Piąte doładowanie GRATIS!/4. doładowania i gratis

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Ron »

matyk90 pisze:Witam. Czy zmiana taryfy (z elastyczna na kartę do plush na kartę) resetuje licznik 5tego doładowania ??
Nie, zmiana taryfy nie resetuje licznika. ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj matyk90,
Ron pisze:Nie, zmiana taryfy nie resetuje licznika
Potwierdzam. Przy zmianie taryfy promocja pozostaje.
matyk90 pisze:(z elastyczna na kartę do plush na kartę)
Na jaką dokładnie taryfę chcesz dokonać zmiany?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Bartnik
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 lut 2014, o 20:25

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Bartnik »

sl@w_es pisze: Jestem przekonany, że w odwrotnej sytuacji Plus nawet by Cię nie poinformował, że kasa wypłynęła z Twojego konta, a Ty o ile kontrolujesz jego stan na bieżąco, chcąc ją odzyskać musiałbyś składać reklamację i udowadniać, że nie jesteś wielbłądem.
Poczekaj, jak Plus odkryje ile kasy mu uciekło to pieniążki wrócą do niego same, tak samo jak znalazły się na Twoim koncie, bez jakiegokolwiek udziału z Twojej strony.
Prorok jaki czy cóś? ;-)

Przed tzw. awarią systemu miałem 3 doładowania czyli brakowało jednego do piątego gratis.
24 marca doładowałem po raz czwarty i otrzymałem sms:
"Wlasnie dokonales 4 doladowania...
...Dostales promocyjne doladowanie 10 zl..."

Otóż otrzymałem tylko w smsie, bo stan konta pozostał bez zmian. :-/
matyk90
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 15 sty 2019, o 10:45

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: matyk90 »

Joanna_Plus pisze:Witaj matyk90,
Ron pisze:Nie, zmiana taryfy nie resetuje licznika
Potwierdzam. Przy zmianie taryfy promocja pozostaje.
matyk90 pisze:(z elastyczna na kartę do plush na kartę)
Na jaką dokładnie taryfę chcesz dokonać zmiany?
Myślałem zmienić taryfę na "nowy plush" bo tam jest pakiet z fullem (rozmowy,smsy,mmsy,internet 10GB) za 25 zł to dla mnie zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie (nie muszę myśleć kiedy mi się skończy bonus z internetem w obecnej taryfie co mam "elastyczna na kartę".
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

Bartnik,

prześlij proszę krótki opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) przez ten formularz. Nasi pracownicy wówczas zweryfikują sytuację.

matyk90,

rozumiem :-), dopytywałam ponieważ jeżeli miałbyś na myśli taryfę Plush na Kartę, to z oferty Elastycznej, taka zmiana nie byłaby możliwa.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
DestroyerX
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 11 mar 2019, o 21:48

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: DestroyerX »

Ja też dziś dostałem SMS z treścią że piąte doładowanie nie zostalo przyjęte a miałem je cały czas włączone i nie było problemów. Info na 8844 nie działa i odsyła SMS z taką samą treścią o niedziałającej promocji
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Ron »

DestroyerX pisze:Ja też dziś dostałem SMS z treścią że piąte doładowanie nie zostalo przyjęte a miałem je cały czas włączone i nie było problemów. Info na 8844 nie działa i odsyła SMS z taką samą treścią o niedziałającej promocji
Miałeś ważność konta na połączenia wychodzące ??
Pablo82
PlusManiak
Posty: 64
Rejestracja: 1 cze 2019, o 17:57

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Pablo82 »

DestroyerX pisze:Ja też dziś dostałem SMS z treścią że piąte doładowanie nie zostalo przyjęte a miałem je cały czas włączone i nie było problemów. Info na 8844 nie działa i odsyła SMS z taką samą treścią o niedziałającej promocji
U mnie również dziś około godz16 na telefon przyszedł sms o takiej samej treści, co kolega dostał powyżej. Również mam włączoną usługę 5te doładowanie gratis i widnieje ona jako aktywna u mnie pod kodem *136# oraz w aplikacji. Dlaczego więc dostalem ni stad, ni zowąd powyższego smsa? Dodam, że posiadam taryfę Nowy Plush na kartę z okresem połączeń wychodzących do 23maja 2020r.
DestroyerX
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 11 mar 2019, o 21:48

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: DestroyerX »

Tak,konto ważne. Wcześniej nie mogłem sprawdzić a teraz się udalo. Pod *136# pokazuje że 5te doładowanie gratis jest aktywne. Może błąd u operatora
Pablo82
PlusManiak
Posty: 64
Rejestracja: 1 cze 2019, o 17:57

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Pablo82 »

Dzisiaj po wpisaniu smsa o treści: info na nr 8844 otrzymałem smsa zwrotnego o treści:
Liczba Twoich doladowan w promocji '5. doladowanie gratis' to 0, kwota najnizszego doladowania to: 0 zl.
Wysłałem email ze zgłoszeniem do specjalisty Plus z moim nickiem z forum Pablo82, gdyż dopiero co niedawno, bo zaledwie od dwóch miesięcy zacząłem swoją przygodę z Plushem, a tu już ich system mi nie zliczył trzech doładowań w promocji 5te doładowanie Gratis, w prawdzie po 5zł ale powinny one być zliczone, gdyż promocję 5te doładowanie gratis włączyłem 2miesiące temu i była ona aktywna zanim dokonałem tych doładowań. Aż do wczoraj, gdy się samoczynnie wyłączyła. Jak tak dalej będzie się działo z Waszą siecią, to wkrótce będziecie mieli jednego użytkownika mniej. A zapowiadało się ciekawie. Nawet miałem skusić do przeniesienia do Plusha moich znajomych, ale na razie wstrzymam się z tą decyzją. Pozdrawiam Pablo82
cehxurubi
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 23 sie 2017, o 20:15

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: cehxurubi »

Czy od początku masz włączony rok ważności konta?
Pablo82
PlusManiak
Posty: 64
Rejestracja: 1 cze 2019, o 17:57

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Pablo82 »

Tak od początku mam włączony rok ważności konta, włączyłem go w tym samym dniu 24kwietnia 2019r., co i promocję 5te doładowanie gratis. Poczekałem na smsa zwrotnego potwierdzającego włączenie usługi. Dodatkowo pod *136# sprawdziłem, czy mam już aktywne w/w promocje. Po czym doładowałem konto za 5zł. Wczesniej przed włączeniem obu tych usług miałem ważne połączenia wychodzące na 14dni do przodu.
Ps. W tym tygodniu włączyłem jeszcze ale przez Plus online dodatkową promocję Premia za częste zasilenia ale myśle, że ona nie powinna się wykluczać z tymi dwiema wczesniej włączonymi promocjami.
Ps. Do @Joanna_specjalista Plus podaję numer mojego zgłoszenia [#818412], gdyż chciałbym aby moje wcześniejsze trzy zasilenia po 5zł zostały wliczone do Promocji 5te doładowanie gratis, gdyż uważam, że spełniłem wszystkie wymagania, aby Wasz system, je uznał w promocji 5te doładowanie gratis. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia. Pzdr Pablo82
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

DestroyerX,

prośba o przesłanie numer tego telefonu na adres specjalista_plus@plus.pl. W temacie napisz słowo FORUM oraz podaj swój nick.

Pablo82,

wiadomość dotarła, dziękuję. Sprawę przekazałam do weryfikacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pablo82
PlusManiak
Posty: 64
Rejestracja: 1 cze 2019, o 17:57

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Pablo82 »

Pani Joanno za sprawą Pani interwencji, dziś wszystko na moim numerze w Nowym Plushu wygląda na to, że wróciło do normy. A mianowicie: przy wysłaniu smsa o treści Info na 8844 mam komunikat:
Liczba Twoich doladowan w promocji '5. doladowanie gratis' to 3, kwota najnizszego doladowania to: 5zl
Czyli jest ok. Jeszcze raz dziękuję za pozytywne rozwiązanie mojego zgłoszenia. Pzdr Pablo82
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

Pablo82,
Pablo82 pisze:dziś wszystko na moim numerze w Nowym Plushu wygląda na to, że wróciło do normy
I tak ma być ;-) dzięki za potwierdzenie :-).
Pablo82 pisze:Pzdr Pablo82
Ja również i dużo cienia i chłodu życzę w ten potwornie upalny dzień ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ