Rok ważności konta

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
cytrus55
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 kwie 2019, o 13:23

Re: Rok ważności konta

Post autor: cytrus55 »

Witam. Chciałbym aktywować ważność konta na rok. Aktywna taryfa to Ja+Internet na Karte. Chciałbym mieć taryfe, gdzie internet byłby przystępny cenowo :-D Nie zależy mi na rozmowach i sms-ach, tylko na internecie. Proszę o jakieś propozycje. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Rok ważności konta

Post autor: Ron »

@cytrus55, może sprawdź nową taryfę Plus Elastyczna na Kartę, która łączy ofertę głosową i internetową.
Po każdym doładowaniu przyznawany jest Bonus internetu w promocji „GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę.

W tej taryfie możliwa jest aktywacja usługi „Rok Ważności Konta cykliczny”
1. Włącz usługę kodem *136*11*12#
2. Doładuj konto za minimum 5 zł w ciągu 30 dni od włączenia usługi
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj cytrus55,

a jak dużo internetu potrzebujesz?

Oprócz propozycji Rona, zerknij proszę jeszcze na taryfę Nowy Plush. Pakiety i promocje w niej dostępne, znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Rok ważności konta

Post autor: misiu-182 »

Dzień dobry.
Mam, a właściwie ojciec problem w taryfie Prosto na kartę. W czasie podpisywania umowy w Cyfrowym Polsacie ojciec dostał starter. Postanowił go uruchomić jako swój dodatkowy/rezerwowy numer. Starter był w taryfie elastycznej a ja doradziłem ojcu, że najlepszą dla sporadycznie używanego telefonu będzie taryfa Prosto na kartę. W dniu 01.05. po zarejestrowaniu numeru sms-em, dodałem go do swojej aplikacji i zmieniłem taryfę na Prosto na kartę. Następnie sprawdziłem, po przelogowaniu aplikacji, iż taryfa została zmieniona. Sprawdziłem jeszcze, że promocja rocznej ważności środków jest włączona i doładowałem nowy numer ojca kwotą 5 zł za pomocą aplikacji bankowej. Niestety po sprawdzeniu ważności konta okazało się, iż ważność ustawiła się na 08.05.2019. W związku z tym ojciec złożył telefonicznie reklamację jeszcze w dniu 1 maja (nr 18278581) lecz do dzisiaj nie otrzymał odpowiedzi. Dzisiaj natomiast dostał SMS, że jutro nowy numer straci możliwość połączeń wychodzących. Wcześniej zapomniałem dodać, iż jeszcze przed zmianą taryfy zrobiłem teleprzelew z głównego numeru ojca na ten nowy, na kwotę 20 zł. Proszę o pomoc lub wyjaśnienie jaki popełniłem błąd. Nadmieniam, że w czasie uruchamiania startera wszystko działało sprawnie (oprócz ważności konta), a wszystkie czynności zajęły około 30 min.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj misiu-182,
misiu-182 pisze:(nr 18278581)
Poprosiłam o przyśpieszenie rozpatrzenia tej sprawy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Rok ważności konta

Post autor: misiu-182 »

Bardzo dziękuję za pomoc. Chwilę przed 13 reklamacja została rozpatrzona a ważność konta wydłużona do 30.04.2020.
Pozdrawiam.
góral
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 7 sie 2018, o 14:32

Re: Rok ważności konta

Post autor: góral »

Witam!
Czy w taryfie Prosto na kartę po każdym doładowaniu wydłuży się RWK na kolejny rok? Np.Zakładając ze mam juz RWK do 06.2019 to kolejne doładowanie powinno wydłużyć ten okres Doładowuję telefon synowi dosyć często i RWk pozostaje bez zmian.Czy ja tu czegoś nie rozumiem?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj góral,
góral pisze:Czy w taryfie Prosto na kartę po każdym doładowaniu wydłuży się RWK na kolejny rok
Jeżeli usługa Środki ważne rok jest aktywna na koncie numeru, to wówczas każde z zasilenie nadaje termin ważności na +365 dni (oczywiście terminy te nie sumują się).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
góral
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 7 sie 2018, o 14:32

Re: Rok ważności konta

Post autor: góral »

Promocja jest aktywna #136# informuje ze są środki ważne rok a mimo to zasilenia nie powoduja wydłużenia ważńości konta
Cały czas pojawia się informacja że konto ważne do 5.06.2019 Taryfa prosto na karte Co robić?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

góral,

i kiedy odbyło się ostatnie zasilenie?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
cytrus55
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2019, o 13:23

Re: Rok ważności konta

Post autor: cytrus55 »

Witam. Czy jest opcja aby mieć ważność konta rok, a za środki zgromadzone na koncie wykupywać pakiety internetowe?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Rok ważności konta

Post autor: Ron »

cytrus55 pisze:Witam. Czy jest opcja aby mieć ważność konta rok, a za środki zgromadzone na koncie wykupywać pakiety internetowe?
Oczywiście, praktycznie w każdej taryfie. Taryfa Plus Elastyczna na kartę Można posiadać Rok Ważności Konta i dostawać Bonusy internetu po doładowaniu w promocji „GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę”.

Podobnie w Taryfie Nowy Plush Bonusy po doładowaniu „Plush Internet Promo BS” lub można skorzystać z pakietu za 25,00 zł „Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu” i oczywiście Rok Ważności Konta.

Jeśli chodzi o same pakiety internetowe dodatkowe, to jedynie 1GB za 5zł.

Kolejny pomysł to Taryfa Prosto na Kartę i tutaj każde doładowanie, to Rok Ważności Konta i „Pakiet internet 3 GB” za 5 zł odnawiający się co 30 dni.

Szczegóły Taryf i PAKIETÓW znajdziesz TUTAJ.

Podaj dokładnie jaką posiadasz taryfę w tym celu wpisz w klawiaturę kod *147# i naciśnij połączenie.
baca01
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 4 sie 2013, o 15:43
Kontakt:

Re: Rok ważności konta

Post autor: baca01 »

Witam!

A ja szukam rozwiązania jednorazowego. Opłacasz (doładowujesz) raz i przez cały rok nic nie robisz.
Karta ma służyć do internetu - najlepiej załadować wysoką kwotą z bonusem - kiedyś za doładowanie 150zł było bodajże 50 albo 100GB GB na rok, bez żadnych pośrednich doładowań.

Czy powyższa oferta bonusowa jest jeszcze dostępna?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj baca01,

a masz już u nas numer? Czy rozważasz dopiero zakup startera?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
baca01
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 4 sie 2013, o 15:43
Kontakt:

Re: Rok ważności konta

Post autor: baca01 »

Mam prepaida ale...nie wiem czy jeszcze działa... Widzę że z abonamentowego Plus Online zniknął mi ten numer, więc możliwe że utraciłem go. Wieczorem będę dopiero w stanie sprawdzić. Nie ma natomiast problemu z ewentualnym zakupem nowego jeśli oferta na nowy będzie ciekawsza :)
ODPOWIEDZ