Piąte doładowanie GRATIS!/4. doładowania i gratis

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
plusqwacz
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 gru 2020, o 09:59

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: plusqwacz »

To ja może pokrótce przedstawię pewną historię:

Mam plusa na kartę już jakiś rok z kawałkiem, jest generalnie ok a promocje sprawiają że nie ma powodu rozglądać się za czymś innym. Tzn. do czasu ostatnich "zawirowań"... Ale po kolei. Gdy dziewczyna mówi mi, że musi wymienić kartę bo ma jakąś antyczną 2G a chce mieć internet w telefonie, to mówię jej: przejdź do plusa, będzie fajnie, są promocje, co 5 miesięcy wakacje od abonamentu. Jest nauczycielką, więc taki argument do niej trafia.

No więc przechodzi - ciągnę ją do salonu, podpisik tu i tam i już ma nową kartę 4G z internetem. Jest pięknie. Przychodzi nowy rok, nowe nadzieje. Nagle, jak grom z jasnego nieba przychodzi wiadomość że wakacje odwołane, nie będzie bonusowego miesiąca a co najwyżej tydzień. Cała radość ze zbierania doładowań w oczekiwaniu na urlop pryska jak piękny sen.

Oprócz tego pryska też z plusa dziewczyna. I myślę że nie jest w tym zamiarze osamotniona. Jeśli coś się nie ruszy w promocjach na kartę w najbliższym czasie, odpłynie wraz ze śniegiem do innej sieci. Bo "warunki się zmieniły".
wu-JG
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 1 cze 2020, o 07:39

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: wu-JG »

U wszystkich operatorów kończą się fajne promocje a atrakcyjnych nowych nie widać, np orange wprowadza opłatę 6zł za ich rok ważności konta.
Wszyscy szukają kasy - nic nie zrobisz.
Misio
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 28 sty 2019, o 18:28

piate doładowanie gratis

Post autor: Misio »

Dzień dobry.
Mam uruchomioną promocję: piate doładowanie gratis.
Po czterech doładowaniach otrzymałam informację SMS:"Dokonałeś 4 doładowania w ramach promocji 4 doładowania i gratis .Otrzymujesz 10 zł." I nastepny SMS :"Pakiet 10 zł został właczony"
Na koncie mam aktualnie 14 zł,wynikające z moich doładowań. Kiedy pakiet 10 zł.zacznie działać?
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 mar 2021, o 09:41 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: piate doładowanie gratis

Post autor: Ron »

Promocja 5 doładowanie gratis, zostało zmienione na 4 doładowania i gratis.. W ramach bonusu jest pakiet kwotowy, który wykorzystasz na rozmowy, SMSy, MMSy i internet. Wszystko w linku powyżej.
Misio
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 28 sty 2019, o 18:28

Re: piate doładowanie gratis

Post autor: Misio »

Ale tego pakietu nie mam na stanie mojego konta.Dlatego moje pytanie:jak to działa?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: piate doładowanie gratis

Post autor: Ron »

Sprawdź kody *121# i połączenie, *136# i połączenie. Podaj co wyświetla. Z informacji jakie podałeś usługę w nowej wersji masz aktywną.
Sprawdzenie statusu nowej promocji: SMS pod bezpłatny numer 8844 o treści INFO
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Misio,
Ron pisze:W ramach bonusu jest pakiet kwotowy, który wykorzystasz na rozmowy, SMSy, MMSy i internet.
Dokładnie tak. Pakiet nie zwiększa salda konta, tylko jest widoczny pod kodem *121#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Gibon
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2021, o 20:13

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Gibon »

Witam,
W jaki sposób mogę teraz wykorzystać dodatkowe pieniądze, które otrzymałem po 4 doładowaniu ?

Mam aktywowany pakiety rozmowy/sms/mms/net, testowo wysłałem jakiś płatny SMS, który i tak ściągnął pieniądze z głównego konta.
Czy to nie jest tak, że mając aktywowany jakiś pakiet ten dodatkowy "pakiet" po doładowaniu konta jest bezużyteczny ?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Ron »

Gibon pisze:Witam,
W jaki sposób mogę teraz wykorzystać dodatkowe pieniądze, które otrzymałem po 4 doładowaniu ?
Mam aktywowany pakiety rozmowy/sms/mms/net, testowo wysłałem jakiś płatny SMS, który i tak ściągnął pieniądze z głównego konta.
Na podstawowe usługi - krajowe rozmowy, SMS-y I MMS-y oraz transmisję danych (nie dotyczy numerów Premium Rate i numerów specjalnych w sieci Plus, usługi dostępu do serwisów rozrywkowych i informacyjnych; numerów specjalnych). Jeśli był to standardowy SMS, to potrzebne jest zgłoszenie i weryfikacja konta.


Gibon pisze:Witam,
Czy to nie jest tak, że mając aktywowany jakiś pakiet ten dodatkowy "pakiet" po doładowaniu konta jest bezużyteczny ?
Niestety zgodnie z Regulaminem - "Przyznany Gratis będzie rozliczany po wykorzystaniu zgromadzonych środków oraz po innych aktywnych promocjach dostępnych dla danego konta."
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: g-rs »

Ron pisze:
Gibon pisze:Witam,
Czy to nie jest tak, że mając aktywowany jakiś pakiet ten dodatkowy "pakiet" po doładowaniu konta jest bezużyteczny ?
Niestety zgodnie z Regulaminem - "Przyznany Gratis będzie rozliczany po wykorzystaniu zgromadzonych środków oraz po innych aktywnych promocjach dostępnych dla danego konta."
Dokładnie tak. W tym kształcie jest to pakiet bezużyteczny. Tylko i wyłącznie chwyt marketingowy.
Adikga
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2021, o 12:28

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Adikga »

Witam,
Nie znalazłem na forum innego tematu o doładowaniach z bonusem więc przyłączam się to tego tematu.
Czy omawiana tutaj promocja zastępuje promocję: bonus po doładowaniu z abonamentu?
Jestem plusie na abonament i do listopada mogłem za pomocą aplikacji plus online doładować konto na kartę z bonusem.
Gdy w grudniu chciałem to zrobić to zobaczyłem, że do wyboru mam te same kwoty + 0zł np. było (30 + 5) a teraz jest (30 + 0).
Nie udało mi się też znaleźć informacji czy ta promocja się zakończyła, jedynie to, że jak się zaczynała to była do odwołania.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Ron »

Adikga pisze: Czy omawiana tutaj promocja zastępuje promocję: bonus po doładowaniu z abonamentu?
Nie, to są całkiem inne promocje.
Adikga pisze: Gdy w grudniu chciałem to zrobić to zobaczyłem, że do wyboru mam te same kwoty + 0zł np. było (30 + 5) a teraz jest (30 + 0).
Zgodnie z Regulaminem „Zasilam Kartę w Plusie 3” po doładowaniu w ramach bonusu dostaje się "pakiet kwotowy", który można wykorzystać na podstawowe usługi (rozmowy, SMS itp) zgodnie z Cennikiem.
Nie jest to już kwota razem z doładowaniem, tylko pakiet.

Pakiet na koncie oferty na kartę, można sprawdzić za pomocą kodu *121#

https://www.plus.pl/uslugi/doladowanie- ... et="_blank
pgli
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 9 sty 2016, o 01:49

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: pgli »

Na co wykorzystujecie pakiet, jak macie rozmowy, SMS-y bez limitu? Pakietu Internet też nie zużywam. Bo ta promocja wygląda obecnie totalnie bez sensu.
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: g-rs »

pgli pisze:Na co wykorzystujecie pakiet, jak macie rozmowy, SMS-y bez limitu? Pakietu Internet też nie zużywam. Bo ta promocja wygląda obecnie totalnie bez sensu.
Temat był wcześniej poruszany. Promocja jest w zasadzie bezużyteczna.
smiglo
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2016, o 23:44

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: smiglo »

g-rs pisze:
pgli pisze:Na co wykorzystujecie pakiet, jak macie rozmowy, SMS-y bez limitu? Pakietu Internet też nie zużywam. Bo ta promocja wygląda obecnie totalnie bez sensu.
Temat był wcześniej poruszany. Promocja jest w zasadzie bezużyteczna.

No właśnie - po co w ogóle sieć się chwali czymś tak bezsensownym. Lepiej całkiem to zlikwidujcie. Żenada. :evil:
ODPOWIEDZ