Rok ważności konta

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok ważności konta

Post autor: sl@w_es »

Niespodzianka!!!
Gdyby dziś był pierwszy kwietnia to pomyślałbym, że to żart, ale mamy lipiec, więc... :
Screenshot_20210708_090527_com.android.mms.jpg
Póki co takie SMS-y docierają tylko na numery z oferty Plusa na kartę; na Plusha nic takiego jeszcze nie doszło.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Gordek
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 23 cze 2012, o 17:42

Re: Rok ważności konta

Post autor: Gordek »

No to kolejny, chyba już ostatni powód dla którego można było zostać w Plusie właśnie odszedł w siną dal. :-D
Czekam tylko, czy wprowadzą to w Nowym Plushu, jeśli tak, to spadam z tej sieci jak najdalej.
hrzo
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2021, o 11:53

Re: Rok ważności konta

Post autor: hrzo »

Gordek pisze:No to kolejny, chyba już ostatni powód dla którego można było zostać w Plusie właśnie odszedł w siną dal. :-D
Czekam tylko, czy wprowadzą to w Nowym Plushu, jeśli tak, to spadam z tej sieci jak najdalej.
Byłem u nich kilkanaście lat, ale właśnie strzelili sobie w stopę. Najgorsza sieć, najidiotyczniejsze reklamy, a teraz jeszcze to.
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Rok ważności konta

Post autor: g-rs »

Moim zdaniem te działania wyglądają tak, jakby Plus chciał pozbyć się wszystkich prepaidowców zmuszając ich do przejścia na abonament lub do innej sieci.
miery
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 18 lut 2021, o 13:08

Re: Rok ważności konta

Post autor: miery »

Pewnie chcą 'zabić' numery zombie.
Wypadałoby się chociaż przedłużyć możliwość odbierania połączeń o ważność pakietu * 2.
myname
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 lip 2021, o 12:46

Re: Rok ważności konta

Post autor: myname »

sl@w_es pisze:Niespodzianka!!!
Gdyby dziś był pierwszy kwietnia to pomyślałbym, że to żart, ale mamy lipiec, więc... :
Screenshot_20210708_090527_com.android.mms.jpg
Póki co takie SMS-y docierają tylko na numery z oferty Plusa na kartę; na Plusha nic takiego jeszcze nie doszło.
Posiadam starszą taryfę Plusa "PNK Rok Ważności Konta", i jak na razie nie zamierzam zmieniać na inną. A skoro Plus próbuje wycofać się z tej promocji, to każdego użytkownika czeka konieczność zmiany taryfy?
miery
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 18 lut 2021, o 13:08

Re: Rok ważności konta

Post autor: miery »

myname pisze:
sl@w_es pisze:Niespodzianka!!!
Gdyby dziś był pierwszy kwietnia to pomyślałbym, że to żart, ale mamy lipiec, więc... :
Screenshot_20210708_090527_com.android.mms.jpg
Póki co takie SMS-y docierają tylko na numery z oferty Plusa na kartę; na Plusha nic takiego jeszcze nie doszło.
Posiadam starszą taryfę Plusa "PNK Rok Ważności Konta", i jak na razie nie zamierzam zmieniać na inną. A skoro Plus próbuje wycofać się z tej promocji, to każdego użytkownika czeka konieczność zmiany taryfy?
Nie wiadomo. Póki co przez rok jeszcze będzie można odbierać połączenia. Pewnie wymyślą coś nowego w ciągu miesiąca bo nowych numerów na kartę nikt nie będzie chciał.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok ważności konta

Post autor: sl@w_es »

miery pisze:(...) Pewnie wymyślą coś nowego w ciągu miesiąca bo nowych numerów na kartę nikt nie będzie chciał.
Patrząc na dotychczasowe działania operatora na wiele nie ma co liczyć, bo wszystko opiera się na tym jak wyciągnąć większe pieniądze od użytkowników prepaida.
A ktoś z biorących udział w tej dyskusji (i nie tylko) otrzymał takiego SMS-a czy opiera się tylko na moim przekazie?
Ja dostałem na wszystkie użytkowane numery plusa na kartę (i bynajmniej nie są to leżaki).
Plush tak jak pisałem wcześniej na razie bez takich wiadomości.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Re: Rok ważności konta

Post autor: Robertus »

Niestety ja również dostałem takiego sms-a a w omjej taryfię RWK mam cykliczne.
Ciekawy jestem czy jeśli ktoś ma taryfę Plus Rok Ważności Konta to również zostanie mu odebrany ten przywilej?
malibu
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2021, o 14:22

Re: Rok ważności konta

Post autor: malibu »

Dostałem dokładnie takiego samego sms. Korzystam z telefonu dużo i regularnie.

Wygląda na to że to koniec Plusa na kartę.... Szkoda... a tak lubiłem tą sieć i ofertę. Będę musiał teraz rozejrzeć się za ofertą konkurencji. Korzystam z telefonu dużo i regularnie ale brak roku ważności konta całkowicie przekreśla dla mnie ofertę Plusa, trzeba by pewnie płacić albo robić skarbonkę. Niestety wygląda to na że pazerność nie zna granic bo akurat ta oferta była czymś normalnym a nie wyjątkowym.

PLUS możecie oficjalnie potwierdzić że to nie pomyłka tylko kompletny koniec oferty?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Rok ważności konta

Post autor: Marta_Plus »

malibu, Robertus, sl@w_es,
malibu pisze:PLUS możecie oficjalnie potwierdzić że to nie pomyłka tylko kompletny koniec oferty?
Zgodnie z otrzymanymi wiadomościami SMS, promocja Rok Ważności Konta została zamknięta (dot. taryf Nowy Plus Internet na Kartę, Plus na Kartę, PnK bez limitu, Ja + na Kartę, Ja + Internet na Kartę, Ja + na Kartę i Plus Elastyczna na Kartę).

EDYCJA:

Małe sprostowanie - oczywiście chodzi o datę zamknięcia promocji z dniem 07/08 br.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
taki tam
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 8 lip 2021, o 15:21

Re: Rok ważności konta

Post autor: taki tam »

Pytanie - z końcem sierpnia kończy mi się rok ważności. Czy jeśli do 07.08.21 przedłużę to jeszcze się załapię na następny rok, czy już teraz trzeba zmienić operatora? I czy jest to definitywny koniec promocji z dniem otrzymania SMSa?
Czy można przenieść numer na kartę do innego operatora? Mam kilka numerów...
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok ważności konta

Post autor: sl@w_es »

[color=#00BF00]Marta_Plus[/color] pisze:Zgodnie z otrzymanymi wiadomościami SMS, promocja Rok Ważności Konta została zamknięta (...).
Jeszcze jej nie zamknięto, a z treści SMS-a wynika, że zostanie zamknięta.

@ taki tam,

moim zdaniem jeśli aktywujesz promocję RWK i doładujesz konto przed 7 sierpnia to jego ważność zostanie wydłużona o 365 dni od daty doładowania.
Definitywny koniec promocji nastąpi zgodnie z treścią otrzymanego SMS-a, czyli 7 sierpnia.
Operatora zmienić możesz w każdej chwili i nie ma znaczenia, że jest to numer z oferty na kartę.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
taki tam
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 8 lip 2021, o 15:21

Re: Rok ważności konta

Post autor: taki tam »

SMS nie jest jednoznaczny....z dniem 07.08.21 promocja RWK zostanie zamknięta......ale "jeśli z niej korzystasz" to okres ważności się nie zmieni, ale nie będzie możliwości jej ponownego uruchomienia.
Czyli do końca nie wiadomo czy po doładowaniu się odnowi....
Czekam na oficjalną odpowiedź Plusa....bo jeśli nie to Orange ma nadal taką usługę.

EDIT:
OK. Sprawdziłem, doładowałem konto za 10 zł i ważność konta została przedłużona o rok do lipca 2022.
Czyli jeżeli chcecie jeszcze rok pociągnąć ....to doładujcie. Będzie czas do namysłu :)
Ostatnio zmieniony 8 lip 2021, o 18:06 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów. Nie zamieszczany swoich postów jeden pod drugim. Chcąc rozwinąć/uzupełnić wcześniejszą wypowiedź proszę używać opcji edycji posta (przycisk ZMIEŃ).
marekkalisz19
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 16 sie 2014, o 12:09

Re: Rok ważności konta

Post autor: marekkalisz19 »

Mam prosto na kartę, jeszcze smsa nie dostałem, ale skoro wycofują, to prędzej czy później przyjdzie...
ODPOWIEDZ