Rok ważności konta

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
wu-JG
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 cze 2020, o 07:39

Re: Rok ważności konta

Post autor: wu-JG »

g-rs pisze:
wu-JG pisze:RWK mam do 27.04.2021 a już 2x przyszedł mi SMS z nr 119119 "Promocja Rok Ważności Konta w Plushu została wyłączona lub upłynął jej okres ważności" - to jakiś błąd?
To nie błąd. Promocję RWK włączasz zawsze na 30 dni. Tyle masz czasu na zasilenie konta by o rok przedłużyć okres jego ważności.
Raczej błąd - włączyłem RWK i od razu doładowałem konto (za 25zł). W aplikacji plusa jest info o ważności konta do kwietnia 2021 a mimo to przychodzą sms o wyłączeniu usługi.
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Rok ważności konta

Post autor: g-rs »

Przeczytaj uważnie Regulamin promocji, zwłaszcza pkt 3 - 3) Ważność konta a ważność usługi to dwie zupełnie różne sprawy.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj wu-JG,
g-rs pisze:Promocję RWK włączasz zawsze na 30 dni. Tyle masz czasu na zasilenie konta by o rok przedłużyć okres jego ważności.
Potwierdzam.
wu-JG pisze:W aplikacji plusa jest info o ważności konta do kwietnia 2021 a mimo to przychodzą sms o wyłączeniu usługi.
Z tego co podajesz usługa zadziałała prawidłowo.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Frog
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 8 lip 2020, o 12:13

Re: Rok ważności konta

Post autor: Frog »

Witam. Mam pytanie. Czy można kupić jakiś starter Plusa/plusha by mieć 30Gb (lub później doładować) na start o żeby ten pakiet był przez rok ważny? Czy usługa rok ważności konta to zrobi? Czy po roku znowu można wykonać ten sam manewr tzn. doładować GB i zrobić przedłużenie ważności konta o rok? Pytam bo potrzebuje mieć pakiety GB długo ważny bo w niektóre miesiące będę potrzebował może 1Gb ale znów w inne kilka czy 10GB. Czy jest jakaś taryfa,starter który takie coś mi obejmie?? Coś Ala OD NOWA W Play...
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Frog,

możesz kupić ten starter - dostaniesz w nim darmowy pakiet 30 GB ważny przez rok. Wystarczy zasilić konto za minimum 30 zł w ciągu pierwszych 15 dni od uruchomienia numeru (więcej info w regulaminie).

Przed tym zasileniem sugeruję jeszcze:
- włączyć Rok Ważności Konta cykliczny (kod: *136*11*12#),
- oraz zweryfikować czy promocja GigaBank jest już aktywna na koncie (weryfikacja: *136# i ewentualna aktywacja: *136*11*8965#)

Dzięki temu, po zasileniu konta wyżej wymienioną kwotą, wpadnie Ci jeszcze 15 GB w ramach promocji GigaBank (przy czym transfer w ramach Viber, Facebooka i Mesengera masz za free).

Wszystkie pakiety i promocje dostępne w tej taryfie znajdziesz tutaj.
Frog pisze:Czy po roku znowu można wykonać ten sam manewr tzn. doładować GB i zrobić przedłużenie ważności konta o rok?
Z usługi 30 GB na rok można skorzystać raz, więc po roku ona nie zadziała. Pozostają wówczas standardowe pakiety dostępne w tej ofercie (+ oczywiście te, które być może za rok się pojawią).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Heros
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 wrz 2020, o 18:02

Re: Rok ważności konta

Post autor: Heros »

Dzień dobry,
Posiadam taryfę Plus elastyczna na kartę i co miesiąc automatycznie, cyklicznie przedłużalo mi ważność konta.l o kolejne 30 dni. 10 września kończy mi sie jego ważność ( mija dokladnie wtedy rok) Stad moje pytanie co muszę zrobić aby kontynuować termin ważności konta na kolejny rok? W salonie plusa na moje pytanie konsultant stwierdził, ze prawdopodobnie po uplywie dotychczasowego terminu rocznej waznosci konta przyjdzie komunikat smowy i po nim wystarczy, że dokonam jedynie zasilenia konta i wtedy uaktywni sie kolejny rok jego ważności . Czy tak w istocie jest, czy nie musze przed upływem waznosci konta wpisywac dodatkowo jakiegoś kodu?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź:)
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1188
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Rok ważności konta

Post autor: Ron »

@Heros,

Zgodnie z Regulamin Promocji „Rok Ważności Konta cykliczny", wystarczy zasilić konto za min 5zł przed upływem ważności konta na połączenia wychodzące.
markson
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 wrz 2020, o 21:13

Re: Rok ważności konta

Post autor: markson »

Witam.

Zakupiłem starter Plusha oznaczony jako "5 zł - 12 GB na start, edycja limitowana".
Przy próbie aktywacji Rok Ważności Konta za pomocą kodu *136*11*10# dostaję komunikat "Usługa niedostępna". Czy robię coś nieprawidłowo? Tak to wygląda u mnie:

Obrazek
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1188
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Rok ważności konta

Post autor: Ron »

@markson,

Wyłącz transmisję danych i spróbuj dokonać aktywacji promocji.

Jeśli dalej nic, to potrzebna pewnie jest jakaś pierwsza aktywność typu rozmowa, SMS itp do pełnej aktywacji konta w sieci, a następnie włączenie Rok ważności Konta.
:->
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Rok ważności konta

Post autor: Basia_Plus »

Witaj markson,

jak obecnie wygląda sytuacja, czy udało się aktywować promocję?
Możliwość jej dodania, wymaga posiadania aktywnego konta: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... et="_blank
musi znajdować się w Okresie ważności dla Usług wychodzących (tj.w okresie, w którym może wykorzystać Wartość konta i korzystać z Usług),
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
markson
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 wrz 2020, o 21:13

Re: Rok ważności konta

Post autor: markson »

Wysłałem jednego smsa (dopiero pierwszego z tego numeru), po czym od razu przyszła mi informacja sms "Od 1.07.14 masz prawo do wyboru alternatywnych dostawców romaingu...". Następnie udało się już bez problemu aktywować RWK.
Heros
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 wrz 2020, o 18:02

Re: Rok ważności konta

Post autor: Heros »

Szybkie pytanie, jesli abonent posiada taryfę "JA PLUS NA KARTĘ" czy aby przedłużyć ja o kolejny rok ważności, musi zasilić konto doładowaniem minimum 5zł ale przed upływem jego dotychczasowej ważności?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1188
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Rok ważności konta

Post autor: Ron »

Heros pisze:Szybkie pytanie, jesli abonent posiada taryfę "JA PLUS NA KARTĘ" czy aby przedłużyć ja o kolejny rok ważności, musi zasilić konto doładowaniem minimum 5zł ale przed upływem jego dotychczasowej ważności?
Tak, jeśli posiadasz aktywną usługę „Ja+Rok Ważności Konta” w taryfie JA + NA KARTĘ, to wystarczy doładowanie konta przed upływem jego ważności. ;-)
Z21
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2020, o 17:58

Re: Rok ważności konta

Post autor: Z21 »

Witam,

Zgodnie z danymi w Plus Online w taryfie mam ustawiony rok ważności konta (już od kilku lat i przedłużam poprzez doładowanie) i nie mam żadnego aktywnego pakietu. Zależy mi na tym, aby dalej mieć rok ważności konta i jednocześnie dodać GB (najlepiej tak, żeby nie przepadały) Jaka opcja będzie najlepsza dla mnie?
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Rok ważności konta

Post autor: g-rs »

A jaką masz taryfę? Jeśli nie wiesz, to sprawdź kodem: *147#
ODPOWIEDZ