Piąte doładowanie GRATIS!/4. doładowania i gratis

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Koma
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 lut 2019, o 16:36

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Koma »

Witam.
Mam taryfę Nowy Plush.
6 stycznia 2019 dostałam smsa z nr 8844 o treści cytuję:

"Wlasnie dokonales 4 doladowania w ramach promocji '5. doladowanie gratis'. Dostales promocyjne doladowanie 25 zl. Twoje doladowania zliczamy na nowo."

Po zalogowaniu się na swoje konto okazało się, że dostałam tylko 15 zł, w związku z tym, aby nadal korzystać z używanej promocji zasiliłam dzisiaj (5.02.2019) konto online kwotą 25zł, promocja została uruchomiona (koszt 25zł standardowo). Co może być przyczyną, że jako 5 doładowanie gratis zamiast 25zł dostałam 15zł.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Koma,
Koma pisze:Po zalogowaniu się na swoje konto okazało się, że dostałam tylko 15 zł,
Doprecyzuj proszę co konkretnie masz na myśli. Bonusowe doładowania w ramach promocji 5te doładowanie gratis, nie są widoczne w aplikacji Plus online.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Koma
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 lut 2019, o 16:36

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Koma »

Witam.
To jest już moje drugie doładowanie gratis w ramach promocji: "5 doładowanie gratis", pierwszym razem po otrzymaniu smsa:

"Wlasnie dokonales 4 doladowania w ramach promocji '5. doladowanie gratis'. Dostales promocyjne doladowanie 25 zl. Twoje doladowania zliczamy na nowo."

logując się na swoje konto w aplikacji Plus online, stan konta automatycznie powiększył się o kwotę 25zł i w następnym miesiącu nie musiałam już doładowywać telefonu aby nadal korzystać z promocji:" Internet,Rozmowy,SMS/MMS bez limitu" jej koszt to właśnie 25zł,
natomiast drugim razem tak jak napisałam wcześniej po otrzymaniu smsa:

"Wlasnie dokonales 4 doladowania w ramach promocji '5. doladowanie gratis'. Dostales promocyjne doladowanie 25 zl. Twoje doladowania zliczamy na nowo."

logując się na swoje konto w aplikacji Plus online, stan konta automatycznie powiększył się ale o kwotę 15zł i w związku z tym, aby nadal korzystać z używanej promocji:" Internet,Rozmowy,SMS/MMS bez limitu", zasiliłam dzisiaj (5.02.2019) konto online kwotą 25zł.
Dodam że moja koleżanka w tym samym czasie otrzymuje promocję "5 doładowanie gratis" i za każdym razem logując się na swoje konto w aplikacji Plus online, stan jej konta automatycznie powiększa się o kwotę 25zł.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
monter
PlusManiak
Posty: 115
Rejestracja: 3 sty 2013, o 14:39

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: monter »

Witaj Koma!
Jeśli nie używasz aplikacji Plusa, to zainstaluj i będziesz mogła sprawdzić wartości doładowań oraz koszty połączeń, SMSów oraz innych opłat, które poniosłaś. Może dostałaś 25 zł (bonusowe), ale w tym czasie za jakieś usługi zapłaciłaś 10 zł. Stąd masz wrażenie, że konto zwiększyło się tylko o 15zł.
Więcej: http://www.plus.pl/uslugi/aplikacja-plus-online

Pamiętaj też, że piąte doładowanie jest w kwocie równej najniższemu doładowaniu. Jeśli doładowałaś 3 razy za 25 zł i raz za 15 zł, to dostaniesz bonus 15 zł.
Szczegóły: http://www.plus.pl/5doladowanie

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Koma,

czyli dotarł SMS z informacją o zasileniu konta kwotą 25 zł, a saldo konta wzrosło o 15 zł.

Tak jak radzi monter, weryfikacji pobranych opłat, można dokonać w naszej mobilnej aplikacji Plus online. Ważne: przy jej pobieraniu należy pamiętać o zabezpieczeniu kosztów (pakiet internetowy/Wi-Fi).

Możesz również przesłać opis sytuacji wraz z danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) oraz numerem telefonu przez ten formularz. Nasi pracownicy mając wgląd w historię konta, zweryfikują sprawę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
beata793
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2019, o 17:38

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: beata793 »

Witam, nie otrzymałam środków za 5 te doładowanie. Nie pomogło ponowne uruchomienie telefonu. Złożyłam reklamacje #633150.
Prosze o interwencję.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Basia_Plus »

Witaj beata793,
beata793 pisze:Złożyłam reklamacje #633150.
poprosiłam o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi na podany numer zgłoszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
DestroyerX
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 11 mar 2019, o 21:48

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: DestroyerX »

Jak zmienię taryfę z Ja+na kartę na Nowy Plush to też mogę włączyć 5te doładowanie gratis? Będzie naliczane od nowa czy liczba doładowan nie ulegnie kasacji?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

DestroyerX,

promocja 5. doładowanie gratis, działa również w ofercie Miśka ;-).
DestroyerX pisze:Będzie naliczane od nowa czy liczba doładowan nie ulegnie kasacji?
Nie ulegnie kasacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zbiggy
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 2 lut 2014, o 17:02

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: zbiggy »

Czy w 5 doładowanie gratis wlicza się teleprzelew i bonus po doładowaniu za 100 zł lub 150 zł?

Czasem zasilam swojej Mamie telefon za 100 zł (i wtedy dodatkowo przychodzi bonus 15 zł), a czasem robię teleprzelew za 20zł ze swojego plusa na kartę. Czy te 15 zł z bonusa i 20 zł z przelewu jest wliczane w pulę 5go doładowania gratis?
Bo licząc 100 zł doładowanie, 15 zł bonus z doładowania, 20 zł teleprzelew i 100 zł doładowanie, 15 zł bonus z doładowania to wychodzi, że 5 doładowanie wyjdzie 15 zł. Jeśli tak by było liczone to warto zamiast dużych zasileń robić częste zasilenia po 15 zł.

Aktualizacja: właśnie do Mamy przyszło 5 doładowanie gratis: 20 zł. Czyli teleprzelew się wlicza, a bonus nie. Choć mogłem się pogubić tych zasileniach dlatego prośba jednak o informację.

W regulaminie 5go zasilenia znalazłem: "Bonus naliczany jest od kwoty doładowania bez doładowań promocyjnych przyznawanych w ramach innych promocji." więc teleprzelew się wlicza bo nie jest bonusem, a bonus 15zł nie.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2019, o 19:56 przez zbiggy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Ron »

Bonus naliczany jest od kwoty doładowania bez doładowań promocyjnych przyznawanych w ramach innych promocji :->
Dadu
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2019, o 20:49

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Dadu »

Witam, chciałem zapytać, czy Plus ma dzisiaj jakąś awarię, czy tak po prostu rozdaje doładowania jako piąte gratis? Nie doładowywałem konta, a dostałem bonus - i to na dwa numery...

Przy okazji, odnośnie poprzedniego pytania: teleprzelew nie wlicza się do doładowań "piąte gratis". Robię je regularnie i bonusy dostaję tylko co standardowe doładowania (poza tym dzisiejszym), na kwotę 50 zł (zawsze za tyle doładowuję), a gdyby się wliczało - bonus byłby w kwocie 20 zł, nie 50 zł.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

zbiggy,
zbiggy pisze:Czy w 5 doładowanie gratis wlicza się teleprzelew i bonus po doładowaniu za 100 zł lub 150 zł?
Nie.

Witaj Dadu,

przekazałam sprawę do weryfikacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lukesho
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 4 cze 2018, o 20:31

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: lukesho »

Mam pytanie.

Wczoraj na dwóch numerach w Plushu dostałem sms treści "Właśnie dokonałeś 4 doładowania w ramach promocji "5 doładowanie gratis", Dostałeś promocyjne doładowanie 30 zł. Twoje doładowania zliczamy na nowo".
O co chodzi? Nie doładowywałem żadnego z tych numerów, nie mam też nic nowego w historii doładowań z wczorajszą datą. Kasy z rzekomego doładowania też nie mam na swoim koncie (ale nie jestem pewny, bo dawno nie sprawdzałem). Oczywiście zliczanie doładowań mi się wyzerowało na obu numerach.

Czy coś było kombinowane z usługą, czy to jakiś błąd systemu i mam śmiało pisać reklamację?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: sl@w_es »

lukesho pisze:Mam pytanie.

Wczoraj na dwóch numerach w Plushu dostałem sms treści "Właśnie dokonałeś 4 doładowania w ramach promocji "5 doładowanie gratis", Dostałeś promocyjne doładowanie 30 zł. Twoje doładowania zliczamy na nowo".
O co chodzi? Nie doładowywałem żadnego z tych numerów (...)
Czy coś było kombinowane z usługą, czy to jakiś błąd systemu i mam śmiało pisać reklamację?
Reklamację? Na co, że Operator po raz kolejny udowodnił jak działa jego system?

Jestem przekonany, że w odwrotnej sytuacji Plus nawet by Cię nie poinformował, że kasa wypłynęła z Twojego konta, a Ty o ile kontrolujesz jego stan na bieżąco, chcąc ją odzyskać musiałbyś składać reklamację i udowadniać, że nie jesteś wielbłądem.
Poczekaj, jak Plus odkryje ile kasy mu uciekło to pieniążki wrócą do niego same, tak samo jak znalazły się na Twoim koncie, bez jakiegokolwiek udziału z Twojej strony.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ