).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Krek15
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 9 lip 2021, o 22:48

Re: Rok ważności konta

Post autor: Krek15 »

Witam

Po wpisaniu kodu *147# otrzymuję informacje zwrotną o taryfie:
Moja taryfa to: Plus na Karte

Chciałbym aktywować rok ważności konta. Niestety zapomniałem jak to rozbić. Nie pamiętam już kodu jaki się wysyłało wiec szukam pomocy.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Rok ważności konta

Post autor: Ron »

Najlepiej przejść na nowszą taryfę. Zestawienie taryf i pakietów znajdziesz w tym linku. Jest tam także Twoja obecna taryfa w której nie ma usługi Rok ważności konta.
Krek15
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 9 lip 2021, o 22:48

Re: Rok ważności konta

Post autor: Krek15 »

Dziekanuje popatrzę na te oferty. Stukam takiej gdzie będę mógł aktywować na rok ważność konta niezależnie od ilości kwoty jaka jest na koncie. Ta mi to możliwość odbieranie i dzwonienie przez rok. Nie chce doładowywać konta co miesiąc zawrotną kwota za 30 zł aby było na 30 dni. To telefon dla seniora aby wezwał pomoc i nie wykonuje zawrotnie dużo połączeń. 50 zl na rok jest kwota wystarczającą. A że to senior i gdzie zostaje na życie dosłownie 200-240zł/m na życie to taka oferta jest najlepsza. Aktywacja na rok i z głowy a jak braknie kwoty to się doładuje. nie wiem tylko czy nie będzie pobierana kwota za brak aktywności na koncie.
pszprega
PlusManiak
Posty: 146
Rejestracja: 8 mar 2013, o 13:38

Re: Rok ważności konta

Post autor: pszprega »

Jeśli chodzi o brak aktywności na koncie to z tego co wiem to jest pobierana opłata w kwocie 3zl co miesiąc za brak aktywności na koncie więc lepiej chociaż raz w miesiącu gdzieś zadzwonić na kilka sekund lub wysłać sms-a.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Rok ważności konta

Post autor: Ron »

Nawet doładować za 5zl raz na 28, 29 dni.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok ważności konta

Post autor: sl@w_es »

Krek15 pisze:(...) nie wiem tylko czy nie będzie pobierana kwota za brak aktywności na koncie.
Będzie pobierana zgodnie z zapisami w Regulaminach oraz tym co zostało napisane już wcześniej w tym wątku:
[color=#00BF00]Marta_Plus[/color] pisze:W przypadku braku aktywności na numerze, opłaty nie da się uniknąć.
[color=#FF0000]pszprega[/color] pisze:(...) lepiej chociaż raz w miesiącu gdzieś zadzwonić na kilka sekund lub wysłać sms-a.
Dokładniej ujmując kwestię opłaty za brak aktywności należy w 30 dniu od ostatniej aktywności skorzystać ze środków na koncie:
[color=#FF0000]pszprega[/color] pisze:(...) zadzwonić na kilka sekund lub wysłać sms-a.
[color=#FF0000]Ron[/color] pisze:(...) doładować za 5zl raz na 28, 29 dni.
Ten 30 dzień to dla "bezpieczeństwa" i wynika z mojej obserwacji poczynań Operatora - dokonuje sprawdzenia konta nawet w 30 min po upłynięciu tego okresu (a może to zrobić jeszcze wcześniej) - więc lepiej dokonać jakiejkolwiek taniej aktywności przed upływem 30 dni niż czekać, aż Operator sam dokona aktywności na koncie inkasując 3 zł.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ