Rok ważności konta

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Tomasz75,
Tomasz75 pisze:Zmieniłem taryfę na "Bez limitu do wszystkich"
Rozumiem, że chodzi o taryfę Plus na Kartę bez limitu.
Zasady działania usługi Rok ważności konta w taryfie Plusie na Kartę bez limitu, znajdziesz we wcześniejszych postach.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Tomasz75
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 22:59

Re: Rok ważności konta

Post autor: Tomasz75 »

EDIT:
czy ja moge wyslac do pani zrzut ekranu strony plusonline ? moze wtegy sie pani rozezna w temacie bo ja nie bede w tym belkocie szukal

Dlaczego mam date do 4.10.15 skoro doladowalem konto 5 pln po wlaczeniu promocji to co mam ponownie po 4.10.15 placic 10 pln za wyslanie kodu z wlaczeniem promocji?

Edycja:

kolejna sprawa
Mam wlaczona usluge "zawsze bez limitu w sieci" co to oznacza ? polaczenia w sieci bezplatne? bo dzweonie do sieci plus i zabiera mi pieniadze z konta
Załączniki
20150904122108.jpg
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2015, o 12:59 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Połączono posty.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Tomasz75,
Tomasz75 pisze: bo ja nie bede w tym belkocie szukal
Zakładając konto na forum, akceptujesz jego regulamin:
Joanna_Plus pisze:1. Przed założeniem nowego wątku, należy użyć opcji SZUKAJ:

Obrazek
Otrzymujemy w ten sposób gotową odpowiedź. Jeżeli nie wszystkie wątpliwości zostały rozwiane, dopisujemy pytanie kontynuując dany wątek.
Regulamin forum: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=292.
Tomasz75 pisze:Mam wlaczona usluge "zawsze bez limitu w sieci" co to oznacza ? polaczenia w sieci bezplatne? bo dzweonie do sieci plus i zabiera mi pieniadze z konta
Tak, promocja ta daje możliwość bezpłatnego wykonywania połączeń i wysyłania SMS-ów w ramach sieci (na numery Plusa). Jednakże, aby usługa działała, należy zasilić konto, aby nadać jej termin ważności:
4. Promocja jest aktywowana na okres równoważny Okresowi Ważności dla Usług wychodzących po Zasileniu konta („Okres Ważności Promocji”) zgodnie z poniższym schematem:
a. zasilenie kwotą od 5 zł do 9,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 5 dni;
b. zasilenie kwotą od 10 zł do 19,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 10 dni;
c. zasilenie kwotą od 20 zł do 29,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 20 dni;
d. zasilenie kwotą od 30 zł do 49,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 30 dni;
e. zasilenie kwotą od 50 zł do 99,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 90 dni;
f. zasilenie kwotą 100 zł i więcej uprawnia do korzystania z Promocji przez 180 dni.
Okres Ważności Promocji jest ustalany każdorazowo dla dokonywanego i najkorzystniejszego dla Abonenta Zasilenia konta, które spełnia powyższe warunki. Okresy Ważności Promocji wynikające z następujących po sobie Zasileń konta nie sumują się.
Regulamin promocji: http://www.plus.pl/documents/16/144a6e1 ... 0sieci.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Rok ważności konta

Post autor: habish »

Tomasz75 pisze:Dlaczego mam date do 4.10.15 skoro doladowalem konto 5 pln po wlaczeniu promocji to co mam ponownie po 4.10.15 placic 10 pln za wyslanie kodu z wlaczeniem promocji?

Edycja:

kolejna sprawa
Mam wlaczona usluge "zawsze bez limitu w sieci" co to oznacza ? polaczenia w sieci bezplatne? bo dzweonie do sieci plus i zabiera mi pieniadze z konta

Konto masz aktywne do 03.09.2016 więc RWK działa.
Gdy już nadejdzie 03.09.2016, to aby przedłużyć ważność konta o kolejny rok, znów musisz włączyć usługę za 10zł + zasilenie za minimum 5zł.

Zawsze bez limitu w sieci = darmowe połączenia i SMSy w Plusie za zasilenie konta:
a. zasilenie kwotą od 5 zł do 9,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 5 dni;
b. zasilenie kwotą od 10 zł do 19,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 10 dni;
c. zasilenie kwotą od 20 zł do 29,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 20 dni;
d. zasilenie kwotą od 30 zł do 49,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 30 dni;
e. zasilenie kwotą od 50 zł do 99,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 90 dni;
f. zasilenie kwotą 100 zł i więcej uprawnia do korzystania z Promocji przez 180 dni.
Tomasz75
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 22:59

Re: Rok ważności konta

Post autor: Tomasz75 »

To jest moj drugi numer w zasadzie zony przeniosla sie do plusa ale musze powiedziec ze bardzo to skomplikowane ja mma numer z taryfa plus na karte rok waznosci konta nie placilem za wlaczenie nie place za co roczne wlaczenie pewnie juz tej taryfy nie ma?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Tomasz75,
Tomasz75 pisze:ja mma numer z taryfa plus na karte rok waznosci konta nie placilem za wlaczenie nie place za co roczne wlaczenie pewnie juz tej taryfy nie ma?
Taryfa ta nadal jest dostępna, natomiast posiadając już PNK bez limitu, nie ma możliwości powrotu do wcześniejszych planów cenowych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Rok ważności konta

Post autor: habish »

Tomasz75 pisze:To jest moj drugi numer w zasadzie zony przeniosla sie do plusa ale musze powiedziec ze bardzo to skomplikowane ja mma numer z taryfa plus na karte rok waznosci konta nie placilem za wlaczenie nie place za co roczne wlaczenie pewnie juz tej taryfy nie ma?
Ale czy w tej taryfie masz rozmowy i SMSy bez limitu w Plusie za 0zł?
Lub możliwość włączenia innych płatnych już opcji:
- Rozmowy bez limitu do wszystkich sieci za 25zł
- Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich sieci za 30zł
- Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich oraz 1GB danych za 35zł
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Promocja Rok ważności konta za zero złotych

Post autor: Remislanc »

Witam.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem nową promocję:

http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1265

Czy kupując taki starter i zasilając go kwotą min. 5 zł będę miał przez rok rozmowy i sms-y w Plusie za free ?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 27 paź 2015, o 11:54 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Promocja Rok ważności konta za zero złotych

Post autor: sl@w_es »

@ „Remislanc”,

niestety, tak różowo to nie będzie; za free będziesz miał promocję Rok ważności konta, która normalnie kosztuje 10 zł.
Pozostałe usługi i promocje działać będą na dotychczasowych zasadach, czyli z odnowieniem i pobraniem opłaty co 30 dni.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Remislanc,
sl@w_es pisze:za free będziesz miał promocję Rok ważności konta, która normalnie kosztuje 10 zł.
Zgadza się. W przypadku tych starterów i dokonaniu czynności opisanych w regulaminie, aktywacja usługi jest bezpłatna. Pozostałe promocje działają bez zmiany: http://www.plus.pl/na-karte (druga zakładka).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Re: Rok ważności konta

Post autor: Remislanc »

Dziękuję. Szkoda , że promocja dotyczy tylko nowych klientów a star(ł)ych klientów plus ma w poważaniu.......Czy nie można było tego zrobić dla wszystkich ? Nowi by się "skusili" a starzy nie żałowaliby, że są wierni sieci.
Dziwne.....
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Remislanc,

aktualnie promocja dostępna jest przy nowych starterach. Natomiast przekażę Twoją sugestię do właściwych osób.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
andzela335
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 3 sty 2014, o 15:31

rok wazności konta

Post autor: andzela335 »

wczoraj oraz dzis próbowałam włączyć pakiet rok ważności konta ale nie mogę bo ciągle wyskakuje mi skontaktuj się z bok co sie dzieje czy da sie jeszcze to uaktywnic w regulaminie jest napisane ze promocja trwa do odwołania
Ostatnio zmieniony 24 lis 2015, o 11:27 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

andzela335,
andzela335 pisze:pakiet rok ważności konta
To nie jest pakiet, tylko promocja. Jaką taryfę posiadasz aktualnie na swoim numerze? Kod na weryfikację: *147#. Podaj też proszę kod za pomocą, którego próbujesz dokonać tej aktywacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
andzela335
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 3 sty 2014, o 15:31

Re: Rok ważności konta

Post autor: andzela335 »

kod do aktywacji *136*11*18#
taryfa pnk w sieci taka przyszła mi wiadomość
ODPOWIEDZ